CLF 140/180, NoName sjeme, lst, top... by@grisnak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Dosao je red na jos jedan update :)
Usla je u sedmi tjedan cvjetanja. Napravio sam defolijaciju. Dobila je ispiranje sa 50 l vode, trajalo je vjecno, ali dobro je proslo, na kraju je dobila punu dozu HCvijeta/HFosfora. Poskidao sam najnizi node popicha, da probam di smo/kako smo. Sad joj slijedi susenje do skoro dehidracije, onda jos jedno ispiranje do dehidracije i to ce bit to, otprilike 2 tjedna jos. Necu je stavljat u mrak, jer mi cinilo da su mi i prvi i drugi grow u mraku izgubile potenciju, sad cu probat drugacije pa cu valjda nesto naucit i iz iskustva malo po malo. Nece tu ispast nesto puno meda. Prvo nisam ni znao sto su foxtail sativice dok @Stipe nije to negdje spomenuo, pa sam se uhvatio citanja. Prozracne su, ali ne skroz, onako srednje, cvjetovi su vec cvrsti, ali cudna je skroz. Na samom vrhu odnosno gornjoj trecini cvijeta na listovima ima malo i nista secera, dok je unutra i dole to vec debeli sloj. I stalno raste i raste i raste, onda ko da ce se zapunit, onda opet raste, infinit loop. I foxtailovi sve duzi od polovine cvijeta do vrha cvijeta. Sva sreca pa imam jos jednu :D Par fotki je tu, komentari dobrodosli, stojte mi dobro i veselo.

v1.jpg v2.jpg v3.jpg v4.jpg v5.jpg v6.jpg v7.jpg v8.jpg
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Odradio si ju vrhunski, svaka čast! I da ovo stvarno izgleda kao foxtailovi, a po pistilama izgleda kao da jos ima za tjerat koji tjedan ali mislim da je to blizu harvesta.. Kako god.. odlicno odrađeno :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Ako bude trebalo ostavit cu je tjedan/dva duze, nikakav problem, vidit cu sto ona kaze. A i hocu dovrsit grow po zanatu, da budem zadovoljan i da dnevnik bar nekom posluzi za cfl grow :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and ChiliHead

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Opet kasnim sa updateom, sorry drugari baš me zasule obaveze - no nedamo se :)
Ušli smo u osmi tjedan cvjetanja (deveti jer jedan tjedan na pocetku brojanja kradem). Pustio sam je da skoro dehidrira, napravio sam opet flush sa 50 litara, mislim da je dobro to prošlo. Planiram je držat još desetak dana. Poljubičastila je skroz, na fotkama se to baš i ne vidi dobro... Skužio sam da kad foxtail izbaci mali žuti listić više ne raste u visinu nego se počne širit. Probao sam pop od prošlog puta što sam poskidao, umelo me ko životinju, nisam mogao doć sebi cca. sat vremena, nakon toga je bilo ugodno. Nije za izlaske i to, prejaka je, ali dobra mi je za sviranje (brzo naviru ideje) i dobra mi je za probavu. Evo par fotki, uživajte :D

v1.jpg v2.jpg v3.jpg v4.jpg v5.jpg v6.jpg v7.jpg v8.jpg
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Svaka cast!
Odlicno odrađen posao, kako mi je samo promaknulo :eek:

Predivan trening,biljka, sve! :D
Vidi se vidi ljubičasto, predivna je lija :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Živo srebro! Mmmm :spliff:
Kako ce te tek puknut kad skroz sazri haha ,:rolleyes: ljubičast Krešendo :joint2:
Negdje sam vidio fotku s pistilama kod sazrijevanja sativa, nesmiju skroz potamnit, nego onako, lagani Amber.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Cao drugari,
stiglo je vrijeme ubiranja plodova. Nista posebno nema za pisat. Nisam je stavljao u mrak, nakon sta je odradila zadnji ciklus svjetla, izvukao sam je u kadu pod skare. Ispalo je ok ali je moglo i bolje, jedna grana je bila slomljena stalno i nije potpuno zacijelila te je trosila previse energije. Osim toga biljka je do samog kraja bila zdrava. Na kraju sam ipak morao rastavit ovaj box, radi sigurnosti, a i selim uskoro (valjda cu odradit grow u malom boxu do kraja) tako da je to bilo to sta se tice ovog boxa. Jesam li na kraju zadovoljan? Jesam. Sa cfl rasvjetom se moze odradit super grow. Mokrog je ispalo - pogledaj na slici. Kad se posusi postavit cu fotku suhog .
Hvala svima na podrsci i savjetima. Evo par fotki. Stojte mi dobro i veselo :D

v1.jpg v2.jpg v3.jpg v4.jpg v5.jpg v6.jpg v7.jpg

:vutra: