Choson Ninja - moj sensei

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
hehe...pa sad bas...ja bi osobno prije se uhvatio u kostac filozofiranja s njim nego se iso fizicki obracunavat s njim...u filozofiranju bi bar imo neke sanse xD

malo mi je cudno sto je frajer krscanin uz svu tu filozofiju...ali eto...osoban izbor :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Nema tu nista cudno.. sve religije u sustini uce istu stvar, a to je ljubav.
Svi ovi ukrasi i nadopisane pizdarije iza toga su samo politika. Osim toga tko shvati kultivaciju CHI QI energije shvatit ce zasto je isus mogao hodat po vodi, ljecit ljude dodirom i slicno.
To moze svatko od nas.. u tome je poanta. Svi smo mi djeca bozja. Mozda ovo zvuci kao mumbo jumbo, al zato postoji youtube pa pogledajte tamo sta je CHI, kako se kultivira i kako se ljeci uz pomoc te zivotne energije koja je u svima nama samo sto nam je u danasnjoj zapadnjackoj civilizaciji uskraceno osnovno znanje kako baratat svojim organizmom.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
ha ha ha... kakve tip ima price... imo je frenda koji je bio u bandama, kao sta je bio i on sam... i kako bi taj idiot mogo mene uciti filozofiji... (i to je sve bilo prije nego sto je spoznao boga)... + sta nije reko nista novo, ovo sta on prica je normalnom covjeku normalno, ali je to glupim amerima filozofija....

uglavnom, tip je idiot, skil mu isto nije nista ekstra, sve ono sta je u onom clipu cu ti ja ponovit, doslovno sve! nista posebno...

tek tolko za prvi osvrt, poslje posaljem prave stvari vezano za borilacke vjestine i filozofiju!