"ciganski(riječki) šit"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2021
0
1
3
22
Pozdrav, u Rijeci postoji droga "šit"(tši,paški,škipa...) izgleda kao afganistanski hašiš, jedina razlika je što je tvrd kao kamen i mrvi ga se paljenjem, ali nije hašiš ,već je neka sintetika, zabija jako, usporedio bih s galaxy-em po jačini, ovisno o dozi. "high" kratko traje svega pola sata. 0,1 gram je dovoljno za 1 do 2 osobe košta 100 kuna po gramu. Kao kod galaxy-a ne ostavlja tragove u krvi(znam iz osobnog iskustva).Jako navlači, navodno u razini heroina, nitko ne zna točne sastojke kruže priče da su neki od sastojaka varikina mišomor i slično. Nema ga tokom cijele godine, uvijek nestane krajem 5.tog mjeseca i do početka 9tog mjeseca ga je skoro nemoguće nabaviti. Na policiji je okarakterizirano kao hašiš iako to nije. I koliko znam jako malo ljudi van Rijeke zna za takav "šit". Zanima me zna li itko više o tome jer nigdje na internetu nisam uspio naći ništa slično a istražujem već duže vrijeme pa s obzirom da mi baš i ne ide odlučio sam postaviti ovo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
Šta reći... Zrelo za groblje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Enzovargin

Aktivan Član
13.03.2021
56
360
53
40
Spice,probaj tako potraziti,mislim da se o tome radi.Sinteticka trava,ludo udara,kratko radi,boli glava poslije,brutalno pada imunitet,smece,kao i sve sintetike.Zaobilazi to u sirokom luku.