Citati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Nema velikih i malih naroda, nema velikih i malih jezika. Veliki i mali jezici vrijede upravo onoliko koliko iza tih jezika stoji ili u njihovo ime progovara gomila dobro naoružanih noževa.
Miroslav Krleža
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Čovjek me najviše iznenađuje u čovječanstvu. Jer, on žrtvuje svoje zdravlje kako bi zaradio novac. Tada žrtvuje novac kako bi oporavio svoje zdravlje. A onda je toliko zabrinut za budućnost da ne uživa u sadašnjosti - a rezultat toga je da on ne živi ni u sadašnjosti ni u budućnosti - živi kao da nikada neće umrijeti, a onda umire nakon što nikada nije zaista živio.

Dalaj Lama
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Tzv znanstvena ispitivanja o konzumaciji marihuane u evropskim zemljama, po kojoj je Hrvatska ispred Nizozemske po potrosnji istog???
Za Sloveniju ispada 2.8% stanovništva, na što voditelj emisije kaze: Naravno! Napusni ne slusaju domaći etno. :lol:
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
"Pitaš da li bih otišao odavde?
Otišao bih, jer sam umoran od amaterizma, od gluposti. I svi smo umorni. Svakom normalnom je potrebna izolacija od prostakluka, primitivizma, nedostatka uređenosti sistema. Survali smo se i survavaćemo se sve dok ne shvatimo što je starije od starijeg. Međutim, u teškim vremenima je najlakše kritikovati. Teško je voleti ljude. Možda zato treba i ostati ovde. Izdržati. "

Nikola Pejaković
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and budalin