Cime su mi to mjesali??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2010
1
0
0
35
Pozdrav ekipo!

Novi sam na ovome forumu, tek danas registriran ali pratim vec duze vrijeme teme na forumu samo se nikad nisam prikljucio, al evo me sad :)

Bacio sam outdoor uzgoj i vidio sam neke cudne stvari...od oko 20 sjemenki naraslo mi je (samo) 6 komada i jos 14 komada neceg za sta neznam sta bi to bilo.Evo stavio sam slike te cudne biljke i bas me zanima sta bi to moglo biti. Sjemenke sam vadio iz neke petice tako da je vjerojatno netko mijesao nesto...:eek:hno:



Hvala!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
ma to ti je ova nasa domaca, balkanalis podvrsta :costumed-smiley-027
:icon_lol::icon_lol:
:icon_razz::ludaci_lol::vb_kez:
 
22.04.2008
32
0
0
34
hahahaha, ne vjerujem da je Oleander jer on izgleda ovako kad naraste, a ovo mi baš ne liči na to!
http://www.passieflora.be/artikelen/andere/NERIUM OLEANDER.JPG

Al ja se dam kladit, da su ti prodali mušku biljku (ili neku jako lošu žensku) i stavili kokica (sjemenke) iz hrane za papige (tek tolko da izgleda ko neka vutra) jer sam jednom prilikom naso znači identične sjemenke ko od vutre u toj hrani! :D počupaj taj korov čoeče!! To je moj savjet ;)

i kolko si platio tu "peticu" :D i to me zanima ? I sta je s ostalim biljkama? su sve takve il šta?
 
22.04.2008
32
0
0
34
Sorry sta sam dosadan :D al moram primjetit, TI TO NA KROVU DRŽIŠ? Ma mici to s bilo kakvog krova! Jel ne razmisljas na susjede, slucajne prolaznike koji su se krenili posrat ili pisat negdje???? Nemoj se zajebavat, to ti je moj topli savijet!

U svakom slucaju sretno!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
weed smoker je napisao(la):
stavili kokica (sjemenke) iz hrane za papige (tek tolko da izgleda ko neka vutra) jer sam jednom prilikom naso znači identične sjemenke ko od vutre u toj hrani!
To i jesu sjemenke konoplje, sjeme konoplje je jedna od najboljih hrana za ptice ;)
 
17.06.2010
1
0
0
35
weed smoker je napisao(la):
hahahaha, ne vjerujem da je Oleander jer on izgleda ovako kad naraste, a ovo mi baš ne liči na to!
http://www.passieflora.be/artikelen/andere/NERIUM OLEANDER.JPG

Al ja se dam kladit, da su ti prodali mušku biljku (ili neku jako lošu žensku) i stavili kokica (sjemenke) iz hrane za papige (tek tolko da izgleda ko neka vutra) jer sam jednom prilikom naso znači identične sjemenke ko od vutre u toj hrani! :D počupaj taj korov čoeče!! To je moj savjet ;)

i kolko si platio tu "peticu" :D i to me zanima ? I sta je s ostalim biljkama? su sve takve il šta?

Neznam sta su prodali, uglavnom roba je bila dobra, kaze jos i mojih 5 frendova da su se zaljubili u nju....ja sam povadio sjemenke i to su iste sjemenke bile iz kojih mi je i 6 pravih biljcica izraslo..uglavnom nije oleandar :D ma petica je bila 150kn..tak da ono...ma znam lika koji mi je to sredio tak da :D
 
17.06.2010
1
0
0
35
weed smoker je napisao(la):
Sorry sta sam dosadan :D al moram primjetit, TI TO NA KROVU DRŽIŠ? Ma mici to s bilo kakvog krova! Jel ne razmisljas na susjede, slucajne prolaznike koji su se krenili posrat ili pisat negdje???? Nemoj se zajebavat, to ti je moj topli savijet!

U svakom slucaju sretno!

mjesto je sigurno ali hvala na savjetu :D
 
22.04.2008
32
0
0
34
HAahah, vidi stvarno covjece (malo sam istrazio) PTICE znaju sta valja! Nema sta, medju omiljenom hranom su im sjemenke od konoplja! Iako vecina tih sjemenki su industrijske, stvaraju thc ono NE (0,3% u biljci) al et ipak je vutra! :D Tako da moja teorija sa pervarom iz hrane za papige otpada! Stvarno ne znam sta si to posadio, :D haha probaj uzgojit, pusit pa nam javi :D ako se ne bojis trovanja, zatajenja bubrega, srcanog, mozdanog :D ahahha
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma to semenke nisu nikle nego nesto sto je bilo u zemlji i resen slucaj... ako je iz ostalih nikla vutra onda ove nisu uspele .. a i zemlja u tim posudama je ocajna..
 
17.06.2010
1
0
0
35
ZOKI je napisao(la):
ma to semenke nisu nikle nego nesto sto je bilo u zemlji i resen slucaj... ako je iz ostalih nikla vutra onda ove nisu uspele .. a i zemlja u tim posudama je ocajna..

bila je ocajna kad je slikano..sad je odlicna :D
a ovo sranje sam bacio, sta vec bilo to :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
weed smoker je napisao(la):
Sorry sta sam dosadan :D al moram primjetit, TI TO NA KROVU DRŽIŠ? Ma mici to s bilo kakvog krova! Jel ne razmisljas na susjede, slucajne prolaznike koji su se krenili posrat ili pisat negdje???? Nemoj se zajebavat, to ti je moj topli savijet!

U svakom slucaju sretno!
Ha ha ha ha ha ha ha ha , nemoj strašit čovjeka . Neka na krovu i onako nije ništa ilegalno , šta susjede briga gdje on bude korov sadio :)))) .