Clan o clanu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Moze se primijetiti da na forumu ima raznih trzavica, pocevsi od nestajanja clanova, medjusobne netolerancije, nerazumijevanja, interesovanja ko je koga i cime, pa osjetih potrebu za temom u kojoj bismo postavljali pitanja u vezi drugih clanova, ostavljali primjedbe o drugim clanovima, vodili raspravu sa drugim clanovima o clanovima koji su problematicni ili nisu problematicni isl.

Mnoge je zainteresovalo sta se desilo sa Casperom, mene takodje, pa da se takva i slicna pitanja, a ima ih dosta, ne bi razvlacila po svim mogucim temama, izmedju ostalih u brutal offtopic-u, neka to bude ovde na jednom mjestu.

Evo primjera kako bi to trebalo izgledati:

Ne shvatam Tropikov smisao za humor na vutra radiju, jer je pun prostakluka, a time potvrdjuje ruznu sliku o ljubiteljima trave i smatram da je to pogresno. Razumijem da tu nema nikakve zle namjere, ali moze slusaocima nametnuti pogresnu sliku o forumu i radiju.

Eto, to bi bila prijateljska kritika, odnosno primjedba i nadam se da nece biti zamjeranja. Tropili daj nam malo bontona :respect:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Je prihvacam kritiku...moga si o tome zapoceti razgovor na rejdiu da to i risimo :). ugl neznam koliko ce ova tema imati smisla ali eto neka bude...a za bonton....vagina ili pi*ka ? ista stvar? znam da ce mnogi reci da nije :icon_lol: ali cemu da surfam po vazelinu? :)

a šta se tiče smisla za humor... :icon_lol: ...čak sam dobija opasku da sam previše puta izreka riječ: "šalim se" xD , tak da neki vole a neki ne...počnite živjeti s tim :)

Btw mislim da mogu jedino "ružnu" sliku o sebi nametnuti...tko ne shvaca da je sve jedna velika *****rija od zajebancije triba otici na konzultacije...tko shvaca a ne sluša, poštujem, tko shvaća i sluša majne čovk! :)

ee ee i još da budme u fazonu sa temom:

Men je Blade super čovk! Također i Opa cupa! Mislim da bi bija krš lom da u trojki izađemo :p

Inace ima ih jos dobrih i ljepih i nježnih...pozdrav njima svima da ih sad ne velicam :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pozdravljam temu,nadam se da nece pod prašinu...mada moglo bi ovo bit zahebana tema....kako god...ja nemam ništa protiv.........BDW... Tropi nemoj se mjenjati ;-)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.700
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Možete diskutirati kolko želite, ali ova tema nije za javan forum . Postoje takve teme ali u dijelu foruma za Moderatore .
Mislim da javni forum nije mjesto za rasprave o članovima , onim aktivnim ili bananim .

Ako vam nešto određeno smeta ili imate nekom nešto reći napišite PP , ili u slučaju Caspera otvori temu " gdje je Jura" .
Ali da se javno nabija na kolce , hvali i bilo što slično ... ne odobravam .

Ponavljam , tema postoji ! Nema smisla za javne rasprave o trzavicama, nestajanju clanova, medjusobnoj netoleranciji, interesovanja ko je koga i cime.
Ako je netko bio banan dobio je obrazloženje , ako nekoga nema možda je odlučio oladiti od vutra.org , ako se neko zakačio ..neka to sami rješe .


Salute svima !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ako je ovo nacin da se rijesimo balkanizma, zamjeranja i losih vibri na forumu ja sam za. Iako kazem stvarno mi nije jasno zasto uopce dolazi do ikakvih konflikata. Od 2008 sam na forumu i nikada nisam osjetio potrebu da nekome nesto ruzno napisem u tom negativnom kontekstu kojeg stalno vidjam na forumu. Pocevsi od stiskanja minus repa radi reda, pljuvanja u inboxu i tako te price...Ne vjerujem da jedna tema ovog tipa mozei sta pozitivno izvuci na povrsinu, ali eto kazem ako ce nesto biti rijeseno na ovaj nacin podrzavam inicijativu.

A kad vec moram reci nesto o nekome onda cu reci da se meni recimo Napusena Vjeverica ne svidja ali iz perpektive skakanja samom sebi u zeludac precesto, glumljenje razno raznih likova te ocito izmisljanje razlicitih prica. Da ne pricam o tome koliko je netocnih informacija na ogromnoj kolicini dnevnika. Isto tako zelim reci da po onome sto gospodin Napusena Vjeverica pise moje misljenje nije jednako kao sto je bilo i na pocetku. Naucio je puno i vidim da stvarno sada dosta razumije filozofiju uzgoja drage nam biljke. Mogao bih dalje i u detaljniju analizu ali ponavljam, smatram da nemaa potrebe za ovim tipom rasprave
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne može.

Ako vam netko smeta ili ne paše na bilo koji način postoje dvije opcije:
ne obazirite se na tu osobu ili je uklonite s vašeg radara pomoću forumske opcije "ignore".
Svatko je sebi svojstvena individua i dok god je nečije ponašanje u okvirima pravilnika,
isti će imati jednak tretman i pravo sudjelovanja na forumu, bez javnog prokazivanja na ovakav specifičan način.

Ukoliko je poanta izglađivanje nesuglasica i iznošenje ovako nekih manjih karakternih mana,
mišljenja sam da se sve to može odvijati u temama kod kojih takve stvari dolaze do izražaja.
Naravno ukoliko je to sročeno kao konstruktivna kritika a ne direktan napad,
posebno ako se radi o situacijama i djelima koja su podložna subjektivnosti.

Hvaliti i pratiti nečiji rad također možete u svakoj temi zasebno.

Distanciranje i stvaranje tenzija među članovima nije nikome u cilju, a ovakve teme redovno završe na taj način.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sada, kada sam ponovo procitao kako sam temu opisao, uvidjam da sam totalno pogresne primjere naveo i da sam napravio kontra efekat u odnosu na ono sto sam htio postici. Nije mi palo na pamet da cete temu shvatiti kao ogovaranje, a iz navedenog se drugacije ni ne moze zakljuciti, pa da pokusam pojasniti sta sam zaista mislio pod ovom temom.

Naveo sam primjer Tropica jer ga gotivim, a to sam potvrdio ucestvovanjem u radio emisiji koju je organizovao. Znate kako to ide, zapalis koji dzoks, popijes casu dvije vina i pocne prica koja nas odnese ko zna gdje, pa je dzaba skretati paznju u tom momentu, jer se sutradan sjecanja znaju igrati corabake sa nama. Sale su bile pomalo sirove, sto ne znaci da je Trolico sirov, naprotiv, cijenim ga i pokusavam skrenuti paznju na nesto sto smatram da je pretjerano spominjanje bludnih radnji :bananabang:a time ga ne pokusavam mijenjati.

Da citiram He-mana "Hvaliti i pratiti nečiji rad također možete u svakoj temi zasebno" - mozemo, ali je ovako preglednije, bas zbog same pohvale, ako zelimo nekoga zbog necega pohvaliti ne znamo gdje je pravo mjesto za to, pa umjesto da to rasijavamo po raznim temama neka ovo bude mjesto za takve i slicne stvari.
Ako bude sta ruzno napisano znate vi kako se to rjesava.

Oprah je lijepo napisao da nema potrebe ruzno pisati o nekome - i ne treba, sale i posalice su dobrodosle, ali uvrede nisu, to se valjda podrazumijeva kao osnovna kultura.

Poznato mi je da postoji ozbiljnija tema o clanovima, a koju mogu vidjeti admini i moderi i ovo nije pokusaj pravljenja teme tog tipa.

Pokusajte temu shvatiti kao pokusaj otvaranja sobe u kojoj smo svi drustvo koje se medjusobno poznaje i imamo neku "radio-milevu" u kojoj cemo napisati nesto za nekoga iz drustva, a samo po sebi se podrazumijeva da cete se za ozbiljnije trzavice obratiti administratoru ili moderatoru (toplo preporucujem zlocka, brz, odresit i ucinkovit)

Da nastavim:

Ne znam kako vi, al sto mene Natin avatar skaklja po bubrezima ne mogu vam opisati! A vas?

Vjeverkov avatar je pomalo zbrkan kao i sam vjeverko, koji mi je ok lik, ima dosta pametnih i dosta manje pametnih postova, drzi vagu - sto bi se reklo :)

Ven i Meskili me asociraju na onu dvojicu cikica sto sa galerije posmatraju sta se desava na daskama :)

Nadam se da cete ispravno shvatiti smisao teme i da necete zamjeriti na pogresnoj interpretaciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
tema je extra.Primetio sam da neki tipovi prvo odrade grow,a zatim stavljaju slike i lazu za starost biljke i po 15 dana kako bi ispali extra groweri,mislim da nema potrebe za tim,ne bih da ih imenujem sami ce da se prepoznaju.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
petarpan135 je napisao(la):
tema je extra.Primetio sam da neki tipovi prvo odrade grow,a zatim stavljaju slike i lazu za starost biljke i po 15 dana kako bi ispali extra groweri,mislim da nema potrebe za tim,ne bih da ih imenujem sami ce da se prepoznaju.

Zadovoljstvo mi je da ti se svidja tema i to sto si je ispravno dozivio. Nadam se da ce isprika biti uvazena, jer sam svojim primjerom doprinio da zavrsi na groblju gdje joj, smatram, nije mjesto.
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
tema je jos uvek sveza,samo su je izglada frendovi foruma videli,:)a za groblje nije jer o svakom ovde na forumu ima i nesto lepo i ruzno da se kaze,ja sam npr.Blade-a koga inace cenim kao licnost, u jednom postu pogresno razumeo jer nismo svi iz istog mesta i malo nam se zargoni razlikuju,ali nam je hobi zajednicki i ovaj forum je mesto gde treba da ga delimo.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
HazeSeeker je napisao(la):
Možete diskutirati kolko želite, ali ova tema nije za javan forum . Postoje takve teme ali u dijelu foruma za Moderatore .

Podržavam temu...Hoću i je da znam...Ja sam član...

REVOOLUCIJAA ...
ban-smiley-face.gif
[/url]



:signs053: :joint2::leafblunt:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.