Cheese Micro SCROG 70W HPS + 46W CFL by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....odlicno je to marco.....:clap: sad samo jos susenje i malo u teglice i zabava moze poceti.......rep+ za zavrsen grow
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
zabava je vec pocela :) ostavio sam par manjih vrhova vani pa lagano cupkam vec ;-)
naravno da sam zadovoljan, kako ne bih bio...za prvi put odlicno, a i svasta sam naucio...mislim da je najveca greska sto nisam stavio vecu saksiju....trebao stavit onu dugacku da dobijem veci korjenski sistem a samim time bi biljka bolje uzimala nutrijente pa bi i hedovi bili deblji...e sad ce mi falit briga oko boxa tako da za koji dan krecem ja ponovno :)

hvala svima koji su pratili...puno su mi znacili vasi savjeti i podrska

javim se jos sa smoke reportom za koji dan pa da prebacimo ovaj dnevnik u zavrsene....woooohoooo ;-)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nemam zasad uvjete za prosirivanje boxa...jednog lijepog dana bit ce i to
al imam 2 boxa...mozda usporedno zasadim u obadva ;-)

neznam jos za sortu...vjerovatno ne, imam nekih opakih sjemena koje sam cuvao i neopisivo me zanima sta ce ispasti iz toga...ide na 12/12 od sjemena pa cu radit selekciju...ajde sta ste svi postali fine guze pa bi samo nesto brendirano ;-)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma nisam na to ciljao... nego neznam što si mislio kad si reko da ideš ponovno, možda ćeš opet Cheese.....

Samo deri raznoliko, tako je zanimljivije za sve nas... :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
imam jos jednu menkicu cheesa...al necu nju sadit...bit ce to vrlo saroliko drustvo ali probrano...imam prilican broj i one bolje sam odvajao (zamotavao u komadic rizle na kojem pise...ubojica, uplifter, dlakavusha, spavalica i slicno ;-)) tak da mi se poslije lakse snaci...a usput cu provjerit svoju sposobnost povezivanja s prirodom...uzet cu svaku sjemenku u ruku i pokusat cu se s njome mentalno povezati da mi kaze jel muska il zenska :) javim omjer pogodjenih
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
hhaahahh a jesi me nasmijao hjahahahaha


svaka cast....

vježbaj vježbaj, za 10 godina će bit dovoljno da pogledaš u sjemenku i znaš sve, spol, vrijeme cvatnje, urod, visinu.... hahaha
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
zakon power...ovo mi izgled vrlo interesantno...svakako probam :)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
PowerSeed je napisao(la):
probaj onda i ovo pa javi ;)


To sam već viđao po netu, al mislim da ništa od toga.
to sam već probao sa 20 sjemenki nekih bezveze pod 60x, i skoro sve imaju tu rupicu (vulkan)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
rezultati poslije 10 dana sušenja u boxu...s time da pola staklenke je već otišlo u dim :)
nemam pojma koliko sam dobio, nisam uspio nabavit vagicu ali ovako odoka rekao bih 30-40g?












:chef2: a napravili smo i kolače :) pola maslaca je utrošeno, a pola je u frizideru za specijalne prilike
cura i ja smo se zgazili...ono pojedes dva, tri i cekas sat vremena i nista, pojedemo jos koji i onda zviz...smijali smo se ko ludjaci, bas nas je odnijelo :)





za smoke report nisam baš nešto nadaren al eto rekao bih da se sada nakon sušenja i par dana po teglicama (naravno, svakodnevno otvaram teglice radi provjetravanja :)) okus se još više popravio, totalno je fin za grlo i nema grebanja...aroma je baš kako se i zove...okus i miris finoga sira...dodatno otvara apetit nadražujući nosnice...nije couch lock, pokreće na muving mada ako se zapali više komada to zaboravite :)
odlican afrodizijak...pogledamo se i pohvatamo kao manijaci...potiče na kreativnost :)
sve u svemu odličan socijalni strain...energičan i vrlo vrlo ukusan

hvala svima na podršci i zatvorimo ovaj dnevnik napokon :)

:maryjane:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
kako da ne power, evo piši: cannabutter i sve ostalo po želji :)

nemam ti pojma...nisam ih ja radio, al nešto kao oni keksi sa čokoladnim komadićima iz lidla...predobar ukus
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.