cijene u zadnje vrijeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.12.2010
7
0
0
30
Oprostite, al ovo mi je prvi put da otvaram temu pa sory ak nes krivo napravim
e pa sad ovak vecina nemoze uzgajati doma tako da vecina mora kupovati.
U zg su cijene bile 50kn za g, moglo je i 200 za 5g, a 100 za skunk. E al izgleda da sad padaju cijene nesto jer je frend za 50 dobio 2.5g a drugom su dali par grama i dao mu lik za dzabe. Pa ak neko iz zg-a zna nes neg kaze. Ja sam samo htio da vas obavijestim.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Ovdje je većinom ekipa koja se želi sama pobrinuti za sebe tako da cijena od 50 ili 500 kn za gram nebi nikog trebalo dirati više od cijene crvene paprike u mađarskoj.
Mene pak više zanima kome se išlo na ruku, preko novog kaznenog zakona, da cijena marihuane iz 2007 sa 250 kn za 50g ode na 250kn za 5g tkz. super grass-a. Znači poskupljenje od 1000%
Istina nešto manje granja i prašine ali iz prosječne kese od 50 g dalo se razbrati više od 30 g ovog današnjeg super grass-a.

Pa sad zamislite da kruh ode na 10E, benzin na 12E, piva na 7E ili nešto bliskije i pušljivije, pljuge na 25-30E, vrlo je jasno ko u ovim primjerima diže extra-extra profit a jednako je jasno ko sa ovim cijenama marihuane jebenu paru diže. A ko im je to omogućio (država?) i kakve veze imaju sa njima? Neznam, možda je država kao takva htjela iskoriostiti svoju stratešku prednost kao dio balkanske rute da popunjava svoje crne fondove? S obzirom na stanje u RH ništa me nebi iznenadilo. Neznam kakva je situacija u bih ili srb?
 
15.12.2010
7
0
0
30
Gle dobro al reko sam nemogu svi uzgajati doma ja nemogu nemam uvjete. A ajde mi objasni zasto neko ko nemoze uzgajati doma nebi smio koristiti ganju?
Ili je ona rezervirana samo za one koji to mogu napraviti. A to mi zvuci sebicno malo.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sebično hmmm... Pričati o cjenama vutre nema smislaž pogotovo na ovom forumu. Bila je jedna opširna tema prije koja je zatvorena. I ova če. Cijene su kako se naiđe,neznam kako ljudi nemogu da shvate.Onda se počne pričati o dilerima i sličnom šta je neprimjereno.
Jednostavno.Lock!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ovo ide u smet...

ne postoji određena cijena vutre, za koliko se uspije nabaviti toliko ćeš platiti...
ovaj forum nije za takve diskusije...

a ti samo navali na vutru koju kupuješ okolo po cesti,

ovo što si ti napisao, jednako je potražnji!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.