CIBDOL ULJE 10% CBD ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Napisi za sta ti treba (bolest ili nesto drugo) da ti konkretnije ekipa moze odgovoriti.;)

EDIT:
Sad pogledao, pa to je preskupo za tako malo ulja. Sta ti nije jednostavnije uzgojiti neki jaki CBD strain i iz njega dobijes jace ulje od ovoga sta prodaju? Osim ako nije hitno naravno, onda je druga prica.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Napisi za sta ti treba (bolest ili nesto drugo) da ti konkretnije ekipa moze odgovoriti.;)

EDIT:
Sad pogledao, pa to je preskupo za tako malo ulja. Sta ti nije jednostavnije uzgojiti neki jaki CBD strain i iz njega dobijes jace ulje od ovoga sta prodaju? Osim ako nije hitno naravno, onda je druga prica.


naravno da je hitno plus toga nemam uvjete ni dovoljno iskustva za rad tako delikatne stvari!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Pa nije izrada ulja delikatna stvar, imas sve u detalje napisano na internetu, stranicama Ricka Simpsona. Uzgojis 3-4 vrste indice ili hybrida sa postotkom THC-a vecim od 20 posto (sto vise to bolje), ubacis jos jedan jaki CBD strain i sve zajedno ubacis za ulje. Sa vise strainova u ulju imas puno veci postotak kanabidoida pa ce i rezultat lijecenja biti bolji.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ma vidi, nemoj negativu jer kad furas negativu samo se lijepi jedno na drugo. Bolje da growas svoje nego da kupujes neprovjereno na ulici. Ovako tocno znas od cega je ulje...a ovo s ceste zna biti upitne kvalitete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zao mi, sva ulja, tinkture cbd je prehransko dopolnilo. Ne ljeci raka.
Isto, da pravis usporedu aspirin i penicilin.
Daje ti puno cbd i malo ostalih kanabinoida.
Moze se za neke stvari, bolesti koristit a za ljecenje raka ne.

Ili uzmi da neko radi breding jabuke. Dugo godina izbire, najmanje, najkilavije drvece sa plodom. Onda rece ima puno cbd. Ko bi to jeo. Niko.
 
Poslednja izmena:

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ma vidi, nemoj negativu jer kad furas negativu samo se lijepi jedno na drugo. Bolje da growas svoje nego da kupujes neprovjereno na ulici. Ovako tocno znas od cega je ulje...a ovo s ceste zna biti upitne kvalitete.

samo želim reći da je to prevelik ulog (500-1000e za uzgoj) i rizik za nekog amatera poput mene! naravno da je sa ulice upitno zato i gledam konkretne firme koje se bave tim!

hvala Vam na svemu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
samo želim reći da je to prevelik ulog (500-1000e za uzgoj) i rizik za nekog amatera poput mene! naravno da je sa ulice upitno zato i gledam konkretne firme koje se bave tim!

hvala Vam na svemu..
Ne postoji legalna prodaja ovog ulja sto tebi treba...tacnije, ono sto se legalno prodaje kao RSO, premali % THC-a sadrzi.
A trosak od 500 e za box, ovako dajes za samo jednu kvalitetnu 10-ku (10.ml) sto je doza za privikavanje. A koliko kosta za punu terapiju, to ne racunas?