Cista na pinealnoj zlezdi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Pozdrav vutrasi!
Mladja sestra mi je danas saznala da ima cistu na pinealnoj zlezdi,koja joj sa vremena na vreme zadaje snazne glavobolje I vrtoglavice, a nekad cak i blaze oblike dezorjentacije...
Da li se ovo moze tretirati nekako kanabisom? Koju vrstu da joj uzgojim?
Ranije je pusila travu sa mnom gomilu puta,mada ne bas kao ja svaki dan, a dao sam joj nekoliko puta I ulje...prestala je da pusi od kada je otprilike osetila prve simptome,nije znala sta joj se desava, pa su je pucale paranoje...
Ne znam puno o ovoj bolesti,nisam jos stigao dovoljno da se informisem,ali izgleda da nije tako strasna,pa mi je bas laknulo...mislili smo prvo da je tumor neki,posto mi je pokojni sestric sa tumorom mozga imao slicne simptome...unapred zhvalan na svakoj info :) peace
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako ima takve probleme, trebace operaciju. Obično čista ne pravi problema a u nekim slučajevima, smeta kod kretanja moždane tekućine, pritišće na neko mjesto i izaziva simptome koje opisuje.

Indika hibrid će joj pomoć, da se smiri i odspava. Drukčije jedino operacija rješava problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Nemamo jos tacne rezultate,ali koliko sam razumeo,doktor koji je ocitavao rezultate magnetne r je rekao da je ta cista dosta mala i dá ne bi trebalo da stvara te probleme koje opisuje,i da se tako male ne operisu uglavnom...ali videcemo jos u toku nedelje kakvi su rezultati...moguce dá doprinosi tím simptomima to sto krvna slika pokazuje dá joj fali malo gvozdja i jos neceg...ima 26 godina a vise od 10 je vegetarijanka,par godina i veganka...
A ja imam pod lampom og kush od dinafema,to bi trebalo da je uspava ako bude zelela...:) hvala puno na odgovoru!
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Doktor priča jednu priču. A ovo sta si ti napisao je sasvim druga priča.

To sve radi cista. Tako, da nemojte da vas doktor otjera ljevom rukom. Ima na internetu izjava pacijenata sa sličnim problemima.

Ukucaj u google; pinealna zlezda cista. Čitaj sta pacijenti pišu pa ćeš kuzit sta mislim. Verovatno će prvo pokušat nešto riješit sa lijekovima a u većini slučajeva je potrebna operacija. Zahvat, operacija nije opasna.
Samo opušteno.:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri