Chatbox promjene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Eto ,sinoc otiso ranije u komu i taman da ne citam puno psovki od lista . I sad dodjoh da popjem kaficu da ekipom a ono nema chata i to zbog nekih pojedinaca a ne mogu ni da vidim sta se desilo .Do sad smo nekako uvek uspevali da resimo sami probleme ,nisam ni znao da neko cima Genju zbog chata :eek:hno: .

uglavnom dobro vjutro svima
mornincoffee.gif
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nešto sam propustio:crash: Neznam ko ni šta,ali sankcije zavađenima,i tako ubuduče. Možda koji dan pauze...a zavađene bar na 30-ak...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
list je puko! dobio bananicu i chat je stavljen na hlađenje...
iz čistog mira je psovao boga svima na chatu... i nakon usmenih opomena još je bio uporan!
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ako zbog cavrljanja jednog lista ,koga svi znamo ovde , ostatak cavrljacha ne moz da cavrlja ili popije kaficu ili samo promatra kako drugi cavrljaju onda mozda i ne vredi vise cavrljat ! Cisto malo cavrljam
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
LegalizeIT je napisao(la):
Ništa prika imam ja prijedlog... :D...
Kad ga već skontate otvoriti opet napravite grupni event pod nazivom "High chat". Pravila jasna ko nije High neka ode do obližnjeg dilera

svidja mi se ovaj prijedlog hehe samo kako znat ko je a ko nije?

Ukljucit cu chat i nemojte da mislite da je neko baba zato sto mi je rekao da pratim chat. Chat je postalo mjesto gdje se dosta toga odvija pa bih volio da znam kad se nesto desi. Sem toga moderi, grow support i admini mogu banat ljude samo sa chata. Ja mislim da je to bila opcija za svetlistu mada razumijem da tarki to nije znao pa je covjek uradio slijedece najbolje...i samo da znate ja nisam ukinuo tarkija sam je trazio...da ne bude kasnije ovo ono. Po mom misljenju je bio malo sensitive ali ajde njegova stvar.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Neznam ni da je ukinut Tarkinjo.Al ako je sam tražio,nek bude.
Meni osobno Tarki bio uvjek prisutan i realan čova.A šta se Lista tiče svi ga znamo!Malo je pretjero i dobio ban na mjesec dana.Opravdano!Ohladit če se za tih mjesec pa če malo bolje da pripazi.Valjda!Njegova stvar na kraju.Ako nastavi bit če banan za uvjek.Jbg!
Ima nas na čatu koji možemo reagirat na nešto neprimjerno.I vjeruj genjo da se tako i radi.
Šta se čata tiče.Da,središnji je događaj vutre.Svi mi koji smo tu stalni tamo smo kad prelistamo forum.I mogu da kažem da nam čat služi za jedan vid bolje povezanosti.Ima jedna jako fina ekipa ljudi koja se tamo druži svakodnevno.Koja si pomaže ako nekom nešto zatreba.Tipa u mom gradu nema tog jel ima u tvom,razno razni savjeti na licu mjesta i na kraju opuštanje zajedničko.To nemože zamjenit ništa drugo.Ima jedan jak kolektiv koji djeluje upravo na čatu najviše a naravno i na cjeloj vutri.
Zato ajde Genjo nemoj da kažnjavaš kolektiv zbog pojedinca.Pali to!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vutragenjo je napisao(la):
Ukljucit cu chat i nemojte da mislite da je neko baba zato sto mi je rekao da pratim chat. Chat je postalo mjesto gdje se dosta toga odvija pa bih volio da znam kad se nesto desi. Sem toga moderi, grow support i admini mogu banat ljude samo sa chata. Ja mislim da je to bila opcija za svetlistu mada razumijem da tarki to nije znao pa je covjek uradio slijedece najbolje...
Ajde,kad neko baš pravi probleme,ok...treba prijavit...
Negoooo....de pojasni opciju molim te,jer često mi dođe da nekoga maknem sa chata,ali ne želim ga baš kickat van s foruma!?
Nedavno je dotični lik bivao kickan na "jedan dan",jer mi bilo glupo radi naše prepirke,koju je on inicirao,da ga baš banujem,a za opciju za ban sa chata isto nisam znao.U biti,sad kad znam za tu opciju,mislim da će i letit sa chata,jer ne osječam se sigurno kad on čita tamo šta se tipka.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
nemam sta da dodam sve je gore receno,postupak sa gasenjem chata je kao kad se deca posvadjaju pa roditelji nece da se opterecuju ko je kriv i kazne sve!No dobro ovo je verovatno prvi put da se ovako nesto desilo pa je trenutno ovo bilo najrazumnije resenje,u buduce ko nije timski igrac nek bude kaznjen,zato imamo pravilnik,pa nek se primeni i za chat.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Razumijem da se lepo druzite na chatu ali pogledamo u proslost bilo je bas dosta prepucavanja na chatu. I to psovki i stvari koje nisam cuo ni na najgoroj pijaci. Toliko nepostovanja i lupetanja i prozivanja (nemojte da se vrcem unazad). Ja nisam neki super fini decko ali bas je bilo svega i svacega i to od modera i prijatelja chata. Moguce da nije na chatu bilo bi na forumu ali opet nekako se lakse ljudi iznerviraju na chatu i puknu.

Ajde ostavljam vama da snosite odgovornost za chat. I nemojte se previse opustat jer ako se brise arhiva chata svakih 72 sata to ne znaci da neko ne pravi svoju licnu arhivu to se moze lako odradit.
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
LegalizeIT je napisao(la):
neka ode do obližnjeg dilera

Eto zbog ovoga ja dobih ban...
Ovo sam napisao u privatnoj poruci člano zlo&naopako pa neka ne ostane privatna, izjasnit cu se glasno ovoga puta i reci šta mislim o tome:

Smiješan razlog za ban stvarno.... Eto samo cu toliko reci... Molim te ajde mi ti daj filozofsku hipotezu naziva posla čovjeka koji prodaje još uvijek ilegalnu robu... Nije mi krivo za tih 5 bodova, svako ih dobije prije ili kasnije, ali ovo je stvarno smijeshan razlog... Da sam ih dobio na nekim postovima na kojima sam se slučajno SPAMOVO bilo bi fakat ok ali ovako ispadate smijesni... Pa mi treba da djelujemo kao jedno u jednom jedinom cilju ovoga foruma, a to je naravno proširenje drugačijeg načina razmišljanja za široke narodne mase i krajnji cilj - LEGALIZACIJA, a kako ćeš to postići kažnjavanjem svojih članova i to još bez mogućnosti ispravka grešaka...

Nemoj misliti da želim svadju no ovo neka bude konstruktivan prijedlog, a to je svakako mogucnost ukidanja negativnih bodova ili kako se vec zovu sa npr. bodovima reputacije???

Et pozdrav.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Greške se uvijek mogu ispraviti.U životu opčenito je tako_Ostalo je nemar.Negativni bodovi se mogu skidati.Netko ko je kreirao vbulletin išao je logikom da se svi ljudi mogu "popraviti":)
A svi griješimo,od mene,do tebe,od Z&N do...šta ja znam koga.
Netreba biti baš ogorčen na. Po nekoj slobodnoj procjeni se može "kazniti"(grozno zvući),isto tako i nagraditi,još i više. Dobro je uvijek izvuči pozitivno,prihvatiti "trenutno".Poslije kiše uvijek je sunce,jasno ko dan.
Da ne offtopicarim:)
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
LegalizeIT je napisao(la):
Eto zbog ovoga ja dobih ban...
Ovo sam napisao u privatnoj poruci člano zlo&naopako pa neka ne ostane privatna, izjasnit cu se glasno ovoga puta i reci šta mislim o tome:

Smiješan razlog za ban stvarno.... Eto samo cu toliko reci... Molim te ajde mi ti daj filozofsku hipotezu naziva posla čovjeka koji prodaje još uvijek ilegalnu robu... Nije mi krivo za tih 5 bodova, svako ih dobije prije ili kasnije, ali ovo je stvarno smijeshan razlog... Da sam ih dobio na nekim postovima na kojima sam se slučajno SPAMOVO bilo bi fakat ok ali ovako ispadate smijesni... Pa mi treba da djelujemo kao jedno u jednom jedinom cilju ovoga foruma, a to je naravno proširenje drugačijeg načina razmišljanja za široke narodne mase i krajnji cilj - LEGALIZACIJA, a kako ćeš to postići kažnjavanjem svojih članova i to još bez mogućnosti ispravka grešaka...

Nemoj misliti da želim svadju no ovo neka bude konstruktivan prijedlog, a to je svakako mogucnost ukidanja negativnih bodova ili kako se vec zovu sa npr. bodovima reputacije???

Et pozdrav.

zlo ljepo bih te molio da mi uključis chat
 

LegalizeIT

Aktivan Član
22.12.2010
84
3
0
34
No dobro ljudi ajde nije ni bitno, samo cu naglasiti da mi nije bilo za tih 5 bodova nego mi je razlog malo u najmanju ruku čudan. Ali icemo linijom ne uzbrukivanja strasti... Slazem se da se trebaju kaznjavati neprimjerene stvar i sam sam zagovornik toga. Hvala na otvaranju chata ponovo... LP od mene...
 

Lutoran

Banned
Banovan
18.02.2011
1
0
0
36
dobro jutro svima
kaffeetrinker_2.gif


ovaj novi račun nebi otvarao da me tarki nije skroz banovo s cjeloga foruma itd.
najbitnije je to šta ja nisam nikoga vrjeđao da mu opsujem oca ili mater, znam da moje psovanje nije ljepo i ugodno za čuti tako da se svima izvinjavam koga je to zasmetalo a posebno se izvinjavam šta su neki zbog mene skoro ostali bez chata i neznam šta da kažem :( jbga
vjerojatno sam i ostao bez statusa prijatelj foruma tak da ono..... izbrišite mi kompletan račun da se uopče ne pojavljujem ovde itd.
Svetilist

pozz.