Citati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Beda nije krpež, trpež i besparica, nego stanje duha, a krpež, trpež i besparica su posledice. Biti bedan nije stvar ukletosti ili hira sudbine, nego čin slobodnog izbora.
Ne želim da kažem da biti bedan znači svesno hteti biti bedan, nego da se bednim postaje tako što se hoće biti bogat ali bez muke i na tuđ račun. Manjinci koji su se obogatili na filozofiji bede, iako imaju puno para, kvadrata i silikonskih kurvi, ostaju bednici u duši... ( Svetislav Basara )
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
"Volim ljude koji nisu za sve. Koje nemaju svi. Volim ljude koje moraš zaslužiti. Koje ne možeš kupiti. Ljude koje baš i nije lako voljeti. Volim one koji nisu za svakoga. Prgave, svojeglave, pomalo udarene, sranjima baždarene. One koji se nemani ne boje. Nemani se boje njih! Male, a velike. Velike, a ne istaknute. Volim te naopake. Po svemu. U svemu. Što ne plešu kako tko svira, nego tim nadrk sviračima po prstima gaze. Što možda ne znaju koje su im staze, ali itekako znaju koje nisu! Volim ljude koji nisu za svakoga. I nema ih svatko. Ali ih imam ja. U njedrima. U satima razgovora bez preseravanja. U popodnevima. U jutrima. U ćutanjima. U zagrljajima i razumijevanju pogledima. U čitanju među redovima".. Ne znam ko je ovo napisao :)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
...tko god napisao, svaka mu čast a i tebi na objavi...čitajući, doslovno sam se naježio :D :thumb:

Stvari koje izgledaju beznačajno većini ljudi kao što je porukica, pjesma ili šetnja postaju neprocjenjivo bogatstvo koje se čuva u srcima na sigurnom do kraja veka. Sjećanja o tvom djetinjstvu se vraćaju, osjećaš ih tako jasno da ti se čini kako si ponovno mlad. Boje izgledaju svjetlije i sjajnije...


Ne zanemaruj svoje misli. Ostvari svoje vizije. Probudi se i živi.

Život je dugačko putovanje sa puno znakova. Dok vozite kroz brazdu, ne zamarajte svoj um.
Bob Marley
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
"SADA je jedina realnost.
Sve drugo je sjecanje ili imaginacija"

"Ako sjedis negdje na Himalayi i tisina te okruzuje.To je tisina planine..ne tvoja!
To nece pomoci !!
Moras pronaci svoju Himalayu ..UNUTAR SEBE"

"Pohlepa za materijalnim je pokusaj neiteligentnog covjeka da svom zivotu da svrhu"


OSHO
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
dl.jpg
Prava gospoda zivi na selu, zato se i kaze, zivi na imanju. U selu je imanje u gradu nemanje.
Svuda u svetu aristokratija zivi na periferiji, van grada, u svojim kucama, ne u zgradama.
Sta se kada zivite u gradu? Samo cekac liftova/
Danilo Lazovic
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer and Badi