cijene u svijetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
u madji ti je super!
legica tam studira pa znam... ono rjesi se za 10e gram/ipo mozd al otog se ispresavijas... roba vrh vrh... nabavit modjes u bilo kojem stud domu... znaju mladi sta valja :p
edit:
to vrjedi za Budimpestu... neznam kak je dalje..
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
o ljudi kad ce doc dan da sjednem nedje u svoj grad i kazem kelnerici daj mi jednu porciju super silver haze-a?
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Mislim da nema nista od toga... Uglavnom morash da odesh do shanka i sam da uzmesh!:ludaci_lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
U amsterdam treba ić kad ljudi kažu, ne znam koji su to točno mjeseci al negdje oko 10. il kad su oni kupovi jer koliko god bila ta holandija hvaljena, treba znat di šta kako i kada. Gore sam probao oko 10tak sorti, od kojih 3 njih su možda bile u nekom rangu kvalitete, a i to me razočaralo, prva white neka me jedina od svih razorila. Kupili smo i 2 koje su bile takva katastrofa da se to ne bi smjelo prodavat ni u hrvatskoj, orange bud kod nekih kineza užasan i purple haze u double rasta koja je bila još gora...od ove obadvije, zapalio bi ih solo ujutro po pol grama i napušio bi se ko da sam zapalio neku dobro posoljenu pristojnu domaju, pa čak i puno gore. Novu godinu obaveznu izbjegavat jer onda je roba totalna katastrofa a cijene porastu negdje i do 20%...bili došli po bubblegum u greenhopper i čovjek kaže porasle cijene, samo 5g za 35 eu ja mu reko daj ajde, idemo ća, našli 10tak min kasnije bubble i bio mi fin dim, fina sativica. Jack herrer isto nije bio loš, osrednje kvalitete, dobar okus i lagan dim, al sve to debelo preprepremalo zabija. Jebote, ako sam već 2 dan pušio s frendom po 5g skunka, onda zamislite koliko to sve loše u to doba može bit.

Gore kad se dođe, najpametnije doć liku koji prodaje, reć mu odma mogu li ja to pomirisat, proć po prstima izvadit van iz vrećice da vidim dal to valja za kupit, i ako valja uzmeš...nije bilo loše kad nam lik izvuko 300g super shive i pokazivo dlakave vrhove najsrdljivije vutre koju probo (miris je bio zbilja jak ali ogavan, ružan za pušit:D)... ovdje se bio hvalio onaj Central coffee shop, našli ga zadnji dan, on ima skoro pa najveću ponudu i pristupačne cijene, a i kvalitetu drže, pušili bili njihov amnesia haze i to mi među boljim sativama uopće. Veoma kompleksan high, kreativan, ide samo u glavu i radi filmove ali na jedan baš izgrađen način, ko da su dobili te osobine pomnim biranjem.

Cijene za thai i mexican običnu vutru su oko 2,5-3eu/g, pa onda se cijene dižu za neke old skul sorte na nekih 6-8eu/g (najbolje to) i nakraju za one već skuplje od 10 pa do 15tak eu/g, iako neke ne vrijede ni 5eu. Treba znat di kupovat i pola shopova ima zbilja užasnu robu. Zato toliko i hvalim sloveniju jer nikad mi se dosad nije dogodilo da sam gore loše pušio, ljudi s kojima na ulici pušili svi imali prvoklasnu robu, a i neki uzgajivači sami rekli (od 35 na na više godina) da im holandija nije ni do koljena. Al su zato gljive gore jeftine i dobre:b_woot:
 
30.09.2007
32
0
0
35
A neznam kak kod vas.. u zagrebu, barem na vukomercu stanje je kao i ovjek super. 100kn 2 grama, 200kn petarda, 1600kn 50 grama.. I uvijek je na gram... Ma bolji je taj grass od đike kak je prije bilo. Sad su barem uvijek vrhovi nema ničeg drugog...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e to ja isto u zgb narucio to za 2ookna 5komada... ko zna mozd od istog lika :p
slavonija jos uvjek u banani... lagano se stvari popravljaju ali jaaaaaaako lagano...
tu kod nas jos uvjek 1ookn gram... ako bude gram.... :(
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Sto se tice slavonije, poceli su se prodavat ketovi od 1 g za (bubanj u pozadini) 80kn!!!
Naspram 100 kn ipak i je neki pomak. :notnice:
 
26.10.2008
1
0
0
51
pozzdrav svima...u norveskoj je gram trave koja nije dobro osusena 120 kruna i dobijes zausnjake kad duvas .... davno je bilo kad sam nabavio ovde dobru travu i jedva cekam bozicne blagdane pa da dodjem u ljepu nasu... a zadnji put sam uzeo u svedskoj zesci skunk po 150 kruna gram samo neznam kad cu opet u sweden pa izgleda da cu pauzirat do bozica a hasis mi je dosadio i kosta isto kao trava...eto toliko iz scandinavije
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pozdrav Vinko, dobrodoša...:181:
Fala na info:icon_mrgreen:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Necroslut je napisao(la):
Što se mene tiče, u Sarajevu su cijene presmiješne. Recimo da dobijem nekih sedamnaest grama za petobu (50 maraka), što je oko 200 kuna. (To je otprilike čičak i po'.) Smiješno. Nekada si za taj novac mogao dobiti kesu! ...Okej, preuveličavam, ali opet. Ne znam da li je sve do, tako reći, ekonomske krize na balkanu ili ipak do nestručnih (, a i škrtih!) ljudi koji se bave prodajom narkotika, da ih ne nazivam dilerima.

Sva sreća pa su pali svi albanski dileri u Sarajevu. Imali su prelošu robu, kad se samo sjetim.. Ne znam ni da li je iko završavao kod njih, onako, svojevoljno. Doduše, sada je sama svjesnost da tog smeća više nema na tržištu olakšavajuća. :)

Heh, ja bi bio prezadovoljan da imam takvu shemu ovdje u Sa, sve ove moje sheme sto imam tu se dobije 10 grama za 50 km maximalno :( Ipak mislim da je problem u skrtim i pohlepnim dilerima jer nema dovoljno konkurencije ..a sto se tice tog albanskog dreka to vishe nebi pushio ni u snu, radije nebi nikako neg trovao se sa tim smecem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.