Citati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.08.2012
6
4
0
33
"There's two kinds of people in this world when you boil it all down. You got your talkers and you got your doers. Most people are just talkers, all they do is talk. But when it is all said and done, it's the doers that change this world. And when they do that, they change us, and that's why we never forget them. So which one are you? Do you just talk about it, or do you stand up and do something about it? Because believe you me, all the rest of it is just coffee house and bullshit." - Bondock Saints II :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Sine, najgore je gledati ono sto nemozes hebat.. a kod kuce hebes ono sto nemozes gledati.....meni moj dida davne 86.tada sam drugi put pobjego od kuce
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
"Kad bezis,kriv si"....... rece pandur i zalepi samarcinu...(a nije pobegao)...e sad,ne znam koliko mi se vazi ova;))))))
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Treba ženiti samo lijepe žene. Inače ne postoje nikakve šanse da ih se riješimo
Rod Stewart

Ne bi reka da su sve žene iste, ima ih i gorih
Stipe iz Muća (kod Splita)

Lakše je razbiti atom nego predrasude!
(Unknown author)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Aj malo latinskih citata

Medicus, curat, natura sanat.
- Lekar leči ,priroda izleči.

Occasio facit furem. - Prilika čini ( čoveka ) lopovom.

Homo sum: humani nihil a me alienum puto.
- Čovek sam i ništa ljudsko nije mi strano.

Amicus animae dimidium. - Prijatelj je polovina duše.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"Znаnje dolаzi iz kozmosa; nаš vid je njegov nаjsаvršeniji prijemnik. Imаmo dvа okа: zemаljsko i duhovno. Trebа nаstojаti dа onа postаnu jedno oko. Univerzum je živ u svim svojim mаnifestаcijаmа, poput kаkve misleće životinje. Kаmen je misaono i osjećajno biće, kаo što su to biljke, zvijer i čovjek. Zvijezda kojа sijа trаži dа je gledаmo, i dа nismo odveć obuzeti sobom rаzumijeli bismo njen jezik i poruke. Svoje disаnje, oči i uši čovjek morа usklаditi sа disаnjem, očimа i ušimа univerzumа."

"Jа sаm se hrаnio svojim mislimа, nаučio sаm dа uprаvljаm osjećаnjimа, snovimа i vizijаmа. Oduvijek sаm je njegovаo, kаo što sаm njegovаo i svoj zаnos. Cio svoj dugi vjek proveo sаm u zаnosu. To je bio izvor moje sreće. On mi je pomogаo i dа tokom svih ovih godinа podnesem rаd, koji je bio dovoljаn zа pet životа. Nаjbolje je rаditi noću, jer su zvjezdаnа svjetlost i misli u bliskoj vezi."

"Postoji opće znаnje i istine koje je čovjek oduvijek posjedovao. Po mom osjećanju i iskustvu, u kozmosu imа sаmo jednа mаterijа i jednа vrhovnа energijа sа beskonаčnim brojem mаnifestаcijа životа. Najljepše od svegа je to što otkrićem jedne tаjne u prirodi, otkrivate i ostаle. One se ne kriju, tu su oko nаs, аli mi smo slijepi i gluhi zа njih. Ako se emotivno vežemo zа njih, one nаm sаme dolаze. Sve je elektricitet. Nаjprije je Svjetlost, beskrajni izvor iz kojeg ističe mаterijа i raspoređuje se u svim oblicimа koji predstаvljаju Svemir i Zemlju sа svim njenim vidovimа životа."

"Energija, to je ključni problem budućnosti – pitanje života ili smrti. Sadašnji izvori energije su nepouzdani i truju naš planet. Možda preživimo to trovanje, ali doći će dan

kada će ti izvori energije presušiti."

NIKOLA TESLA
:heartbeat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Pustinjak

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"The brain is like a muscle. When it is in use we feel very good. Understanding is joyous."

"The Cosmos is all that is or ever was or ever will be. Our feeblest contemplations of the Cosmos stir us — there is a tingling in the spine, a catch in the voice, a faint sensation as if a distant memory, of falling from a height. We know we are approaching the greatest of mysteries."

"Every one of us is, in the cosmic perspective, precious. If a human disagrees with you, let him live. In a hundred billion galaxies, you will not find another."
Carl Sagan
:heartbeat:

"DON'T WORRY, DON'T BE AFRAID EVER, BECAUSE THIS IS JUST A RIDE." :) Bill Hicks :heartbeat:
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ARISTOTEL CITATI
priroda ne radi nista uzalud.


sve sto hoda ima svoj dio zemlje.


Hrabrost je vrlina na osnovu koje ljudi u opasnosti čine plemenita djela.


Korijeni učenja su gorki,ali plodovi su slatki.


Nemoguće je da se sve dokazuje.


Prijateljstvo je jedna duša u dva tijela.


Sreća pripada onima koji su dovoljni sami sebi.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a​
nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.

Vi vredite samo onoliko koliko ste drugima potrebni.

Hrabri muskarci treskaju vratima kad dolaze u kucu,
a kukavice samo kada odlaze.

Juce je neko nasao ono sto nije trazio. Ono sto
je on trazio nasao je neko drugi.

Lepse je biti necija baba nego samo baba.


Ako ne mozete da nadjete izlaz iz ove situacije,
promenite situaciju.

Tesko je biti sam. Od toga je jedino teze kad su
dvoje sami.

Izgleda glupo svako ko je pametan kad ne treba.

Niko toliko ne brine o sebi kao oni koji nikom
drugom nisu potrebni.


Kad zena voli muza to ne mora da znaci da on
nju ne voli.

Muskarci su krivi za sve. Oni prave probleme, a
zene ih samo radjaju.

Mi ne znamo sta hocemo i sta radimo sve dok ne
pogresimo.

Duško Radović
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Citiram svoju Ruzu....................................svinjo samo ti jedi pecenku ja te po doktorima necu vodati.........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Ako vas žena pobjeđuje u tenisu, promijenite sport. Ako vas žena pobjeđuje u boksu, promijenite ženu
(Mohamed Ali)

Svaka zena je bespomoćna
Dok joj se ne osuši lak na noktima
(Burt Reynolds)

Strangers in the night
AIDS in the morning
(Frank Sinatra)

Ako nemate ženu kupite poster. Jeftinije je, samo se slabije čuje
(Brad Pitt)

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
'glupo je dozvoliti ovcama da zadrze svoj novac' ( Bill 'Cannada' Jones)

'Smit&Wesson je jaci cak i od cetiri keca' ('Wild' Bill Hickock)


'napravi program koji i budala moze da koristi-i samo ce budala i HTETI da ga koristi' (prvi zakon informatike po Murphy-ju)

'svaki program u trenutku pustanja u promet-vec je zastareo' (drugi zakon informatike po Murphy-ju)

'kada bi ljudi zidali kuce,kao sto programeri pisu programe,prvi detlic koji naidje bi srusio civilizaciju..' (treci zakon informatike po Murphy-ju)


'ne moze se reci da si p'jan,dok god mozes da lezis,a da se nizasta ne drzis...' (nepoznat autor-SVAKA MU DALA)