Cijepljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2019
5
3
3
35
Lijepi pozdrav svima. Naime pocinjem raditi u bolnici I morat cu se cijepiti protiv hepatitisa rubeole itd. Nakon tih cjepiva vadit ce mi krv za provjeru tih cjepiva da li mi je tijelo prihvatilo. Kada ce doci do vadjenja krvi ne znam , ali ono sto me zanima je to da li postoji mogucnost da mi se u krvi vidi prisutnost thc-a bez obzira sto nije vadjenje krvi iskljucivo za testiranje prisutnosti thc-a? Prvo cijepljenje mi je za par dana .
Unaprijed hvala za moguce odgovore.
 
05.12.2019
5
3
3
35
Da logicno. U svakom slucaju nadam se da im to nije nekakva caka kao da provjeru dal mi je tijelo prihvatilo cjepiva ili ne pa me busu testirali I na to. Ne znam kako to ide u inostranstvu, ali I da je provjera na supstance valjda bi nam najavili osim ako ne moraju najaviti. Hvala puno
 
15.03.2016
33
34
18
1.A jel možeš ti odbit ta cjepiva ili je to uvjet za rad u bolnici (između ostalog)?
2. A jel možeš ti reći nama svoje osono mišljenje o cjepivima?
3. A jel možeš s nama podjeliti koji to koktel primaš pošto si napisla ''ta cjepiva'' ?
4. A jel možeš nas obavjestit koje su ti bile nuspojave nakon primitka cjepiva i/ili dali ti je tijelo prihvatilo ta cjepiva?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jelenisrna
05.12.2019
5
3
3
35
A jel možeš ti odbit ta cjepiva ili je to uvjet za rad u bolnici (između ostalog)?
Mogu ih odbiti, samo koliko mi je sigurno da ne obavim to cijepljenje ne znam bas, s obzirom da je to bolnica I da cu biti na svim odjelima sto znaci nikad ne znas gdje sta mozes pokupiti iako je bas zbog toga sve ne high standardu. Prestala sam konzumirati ali ipak me trta .

1.A jel možeš ti odbit ta cjepiva ili je to uvjet za rad u bolnici (između ostalog)?
2. A jel možeš ti reći nama svoje osono mišljenje o cjepivima?
3. A jel možeš s nama podjeliti koji to koktel primaš pošto si napisla ''ta cjepiva'' ?
4. A jel možeš nas obavjestit koje su ti bile nuspojave nakon primitka cjepiva i/ili dali ti je tijelo prihvatilo ta cjepiva?
2. Moje osobno misljenje o cjepivima je NE
3. Cjepiva za hepatitis I rubela
4. Mogu vas obavijestiti ako pristanem na ta cjepiva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prešani cvijet