Cigareta - Sustavno trovanje samoga sebe - Porez na budale

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.337
2.598
Ja sam od onih sretnika koji su cigarete ostavili spontano..bez puno buke i problema....jednostavno sam primjetio jedan dan kako nisam zapalio vec par dana....veliko hvala mojoj Ruzi koja je sve to ignorirala u pravo vrijeme.Ustvari nisam nikada zvanicno prestao pusiti ali mogu reci da vise nepusim
 
09.02.2013
27
9
3
36
LJudiii...znate sta meni pomazee jakooo imam neprofi box i dosta mi je slab ventilator ispuha na boxu i kad mi dode zelja za cigarom ja odem i otvorim malo box da izađe stari zrak u večoj količini i pogledam svoje ljubimice obrezem obradim zemlju i sve vezano prekontroliram..odlicno djeluje.!!!! Ako tko ima jos koju dobru metodu neka kaze!?!? sretnooo
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
presto sam pusit!

logikom sta mi je rekla moja prijateljica.

samo čekaj sljedeci đojint- ima duhana u njemu :)

i tako ja sad cekam, nekad i po cjeli dan :)
 
15.04.2012
26
16
3
110
Preko 25.godina sam uzivao u dimu cigarete, a posebno u onom.....plavicastom koji je bio ljepsi od sivog i bijelog dima koji bi
izlazili iz...... zara..... cigarete i nekom posebnom brzinom punili volumen mog dnevnog boravka.
Ta slika bi bila potpuna kada suncevi zraci
"osvijetle" taj dim..........

Naravno......dim je bio i......"ukusan", posebno poslije hrane, tako da nikad nisam zapalio prije dorucka.......i tako svih
25.god.pusackog staza........

Prije 4.god.sam prestao pusiti duhan!!!!

Osvijestio sam u svojoj glavi........ali u pravom smislu te rijeci......osvijestio sam sebi......da pusenjem duhana nema
nikakvog dejstva......za razliku od npr.rakije koja me "pukne" ili trave koja me isto "pukne"......a.......duhan...nema
nikakvog efekta , pa koji "qrac" onda pusim duhan.

Koji "qrac" zatvaram prozor na automobilu kada ulazim u tunel.......a zapalim cigaretu i direktno sebi u pluca
posaljem......sav taj dim koji ......"NEMA dejstva"????

Logika mi proradila.....ali nakon sto sam popusio svoju 25.-godisnju dozu nikotina i katrana.....

Travu sam motao sa cajem peperminta i koprive(zare)......u miksu i onda sam se odlucio kupiti....voparizator.

Bolje receno......dva voparizatora.....jedan kucni i jedan mali mobilni za vani......

Bilo tko prestane pusiti duhan.......imat ce lovu za kupovinu......voparizatora i na najbolji nacin se.....druziti sa....travom!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ¤ tweety ¤

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
fe2TH7X.jpg


E-cigarete pune su otrovnih i kancerogenih supstanci. Stručnjaci su dokazali da čak 90 % e-cigarete sadrži otrovnu supstancu Popilen-Glikol koja može izazvati trajno oštećenje respiratornog sustava. Iz tog razloga nemože nas ni začuditi masovna zabrana mnogih država koje su rekle stop E-cigareti i u potpunosti je uklonili iz prodaje i gurnule je u ilegalu. Među prvima zabranu su izrekle Australija i Kanada da bi se nakon toga zabrana uvela i u preko 100 država. Još 2009 godine svjetski stručnjaci su ostali zapanjeni kad su pronašli dobar udio kancirogenog nitrozamina i mnogih drugih kancirogenih spojeva.
Stoga jedno veliko NE elektronskoj cigareti!

Sve što vam je dovoljno da se ostavite pušenja je snaga volje i reći jedno veliko NE bilo kakvoj vrsti duhanskog trovanja.

http://youtu.be/kAdGsU-1EFM
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Porok koji nema koristi---> nikakve, narcis veli dobro --ne puca ,nis koristi od toga, ž bar pukne--...

Porez na budale (među kojima sam i ja )no i dalje svako jutro mozak trazi svoju dozu nikotina kako bi se receptroi na mozgu zadovoljili ..

Pušim, 15g...s kratkim prekidima...

Da se pohvalim da sam imo 7x pneumotoraxa u zadnje 3g a nebi vjerovali,čak 2 x operiran i lijevu i desnu stranu..ali i dalje dimim do kutije na dan.. a još k tome radim u zdravstvu..

Sramim se da, kaj sam u ***** s oproštenjem i nermem si rec dosta ali ta kočnica u glavi tj strah od toga kaj bu bilo je daleko veci a sakrio se duboko u podsvijest i neda se van... što dovodi u pitanje karakter ..
Čak sam si brate i flastere kupil, ali frka je zaljepit ga...i reć zdravo, jel ta navika i bijeg ,cak i na kratko je bio gušt...čak i meditacija...ali na svoju štetu naravno čega sam svjestan!!

2 ljudi s posla kod mene je reklo dovidenja pljugama nedavno i nisu zapalili preko 3tj... samo tako,onako pozdrav i nisu više zapalili,ja se divim ti ljudima...

Nekad se pitam ima li ljudska glupost granice, i dali je ta ovisnost ovisnost ili prokleta navika koji postaje sastavni dio tebe tokom tih godina ...

Teško je svatit onom koji čika ko što je i teško svatit nepušaču, ali u konačnici.....nevalja brate nikako, em lova ode,i zdravlje,i sve.

A doci ce i moje vrijeme, mozda vec sutra ujutro..i kažem ktj ..cigarama...

LP
 
30.10.2013
8
2
0
28
BeeGee
Ja razumem klince 13-14 godina koji pocinju da puse da bi se kurcili, iz sprdnje, jer je zanimljivo kriti se od keve i caleta, sve u svemu klinci. Ali ono sto mi ne ulazi u glavu su ljudi koji purnjaju 2 pakle dnevno pod izgovorom da ne mogu da prestanu. To su gluposti, pusio sam od 14 godine pa do 17 i posle toga sam rekao zbogom nikotinu i sad je sve ok. Valjda sam bar malo spasio pluca.
Normalno je da ne mozete odmah da prestanete da purnjate, ALI mozete da smanjite pa samim tim i polako prestajete. To je moje misljenje.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Pusim duhan od svoje 15te do sada.Znaci sad ce 9 godina, zasad nisam
imao neke vidljive posljedice.Znam ja da steti i sve to,al zasad mi nije palo
na pamet da bi prestao, nemogu zamislit jutro bez kave i cigare.Al mogu rec
da mi pusenje stvara uzivanciju, stanes il sjednes,uzmes 5 min za sebe i na miru zapalis.
Za vutru uzmem dva tri sata za sebe:)

Uglavnom jos nisam presao do druge strane, da bih ozbiljno razmislio o prestanku.Ima nekih
stvari za koje bih htio da posjednu na svoja mjesta, pa cu se onda "potuc" s duhanom.

Da imam stalno vutre(zato sam i zapoceo s growom), mislim da bih dosta lakse prestao.
 
08.05.2013
16
10
3
Ja sam isto nesto spontano prestao pusiti, a pusio sam 12 godina... Vec tacno godinu i 9 dana nisam pljugu u usta stavio i ne fali mi... Kad razmisljas da prestanes, po meni, to ne vodi nicemu... slucajno prestanes i voila :D