cisco akademija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
cisco akademija..

eto, sad cu uskoro da krenem pa me zanimaju vasa misljenja.. jel netko od vas pohadjao, kakvi su dojmovi itd..
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ja nisam pohodao, ali sam zato procitao sve ciscove semestre..
I sam mnogo toga naucio o protocolima i njihove funkcije.
Ako si zaineteresovan mogu ih uploadirati negdje pa da ih proucis.

Inace cisco rocks...
Samo sto su moje knjige malo zastarele za dansnja veremena, pa configuracije routera koje su date kao primer unutra su malo vise zastarele, ali kako i da je dobices veoma dobru pretstavu o internetu i kako sve to funkcionira..

Pozdrav...:b_woot:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
e, ajd pliz ako nije problem uploadaj na rapidshare pa daj linkove. Bio bi ti zahvalan..

edit: inace znam vec neke stvari od toga ali bitno mi je da to imam napismeno, sluzbeno pa zato idem u akademiju
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Poceo sam uploadati, razdelio sam arhuvu na djelove od po 20MB.
Kada zavsim sa prvim deo postam link i tako jedan po jedan do kraja.
Inace sam ovo uzeo od tipa koji je platio za casove i uspeo da izvuce kopiju..LOL
Ali imaj u predvidu da je 226 MB cela.
Pozdrav :vb_kez:
 
30.10.2008
12
0
0
36
Pozz!

Evo ja ti pohadam cisco tj. upravo sam zavrsio treci semestar. Iskustvo je odlicno, saznat ces puno stvari, i nadam se nac neki lijepi poslic:eyebrows:
Mislim da ti sad ovi materijali netrebaju, ionako ces sve to pocet ucit vrlo brzo.
Gradivo ti je jako lagano, u pocetku ti netreba puno da procitas i skuzis lekciju, nekih pola sata, sat max. i bilo bi ti pametno da redovito ucis svaku lekciju.
Ispiti nakon svake lekcije su jako lagani i ocjenjuje se putem postotaka. bitan ti je samo prolaz da bi mogao ici dalje.
Jos jedna bitna stvar u vezi ispita: Sva rjesenja imas na netu ALI ne preporucujem koristiti ako nisi u gadnoj stisci sa vremenom, rade nemoj taj put izaci na ispit ako nisi naucio nego da ides varat, jer, budimo iskreni, tako neces nista nauciti. Pricam iz iskustva!:hehe:
Imas četri semestra, na kraju kojih su ti ispiti koji obuhvacaju taj semestar, sastoje se od teorijskog i prakticnog dijelu u labu.
Koristi Packet Tracer od samog pocetka i radi SVE vjezbe za packet tracer koje dobijes u materijalima.

Sve u svemu nije tesko i po meni je pametna investicija.
Uzivaj.
Hope I helped!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45