LED Clash of the Titans

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Druže iskrene čestitke! Dnevnik je super i poucno iskustvo za citat i sa iscekivanjem popracen, žao mi je samo da posljednjih tjedana nisam bio aktivan tako da sam sada neletio na sam kraj, ali vidim ni tebe nije bilo kraj njih posljednjih dana (ali zato je tu ženana da uskoci i pomogne ovom vrhunskom prohektu ;) )
Čestitam vam obojima i uživajte u ostatku ljeta!! ;)
:respect:::listomahanje:::respect:
 
Poslednja izmena:

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
#Smoke report ::lulamira::
Poslije 10-ak dana nakon harvesta isprobana su sve četiri strejna i mogu samo da kažem da su svi jedinstveni i svi za preporuku. Bads su svi tvrdi ali trebaju sigurno jos par sedmica da budu kako treba. Biljke su sušene 4 dana u mreži i stavljene su u tegle sa Boveda i Integra vrećicama.

IMG_20200813_100252.jpg

Hulkberry

Ovaj sativasti strejn predstavlja zaista jednu "injekciju" energije, lijepo raspoloženje i odlična marihuana za druženje. Veselica prava, čije dejstvo traje jako dugo. Aroma voćkasta, ukus sladak i jako prijatna za konzumaciju

IMG_20200818_153604.jpg

Colombian Jack

Odličan strejn, ne samo zbog visokog procenta thc-a u sebi, nego i zbog "brainstorming-a" koji ističe kreativnost. Jako lijepa biljka, njen klon je u boxu i izgleda identično kao majka. Biljka koja traži lst od početka i nonstop, inače bude kao grm, što nije karakteristika sativa. Kod ovog strejna preovladavaju voćna varijanta i ukusa i arome, citrusno oboje nekako. Ima malo kraće dejstvo od Hulkberry-a ali neznatna razlika

IMG_20200818_154503.jpg

LSD
Strejn koji je viđen već mnogo puta na našem forumu i koji opravdava svoju reputaciju. Biljka koja ima veći apetit za nutrijentima ali to sve i vrati na kraju. Svi hedovi jednaki, tvrdi i super mirisni. Zemljani ukus, jako prijatan i kao da aroma je malo kiselkasta ali prava uživancija, kao i Hulkberry, za društvo odlična

IMG_20200818_155549.jpg

Kalini Asia
Već sam je dovoljno opisao na forumu, nema potrebe za nekim dodavanjem, tako da ću kopirati samog sebe: :)

"Ili kako se drugačije zove "Cvijet iz Hindukusha" je biljka poznata po svojim ljubičastim hedovima. Nažalost, kod mene se taj fenotip kod tri biljke nije pokazao al sve ostalo što je breeder napisao je istina. Biljka je euforičnog dejstva kao i lijepog raspoloženja, daje energiju koja traje sigurno dugo nakon konzumiranja. Kalini je strejn koji je jako otporan, za nutrijente uvijek spreman, hedovi su kompaktni i ljepljivi, jako potentna. Kalini je indika dominant, LST i HST tehnike odlično se primjenjuju na istoj. Preporuka za početnike."

IMG_20200818_155922.jpg

Toliko od mene ovaj put, vidimo se uskoro u novim avanturama na našoj:vutra:
Živjeli drugari :respect: