Chocolate Haze 92W/120W LED by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
isprike tebi opet mentore, vidio sam komentar ali zaboravih odgovorit !!! i hvala za mentorstvo do neba i nazad :)
:respect:
evo i da sluzbeno zavrsimo dnevnik, suhog je ispalo 40, mnogo manje nego sto sam ocekivao. ali da li to moze biti zbog toga jer su vrhovi popadali, kao da su se smanjili kad su popadali ??... ko ce znat, ali mislim da cu sljedeci grow probat sa novim svjetlom, zaboravio sam i napisati da su mi dvije zarulje otisle u zadnjim tjednima growa. tako da cu sklopit novo svjetlo sa punim spektrom ali otom potom...
:razvaljen::
korijen je bio puno bolji nego prosli grow (zahvale @Zelenko63 ) a sa trimom, liscem od budova i popcornovima sam probao hash po uputama https://www.vutra.org/threads/bubble-hash-jeftina-i-jednostavna-kućna-metoda.12545
20180702_144015.jpg 20180706_230301.jpg
ali moje neiskustvo se opet javilo, nisam znao da trebam mijenjat filter od kave. ukratko, zacepio se provod vode i kasnije sam je nagnuo da ocuri preko noci, ali iscurilo izvan tegle... eto ti mog talenta u ovom sportu.
sve u svemu, ja sam zadovoljan jer na kraju krajeva, stvarno puca ko stativa. efekt je milina, nema umora nego samo lagani high i dizalica. okus je odlican i to je to, nemam sta drugo ni traziti :D evo, da mogu opisat rad - Michy zna rad dobre stative
hvala @420Florist drzi se i ti prijatelju, idemo dalje :) jos samo da Hrvatska osvoji prvenstvo i ovo bi mogla biti jako dobra godina! :D :D :D
20180706_144308.jpg
vozdra ekipa!
:vutra:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Logicu , odlican dnevnik, prerano ubrano al ja sam svoju i ranije, sami prozirni trihomi i nemam prituzbe, rituale samo nastavi,ocito rade svoje!
Svjetlo iz ducana ili kreativnost na djelu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@1310 hvala prijatelju, i imas pravo, prerano ubrano ali malo sam ispanicario kad sam vidio vrhove dole, da si vidio to uzivo onda bis me lakse i razumio, neki vrhovi su se polomili i croppali granu i bojao sam se da ne puknu skroz. a nisam ih imao kako podrzat, jedino sto sam mogao napravit je mreza za scrog, da raspodjelim tezinu ali nikako sam s vremenom... a da ne pricam o tome da nemam pojma o scrogu. ucim, ucim polako, ide na bolje :)
a zarulje su najvjerojatnije otisle zato jer su zavijene na kinesku plastiku, i onako na osjecaj nisu zavrnute lijepo, pa mozda dolazi do prekida kontakta ili nesto
20180714_200907.jpg
@hazeri hvala kume, navijamo sutra i gledamo, ne treba ni rec sta :D
a sto se vagice tice, kako ti onda izracunas koliko si dobio? :D
ako me neko pita, za kuhinju je, inace sam kuhar i radim cesto kolace i to :D ima slicnih vagica na poslu, samo to sam htio rec...
:respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and hazeri