Chillum?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2008
7
0
0
36
Ajmo ljudi, ako netko zna nešto o ovome neka mi kaže, uglavnom treba mi info kako da ga napravim? nešto jednostavno :)

Ili gdje ga ima kupit ili naručit?
neznam jeli mjesto ovom pitanju ovdje, ali eto ovdje ću napravit topic..
sry ako sam pogriješio, fala :)
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
...to mi se cini vrlo privlacan nacin pusenja...imam lulu i bong, chillum jos nisam ni probo al to cu si svakako nabavit... mislim da ima i u smart shopu u zg.. mogo bi i novu lulu nabavit.....A za bong...hm.... el nest puno bolji veci bong jer meni je moj zakon..."zabjelim" ga i fino bez problema u jednom dahu sve povucem....al opet mozda neki od po metra za posebne prilike.... ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.........
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
.ac1d je napisao(la):
Ajmo ljudi, ako netko zna nešto o ovome neka mi kaže, uglavnom treba mi info kako da ga napravim? nešto jednostavno :)

Ili gdje ga ima kupit ili naručit?
neznam jeli mjesto ovom pitanju ovdje, ali eto ovdje ću napravit topic..
sry ako sam pogriješio, fala :)

neznam za narucivanje ali nije ga uopce problem napravit...

ako si malo "spretnija" s rukama (xD) onda ga mozes napravit od bilokojeg drveta... ja preporucam da si nadjes trstku ili bambus.. odrezes jedan onaj "dio" (kak su biljke segmentirane u vise "djelova".. kuzis kaj mislim :D)
jednu rupu ostavis zakrpanu, drugu mozes probusit kako bi stavila nekaj svoje za punjenje (ili jednostavno na jednom kraju "djela" odrezat malo iznad te "prepreke" izmedju "djelova" tako da dobijes odma i mali "utor" u koji stavljas ganju.. samo izbusis rupice na "prepreci" kako bi se komora punila dimom... i na bilokojoj strani izbusis rupu za busenje (ali na suprotnoj strani od punjenja...)

lol.. previse "" :D

ali valjda si skuzila.. nazalost vise nemam svoj hand made pa ga nemrem pokazat :(
inace.. ljudi kazu da je chillum prejak :D ne vidim di je tu problem... :D
peace
 
27.11.2008
7
0
0
36
Yami_Raziel je napisao(la):
neznam za narucivanje ali nije ga uopce problem napravit...

ako si malo "spretnija" s rukama (xD) onda ga mozes napravit od bilokojeg drveta... ja preporucam da si nadjes trstku ili bambus.. odrezes jedan onaj "dio" (kak su biljke segmentirane u vise "djelova".. kuzis kaj mislim :D)
jednu rupu ostavis zakrpanu, drugu mozes probusit kako bi stavila nekaj svoje za punjenje (ili jednostavno na jednom kraju "djela" odrezat malo iznad te "prepreke" izmedju "djelova" tako da dobijes odma i mali "utor" u koji stavljas ganju.. samo izbusis rupice na "prepreci" kako bi se komora punila dimom... i na bilokojoj strani izbusis rupu za busenje (ali na suprotnoj strani od punjenja...)

lol.. previse "" :D

ali valjda si skuzila.. nazalost vise nemam svoj hand made pa ga nemrem pokazat :(
inace.. ljudi kazu da je chillum prejak :D ne vidim di je tu problem... :D
peace


Skužio sam okoprilike, ovih dana ću to probati napravit ako me memorija posluži :sick:, da kažu ljudi da je zakon zato i hoću da napravim pa da probam, inače volim experimentisati :bis::bis: peace :bis: