Cijena skunka u Sloveniji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
227
242
43
neznalica je napisao(la):
Evo vidis kako si ga i ti podsvesno klasifikovao...skunk je sorta i nema veze sa indoor i outdoor.

Mozda su samo malo bolji uslovi indoor nego outdoor ali skunk je skunk i prepoznatljiv je po efektu i mirisu...
to znamo i ja i ti i ovi šta to prodaju al opet oni prodaju "skunk" i jbg.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ma ovde sve sto iole valja i lici na dobru vutru i kupci i prodavci zovu skunk.Neobavestenost,sta ces.Cene variraju od 5-10 eura za gram.Jebi ga,najlakse im je reci skunk,ali sto je zalosno svi su ubedjeni da to i jeste skunk.Uh kako sam par puta popizdeo objasnjavajuci sta je sta,pa jos kad se nadje neko pametan da me ubedi kako to jeste skunk...A ja pitam kako znas?Pa,kaze,vidis kako mirise i kako udara,a nema ni semenki :idea: Mislim sta reci :eek:_ne: Ali zato postoji ovaj forum da se ljudi malo informisu. :wink:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
5AR je napisao(la):
...samo problem je kod nas što je još uvijek svaki indoor skunk :(

Potpisujem! Oni koji se bave prodajom uopæe ne razmišljaju o tome da se informiraju i uistinu uzgoje kvalitetnu travu veæ im je motiv novac, a kakav im je motiv - takav je i rezultat!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :lupkanje: :lupkanje: :lupkanje:
 
11.04.2007
3
0
0
35
Vidim da svi govore o ciframa za gram skunka oko 10-15eura.Nije mi jasno gdje su to cijene tako visoke,ali na dijelu oko Požege cijene za kg apsolutno čistoga skunka su oko 3000eura,a 100g kupiš za nekih 450-500eura...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
prošle godine u sloveniji, ljubljana, cijena 15g skunka (orange bud i misty) bila je 100eu... prva liga cijena za kvalitetu... inače, gore se prodaje domaja (ali takva domaja da ima jak intenzivan miris, sladak, vrhovi masni crveni, pomislio bi čovjek da to baš skunk) i skunk dobre sorte i genetika, od koji domaja dođe nekih 4-5eu po gramu, a skunk od 8-10...10 okvirno, ovisi o vezama... domaju čujem da većinom nitko ne kupuje, iako smo imali neka iskustva da su nam ljudi i davali domaje šta kupili, počastili nas itd. (jedna cura je imala jedina gore lošu robu, svi ostali perfektnu) i ne soli se puno ako je dobro odrađena... o skunku ne moram ni pričat, gore sam ga pušio od kupovnog do onog šta ljudi sami uzgajali (zadnji put kad bio, čovjek izvadio iz džepa kif power planta od 15g koji držo u maramici i srolo čistu pljugu od 2g:icon_lol:) i njega ne treba toliko puno stavljat a radi ko blesav...nedaj bože pijan doć na topa...

al slovenci imaju opaku travu...znaju šta rade i ima puno kvalitetnih indoor growera... meni holandija nema ni približno travu koji oni imaju, nema šanse, to su mi čak potvrđivali i stariji groweri gore... naravno, holandija ipak zemlja vuje pa od bezbroj sorti i seedbankova i coffeshopova mora se nać nešto šta je iznimno...ali sve u svemu, slovenija je jeftina a veoma kvalitetna:sun2:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Za sloveniju potpis... Bili na reggaefestu i sve upravo kako je doors rekao. Sto se tice woo, slovenija je strava
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
šteta..nema ni Baphometa ili kako se već točno piše....on je isto bio jak grower iz Slo, a viđao sam ga i po drugim forumima di je očito imao dobru reputaciju. Trebalo bi napravit neku promidžbu za sloveniju da dođu malo ti ljudi ovdje i podijele znanje i iskustva.
 
11.04.2007
3
0
0
35
Vidio sam neke ideje poput one da se svi sastanemo negdje što u biti nije loša ideja.Recimo ja bih pozvao sve ljubitelje dobre vutrice da se sastanemo kod mene,ali problem je u tome što na ovoj stranici kao i općenito u životu u svakom žitu ima kukolja.Time želim reći da sam skužio da ima pandura na ovoj stranici i toga me jedino strah...ali rado bih sa vama podijelio fakat dobre robe...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
neka si ti nama provalio pandure :ridinghorse: daješ head da ti neko dođe ?
pa ko je onda pandur ?

a slovenci imaju malo napredniju priču oko indora
i što bi ovđe dolazili kada imaju svoju stranu
ok bila nam je agnes prije 100 god i to je sve

konoplja.org
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
balcan_smoke je napisao(la):
a slovenci imaju malo napredniju priču oko indora
i što bi ovđe dolazili kada imaju svoju stranu
ok bila nam je agnes prije 100 god i to je sve

konoplja.org

Imaju napredniju priču definitivno... i po toj logici, teško da će netko s više znanja doć ovdje di još sve u začetku, di ima malo grow dnevnika i bez naprednih tehnika uzgoja... ali zašto onda radit engleski dio podforuma? najbolje onda prevest sajt na internacionalu da svi razumiju bit i ono šta napisano, a sam forum tko bi onda posjećivo iz svijeta kad svi napredniji po tom pitanju? Ne bi loše došli slovenci ovdje...da malo pridonesu iskustvom...što više znanja, to bolje... a i drugi iz svijeta...lagana promidžba po weed forumima i sl. da dođe netko, makar da posta svoje slike, kaže šta i kako radio, da neke cake i finte temeljem njegovih osobnih zaključaka i iskustva, da da hydro, scrog tehnike, kokos uzgoj i sl. Bapho je tu bio dosta dugo u početku, sa slo strane priče, i čovjek je znao šta radi i davao savjete dok sve još bilo u začetku. Ere eto, trenutno nema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.