Cijena vutre u Sloveniji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Bog, zanima me, ako tko zna, koliko je cijena dobre vutre u Sloveniji te me zanima ako se može naći posebna sorta, ja sam npr. ciljao na Durban Poison. Također mi kažite koliko je teško tamo nabaviti vutru, odnosno na koga da pazim, da pitam itd.
Ako hoćete, zbog diskretnosti mi možete napisati PP :)
Hvala unaprijed na odgovoru. :)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
ti si bas glup, ha?

Edit: Mislim, nije da te vrijedjam na osobnoj razini ali bas seres po forumu s ovim
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.

Dovoljno jasno?

- Uzeto iz pravilnika foruma
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Mali, ne razumijem što se igraš advokata kad nisi sposoban za to :)
Ja nisam ni nudio ni tražio prodaju. Ja samo samo zamolio nekoga da me informira o stanju u Sloveniji, odnosno, ako mu je problem iznijeti post tu (da valjda ne bi imao problema), da mi pošalje na PP. Ja ne vidim gdje sam pravilnik prekršio.
Što se tebe tiče, ja mogu biti slovenski undercover murjak. :)

Jel' ti "bad" sad što si mi to spomenuo?
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
seeders je napisao(la):
Bog, zanima me, ako tko zna, koliko je cijena dobre vutre u Sloveniji te me zanima ako se može naći posebna sorta, ja sam npr. ciljao na Durban Poison. Također mi kažite koliko je teško tamo nabaviti vutru, odnosno na koga da pazim, da pitam itd.
Ako hoćete, zbog diskretnosti mi možete napisati PP :)
Hvala unaprijed na odgovoru. :)

evo ti jos jednom da procitas sto si napisao.

A na ovaj dio obrati paznju.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

I sad ili budi dalje glup jer si trazio kontakt tj . trazio si da ti se kaze na koga da pazis, koga da pitas itd. ili prihvati da si bio glup i prestani biti glup ( ako mozes )

I btw. obracas se osobi koju ne znas sa "Mali", napisao si "bog" umjesto "bok" i ne nije mi nimalo "bad" jer to sto si napisao nema veze s nicim, osim s cinjenicom da ili si maloljetni klinac koji se zeli pravit vazan ili posjedujes inteligenciju ispodporsjecne gliste. ( ili oboje naravno, nista nije nemoguce )
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Haha, sorry, smijem li te pitati koliko imaš godina?

Sad sam sebi proklinjem sve jer se idem kačit s mulcem, ali nema veze...
Za tvoju informaciju, pročitao sam malo više puta, prije nego sam postao.
Shvaćam pravilo i dalje ne vidim da sam prekršio zakon, a ti očito nisi dovoljno obrazovan za raspravljanje sa mnom. :)
Ja jesam pitao na koga da pazim, da pitam, ali nigdje ne vidiš da tražim imena i prezimena, nego pitam za određeni profil ljudi što i dalje spada pod informiranje. :)
Dakle, da ti to malo sjedne u tvoj mladi mozak: ja nisam ni od koga zahtijevao nabavku (odnosno prodaju, poklanjanje i razmijenu :) ) nego sam tražio da mi se opiše profil ljudi koji bi imali više informacija. :)

P.S. Spusti se na zemlju
P.P.S. Obraćam ti se s "mali" zbog tvog pristupa, tako se ne ponaša zrela osoba, nego nabrijani mulci od 15 godina koliko vjerovatno imaš, a to je za mene "mali".
P.P.P.S. Nemoj sa mnom o pravopisu, može i jedno i drugo. :)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
To sto se ti pokusavas izvuc nekom elaboracijom svojeg upita me nije ni malo briga.

Prepustit cemo adminima da odluce jesi li prekrsio pravilo ili ne. A sad cu ti ja objasniti zasto ja mislim da jesi. Pravilo opisuje strogu zabranu obracanja ljudima na forumu ( sto si ucinio ) sa zahtjevima za nabavkom pod koje se ukljucuje prodaja/poklanjanje/razmjena. Pod razmjenom se prema mojoj interpretaciji podrazumijeva dogovaranje razmjene, posto je odvojeno od prodaje, nabave i poklanjanja, a to bi ukljucivali i davanje informacija o kontaktima ( sto si ti trazio iako pokusavas se izvuc s blesavom izjavom da si htio opis profila ).

A pored svega toga bacas krivo svjetlo na forum time sto trazis takve informacije jer cilj foruma nije podrzavanje crnog trzista koje su stvorili zakoni ( ako si procitao vise puta onda ne bih ni trebao objasnjavati pa ni necu ). To sto mnogi ovdje moraju kupovati travu od dilera jer nemaju drogog izbora ne znaci da je to kvalitetan sustav i da se kao takav treba tretirati i razmjenjivati informacije o njemu.

To je moj osobni stav i bilo bi mi zao da zbog debila poput tebe makar samo jedna osoba dobije dojam da forum sluzi za razmjenu takvih informacija, sto ni u kojem slucaju nije.

P.S. Ako i jesam mladji od tebe onda je to zalosno s tvoje strane.
I ne, ne moze jedno i drugo, pravilan izraz je bok. ( iako se dijeli na sjeverno i juzno tumacenje bok je rasprostanjeniji i time dobiva svojstvo vece prihvacenosti, a i povezano je s crkvom o cemu necu raspravljati jer je totalni debilizam )
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Khm..jedan drugom serete i govorite da je klinac,a samim time pokazujete da ste i jedan i drugi takvi(bar po ponasanju)...
seeders po meni nikako nije prekrsio pravilo jer jasno je na sta misli..nije mislio ime i prezime,nego ga samo zanima gdje da trazi!!
Krejzy-pozivas se na pravilnik a sam spamas i oftopicaris(7 postova a nisi mu dao odgovor)
Ma joj neznam zasto se opce mjesam..bok