Citati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
“Od straha su ljudi zli, podli i surovi, a od straha mogu biti i darežljivi, čak i dobri.”
Ivo Andrić


“Ne razumiju me...nisam usta za ove uši.”
“Najtiše riječi donose buru. Misli koje dolaze nečujna koraka upravljaju svijetom.”
“Ima u meni nešto neranjivo, nepokopljivo, nešto što raznosi stijene...to se naziva moja volja. To šutljivo i nepromijenjeno korača kroz godine. Hoće ići svojim putem na mojim nogama, moja stara volja; tvrda je srca njezin osjet i neranjiv.”
“Budite od onih koji unaprijeđuju svijet i čine ga boljim.”
“Ta pogledajte te suvišne! Stječu bogatstva i time postaju siromašniji. Hoće moć, i ponajprije poluge moći, puno novca...ti nemoćnici! Gledajte ih kako se veru, ti hitri majmuni! Veru se jedan preko drugoga i tako povlače jedan drugoga u mulj i dubinu. Svi hoće tamo k prijestolju: to je njihovo ludilo...kao da sreća sjedi na prijestolju! Često sjedi mulj na prijestolju, a često i prijestolje na mulju.”
Friedrich Nietzsche
 
Poslednja izmena:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.245
10.148
358
- Zamolio sam bubnjara Marija, inače klesara, da se pobrine za moj nadgrobni spomenik. Želio bih nešto ekološki, bilo bi zgodno da se posadi ‘marica’ kako bi si moji fanovi mogli na grobu ubrati za pljugu. Želim da ljudi kroz pušenje marihuane koja će rasti na mojem grobu upiju moje supstance.

JURA STUBLIĆ, FILM
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
"Vjerujte u vlastito iskustvo, usudite se biti živi, usudite se napraviti ono što je prema vašem uvjerenju, vaša sudbina."
Paulo Coelho
"Za izgradnju sudbine, gotovo je uvijek potrebno nešto ludosti."
Marguerite Yourcenar

"Ne znam s kojim će se oružjem ratovati u trećem svjetskom ratu, ali u četvrtom svjetskom ratu ratovat će se grančicama i kamenjem." :djede:
Albert Einstein
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
skup je upriličen da bi u svet „poslao sliku o nerazrušivom jedinstvu Srbije“, u ćemu u potpunosti nije uspeo pre svega zato što
1. svet baš zabole Sebastijan Kurtz za slike sa srpskih seoskih panađura
:D
basara kida.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
"Onaj tko voli mora znati izgubiti sebe i ponovno se pronaći.
Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče, uključujući i one koje gubimo. Kad porasteš, otkrit ćeš da si često branio laž, obmanjivao sebe ili patio zbog gluposti. Ako budeš dobar ratnik, nećeš sebe optuživati zbog toga, ali nipošto ne dozvoli da se tvoje greške ponove.
Za ratnika svjetlosti ništa što postoji nije apstraktno. Sve je konkretno i sve ga se tiče. On ne sjedi u udobnosti svog šatora promatrajući što se zbiva vani, u svijetu; već prihvaća svaki izazov kao priliku da unese promjenu u vlastiti život. Neki od njegovih suboraca vječno negoduju zbog nemogućnosti izbora, razglabajući tuđe odluke. Ratnik, međutim, svoje misli pretvara u djela. Dogodi se da promaši cilj i tada...bez pritužbi...plaća svoju pogrešku, ili pak skrene s puta i izgubi mnogo vremena dok se ne vrati na zacrtani pravac. Ali ratnik nikada ne odustaje!"
Paulo Coelho
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da se nadovezem, mada ducijeve stavove bas nesto i ne podrzavam...

"Bilo koji oblik naslednih privilegija jednostavno je pogrešan. Ne samo da je antidemokratski, već i suštinski pogrešan. Ono što me ljuti je to što je nekim ljudima kojima sam se godinama divio, bila ponuđena nagrada kraljevske porodice, i oni su je prihvatili i postali lord ili ser", rekao je Smit.
"Iskreno, radije bih odsekao sebi ruke nego da je prihvatim. Jer, kako se usuđuju i da pretpostave da bi oni mogli meni da ukažu čast? Ja sam mnogo bolji od njih, oni nikada nisu ništa radili u životu, oni su j***** idioti", poručio je frontmen benda Cure.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Nije važno koliko jako možeš udariti, važno je koliko jaki udarac možeš primiti i nastaviti ići dalje.
Rocky Balboa

Život nije samo imati dobre karte, već i dobro odigrati čak i kad su loše.
Jack London

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali.
William Shakespeare
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Dopustite mi da ovom prilikom kažem...kako nisam gangster, nikada nisam ni bio. Nisam niti lopov koji vam krade novčanike, nisam niti lik koji vam podiže paukom auto, niti sam povezan sa ljudima koji kradu i tuku druge...Ja sam samo brat, koji se brani. :djede:
Tupac Shakur

Ja nisam oslobodioc, oslobodioci ne postoje. Narod sam sebe oslobađa.
Che Guevara

Ljudi su izmislili mnogo neobičnih vrlina, ali je najneobičnija skromnost. Ništa misli da postaje nešto ako prizna...ja sam ništa!
Friedrich Hebbel
 
  • Sviđa mi se
Reactions: flop87

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
citam neku vest o dusanu radovicu, neki su i culi za njega :D

"Ko prvi devojci, njegova devojka. Ko poslednji devojci, njegova žena".
"Ima žena koje vole samo svoje muževe. Nisu ništa posebni ti muževi, već te žene". (znaci moja je bila glupaca, ostavila me :lol:
"Nemojte živeti sto godina, jer će vam deca tada imati po sedamdeset i osamdeset godina i tek tada nećete znati šta da radite s njima".

a 40 godina kasnije, ovaj je aktuelniji (po broju cekaca :D nego ikada

"Kad će taj metro? Mnogi Beograđani su već odavno pod zemljom i čekaju".