cijene u svijetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
@Necroslut
Kod nas dobijes za 100kn (13.5 E) ket od 3 pljuge, pa ti vidi!:)
 
27.09.2008
13
1
0
32
Kod nas je paket za otprilike dva džointa 15-ak maraka (50ak kuna/600 dinara), ali kada uzimaš za pedeset, navodno je jeftinije. -.-
Bilo kako bilo, pljačkaju nas kako stignu. :-D
 
30.09.2008
1
0
0
35
Šaman Šandor je napisao(la):
a lijepo tebi ako dobiješ za 50 maraka sedamnaestak grama mi ovdje za te novce smo sretni ako dobijemo dva grama


imas ti pravo, inace ja sam iz zagreba a tu kod nas je cijena 1 grama 100 kuna, a to je onaj kvalitetniji skank,tak da se opce ne isplati to.a ima ih i sta pod vutru podvaljuju bosiljak i takva sranja.uzas...
 
27.09.2008
13
1
0
32
Kod nas još uvijek nisu počeli podvaljivati trave, čajeve i začine. Samo, "početnicima"/mlađoj populaciji obožavaju prodati travu prskanu horsom, po prejeftinoj cijeni. :-/
 
17.07.2008
31
1
6
43
koliko sam skuzio situacija je slicna u svim krajevima lijepe nase...mic dobijes za sto kuna,kao ono "al full ti je dobar,hibrid je,ovoga stavi full malo u pljugu jer ce t zabiti"..i onda dodjem doma stavim isto kao i u svaku pljugu i onda nakon sta je popusim razmisljam sta sam sve mogao kupiti za 100kn u metrou..:balls:.

kazem vam trebali bi se svi sloziti i ugledati se na one frikove u zatvoru koji su napravili strajk gladju dok nisu dobili sto su zeljeli...tako bi svi mi trebali prestati biti zrtva vlastitih poroka i jednom za svagda rec dosta kupovanju magle,ovo sta se prodaje danas i po kojoj cijeni je krajnje bezobrazno i bahato..treba prestati kupovati to sranje i rijesiti se te frustracije....umjesto da kupujemo treba pobacati brdo sjemenki po prirodi i pustiti da raste kao korov,pa proc na kraju sezone i vidjeti dal je sta ostalo..
znam ja da nisu samo dileri krivi,drzava,zakoni,vladajuci ljudi-sve je u ***** i u ovoj drzavi policija se bavi ili travom ili heroinom sto se tice drogi! a kazne su slicne sa cim te god ulove!kakvog to uopce ima smisla?

Ja ozbiljno razmisljam da vise ne sudjelujem u toj pljacki,osjecam se jadno svaki put kada uzmem mic,popusim ga dok kazes keks i onda mi je zao sta sam to napravio
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Necroslut je napisao(la):
Kod nas još uvijek nisu počeli podvaljivati trave, čajeve i začine. Samo, "početnicima"/mlađoj populaciji obožavaju prodati travu prskanu horsom, po prejeftinoj cijeni. :-/

Ma daj molim te ...
Nije valjda da pušiš tu priču ?
Nije teško izračunati da se takav posao ne bi nikome isplatio.

To šta vi mislite da su vutre prskane heroinom su raznorazna govna koja su trunula po dvorištima u albaniji ili bosni, pune raznoranih kemikalija, oplođene i skladištene da te bog sačuva.

Pusti priče, misli glavom. ;)
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
cjene su visoke jer ljudi kupuju po visokoj cjeni, kao ono što ću prodavat po 50 kad mogu po 250
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Zakon ponude i potražnje.

Jedva čekam ulazak u EU (i od toga da je nešto dobro) i dolazak robe iz nizozemske u HR pa nek onda debili prodaju 5g 'supergrasa' za 300 kn.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
heathendome je napisao(la):
umjesto da kupujemo treba pobacati brdo sjemenki po prirodi i pustiti da raste kao korov,pa proc na kraju sezone i vidjeti dal je sta ostalo..
znam ja da nisu samo dileri krivi,drzava,zakoni,vladajuci ljudi-sve je u ***** i u ovoj drzavi policija se bavi ili travom ili heroinom sto se tice drogi! a kazne su slicne sa cim te god ulove!kakvog to uopce ima smisla?
ovo bi ozbiljno trebalo trebalo sprovest u djelo.
mislim ja ću se sigurno do 4mj opskrbit sa punim mudima sjemena
naravno loše kvalitete :D al to i nije previše bitno.
zasad sam nažalost uspio samo tri frenda nagovorit da sudjeluju u tome.

nek vutra počne ko ambrozija rast :D.
takva akcija bi mogla bit čak i efikasnija od nekog (č)marša
a i puno je lakše za organizirat
 
01.10.2008
0
0
0
35
ne uzimam baš kod ovih uličnih smećara,kod kvalitetnog providera uvijek dobijem npr. za 300kuna 7,8,9 grama...uličari će npr. za 100 kuna 3 pljuge što mi ni najmanje ne odgovara:(
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
Necroslut je napisao(la):
Kod nas još uvijek nisu počeli podvaljivati trave, čajeve i začine. Samo, "početnicima"/mlađoj populaciji obožavaju prodati travu prskanu horsom, po prejeftinoj cijeni. :-/

ako poprskas travu sa heroinom nista se ne dogadja...nema nikakav bolji/losiji ucinak i tocka.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
trebalo bi pola foruma da malo napravi pauze jer se takve gluposti pričaju da boli
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
kao što je rekao Heathendome,treba nabaviti gro sjemenki i u 4. mjesecu pobacati te na kraju pokupit kolko ima, :icon_wink: zato jer su cijene nikakve,i kvaliteta nije baš najbolja kolka je vani.
 

sch

04.03.2007
39
0
0
37
a ništa onda, neka svako skupi pun kufer sjemenki i samo sijat. svuda!!! i to stvarno mislim svuda! na svim javnim i manje javnim mjestima u svakom gradu, općini, selu, pa šta nikne neka raste. neka ovi u zg-u pobacaju tamo sanaderu doma, pa neka njega hapse da mu pisda matrna.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
marijuana-is-so-expensive-in-japan.jpg
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
tu kod nas je sve full skupo zbog male potražnje (zakon brani),a isto tako prodavaci i uzgajivaci su ugrozeni i nema ih puno....pa sad dok se to sve zbroji i cijena raste....nije to ko jamaica....plantaže canabisa....jebiga,treba ustrajat na legalizaciji.....mozda ipak jednom seratorska vlada napravi nesto pametno.....tesko,ali ne treba gubiti nadu.
 
05.10.2008
0
0
0
33
ma nije problemtoliko cijena npr da je vise ovih praznika gdje se pare doivaju nebi bilo problema heee sala stvarno je problem hem sto je vuva losa al skupa prije se drugacije zivilo jeboote panj smotas 5 il 6 dobrih jointa
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ivory je napisao(la):
tu kod nas je sve full skupo zbog male potražnje (zakon brani),a isto tako prodavaci i uzgajivaci su ugrozeni i nema ih puno....pa sad dok se to sve zbroji i cijena raste....nije to ko jamaica....plantaže canabisa....jebiga,treba ustrajat na legalizaciji.....mozda ipak jednom seratorska vlada napravi nesto pametno.....tesko,ali ne treba gubiti nadu.

Nije potražnja mala potražnja je ogromna a ponuda je debelo manja(zbog povećanog rizika bla bla) i zbog toga cijene rastu
Osnova ekonomije zakon ponude i potražnje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.