Chatbox u doba pauza ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Toliko je zima da celog dana nisam obukao majcu ni čarape...Jedva sam se ugrejao hladnim pivom...Poremećena klima.

Nego,jeste li primetili da otkad je uveden ovaj Like sistem,niko vise ne koristi reputacije...
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
956
1.439
163
Istina , evo ja sam danas dolaru dao rep , za sav trud i uspesno koriscenje vutra foruma ali prvo me povelo da samo lajkam pa sam onda shvatio da to ne znaci puno dok u repu moze i da se objasni .

Like mi je vise za ono , odobravam tu misao ili svidja mi se slika

Svako dobro
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Evo ljudi da vam se javm nakon duuuugo vremena žao mi je što sam otišao tako naglo međutim trebala mi je hitno pauza od svega povezanog sa travom. Bong sam oprao fino i pospremio, zalihu sakrio, kartončiće koje sam natjerao ljude da mi skupljaju iz cigareta pobacao...
Jednostavno mi je trebalo neko vrijemeda razmislim o svemu u životu i što želim od njega onak, trijezan.
To je posljedica toga da sam jedan dan za popodnevnu kavu malo pretjerao sa količinom i zamislio se o svemu..

Uglavnom, sad mi je sve na mjestu i kako treba biti u glaavi a i općenito i baaš sam istinskki sretan nakon dužeg vremena ozbiljno da jesam :)
Tako da, eto mene natrag, drago mi je što sam opet s vama ;)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
;166733 je napisao(la):
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
pozzz ljudi sta mislite o ovome....?
visoka oko 1m 80cm... :D

Biljka ti izgleda veoma zdravo,svaka čast. Mislim da bi joj sjajnu stvar učinio ako bi pokidao par velikih listova kako bi svetlost dolazila do sredisnjih delova,mogućih cvetova. Kad smo već kod toga,uzmi slikaj malo bliže da vidimo je li ženka ili mudonja,mada meni izgleda na prvi pogled da nije ni počela da cveta. Čekamo :vb_kez:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
956
1.439
163
vjutric
kaffeetrinker_2.gif