Ciscenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2019
2
0
1
25
Nisam pusio 5 dana pio sam dosta vode pio akrivni ugalj pio cajeve sutra radim test krvi da lu ci biti pozitivan i kako do sutra da se nekako ocistim
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
5 dana, hmm jako tesko, ja pao na testu nakon 9 dana, a u tih 9 dana istrcao skoro 100km, i opio cuda vode, mialim da je to individualno, ali 5 dana je bas premalo. Sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

milekitic35

Banned
Banovan
22.03.2019
1
0
1
22
Sutra me testiraju moji, ali vec su me nekoliko puta testirali oni kupe onaj test za skoro sve droge i proveravaju me. Zadnji put sam zapalio u ovaj ponedeljak sad, pre toga nisam palio dva meseca. Oko 22h su mi rekli da ce sutra ujutru da me testiraju a ja sam od tada popio preko 2l tecnosti. Sta mislite mogu li se iscistiti do sutra, posto sam jedan dzoint ispusio sa drugarom u ponedeljak a pre toga da ponovim nisam palio bas dug period.
 

Crnirakce

Aktivan Član
19.12.2018
136
754
93
24
Jako tesko
Sutra me testiraju moji, ali vec su me nekoliko puta testirali oni kupe onaj test za skoro sve droge i proveravaju me. Zadnji put sam zapalio u ovaj ponedeljak sad, pre toga nisam palio dva meseca. Oko 22h su mi rekli da ce sutra ujutru da me testiraju a ja sam od tada popio preko 2l tecnosti. Sta mislite mogu li se iscistiti do sutra, posto sam jedan dzoint ispusio sa drugarom u ponedeljak a pre toga da ponovim nisam palio bas dug period.
Jako tesko da se mozes ocistiti danas za sutra