CLF Big Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Vec sam provjerio ,grla od CLF-a su cist ok,nista posebno topla,cak bih rekao hladna...tak da sto se toga tice nema problema.Bar u mom slucaju

:)

Usput dva pitanja:

1. Da li moraju ventilatori raditi i onih 6 sati kad je svjetlo zgaseno?

2. Koja je minimalna temperatura ispod koje ne smije biti kad nema svijetla,znaci kad je hladnije?Jeer nocu zimi zna zahladiti...
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
U sunce ti ,pa sta ces sa tolikom vutrom?Mislim bas ces imati dosta marihuane,znaci biznis a?
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
I ja sam pocetnik al ev odgovorit cu ti ono sto sam procitao/saznao..

1. Ne i ventilatori bi trebali ici na tajmer kao i svjetlo.

2. Nebi trebala opadati ispod 15 stepeni.

Jest da ove odgovore imash vec na sajtu/forumu, da si malo bolje procitao nasao bi ih ...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kaki biznis sa cfl pc boxom?
Ne kotnam šta brenda kakih dosta marihuane to se bez beda sve propali što dobije u tome bez prodaje ijednog grama
Ili je to bio sarkazam

Uf al box je stvarno predobar
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
m4r3 ----->Procitao sam ja ovi forum vise puta,ovim samo potvrdjujem .... :)

Brend ---> Ne ,ovo nece biti za prodaju.Sve sto uzgojim bit ce iskoristeno za ekperimentalne svrhe.Bilo kakva prodaja i posjedovanje u RH je kaznjivo,stoga,samo ekperimentiram. :).Radi se o dokazivanju koliko vutra utjece na san..pa cemo da provjerimo..hehe

Šaman Šandor ---> fala prijatelju
 
17.10.2008
18
0
0
38
@ che* -i kod mene je isti problem radi hladnoče u sobi. Do sad sam uvjek inzistirao kod sestre da mora prozor biti otvoren, a sad kad mi to ne paše moram šutjeti da nebi počela nešto sumnjati :)
Mislim da ću to riješiti sa crijevnim grijačem, pametno ću ga rasporediti po pc box-u i trebao bi održavati temp cca 25C.
-Druga varijanta je u koju baš nisam siguran (dobio više različitih odgovora) da staviš jednu zelenu lampu od cca 30-40w i time održavaš temp. E sada kao što sam rekao, dobio sam više razčličitih odgovora pa neznam dali zelenu boju biljke kuže...!??
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
I ja imam situaciju gdje bi temperatura mogla pasti ispod 16 u 12-om mjesecu ...ali nasao sam danas u petshopu lampu,grijac,koja ide u e27 grlo i sluzi za grijanje terarija.Mislim da ce to ciniti svoje ako temperatura bude niza od zeljene...ako si slucajno mislio na istu crvenu lampu,onda jbg,sorry,sad sam se probudio :)

I moja zamisao je staviti tu lampu van ispred ventilatora takjo da se zrak koji prelazi preko nje grije..ali to sve u svoje vrijeme...
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
jel mi mozes malo pojasnit te sijalice sto si ih kupio,jesu one za gajit ili su stedise za svjetlo
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Oprosti ali nisam skuzio tvoje pitanje..ako mislis na zarulje koje su u boxu ,onda su to za gajit :)
 
13.09.2008
8
0
0
35
badzo je napisao(la):
jel mi mozes malo pojasnit te sijalice sto si ih kupio,jesu one za gajit ili su stedise za svjetlo

to su stedise
njih stavis uz ove koje ti sluze za uzgajanje
isplate ti se nakon samo nekoliko tjedana jer je kolicina ustedene struje enormna
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Kakvi su ovo padobranski postovi? Gajit mozes i sa obicnom zaruljom (zarna nit) - samo je pitanje kakvi ce bit rezultati

Sa stednima se ne gaji jer stede struju - lol. Gaji se iz mnogo drugih razloga koji su vec 17.2 puta prozvakani na forumu
 
13.09.2008
8
0
0
35
Laidback je napisao(la):
. Gaji se iz mnogo drugih razloga koji su vec 17.2 puta prozvakani na forumu

Znam. Al kad sam procito pitanje nisam se mogo suzdrzat.
Ispricavam se ako je neko ozbiljno shvatio da se stedne zarulje (stedise) u boxu drze da bi smanjile potrosnju struje. Samo opusteno :rasta1:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Smajlic ljudi, smajlic... Shvatite da ce za neko vrijeme ljudi uciti i citati ove dnevnike - cisto da ne dolazi do dezinformacija.

@che
nemoj zaboravit staviti taj grijac na tajmer, da ne bi bilo overheatinga kad su svjetla upaljena
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Naravno Laidback,takva greska bi mozda bila kobna za dječicu :)
Ali vec imam neke preinake koje cu napraviti s tim grijacem ali kad dodje vrijeme budem objasnio.

Sad sam vec nestrpljiv,trebam sjemenke,uzmem slobodan dan u ovaj petak,a ono u Sloveniji nista ne radi,praznik ili sto vec...LOL
Ali zvao sam i ceka me,tako da idem sljedeci tjedan :)

ali postajem nestrpljiv...
 
17.10.2008
18
0
0
38
@che-imaš privatnu poruku pa pročitaj :) (molim da se ovaj spam pobriše kad je che pročita) tnx.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Laidback je napisao(la):
Naravno. Jel vjetar prestaje puhati po noci!? :vb_smash:



Molim te ne lupetaj ako ne znas...


Izvinjavam se ako sam pogrijesio, povlacim rijec :D, ipak sam pocetnk moram josh dosta toga naucit, nego mi to bilo logicno nekako zbog temperatura, uostalom vjetar ne pushe konstantno ni u prirodi, a i meni se chini da sam to negdje procitao na forumu, tipa "SVE to fino stavi na tajmer" ...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Cijenim trud,pedantnost i uložena novčana sredstva,ali
moram napomenuti da OBOŽAVAM ovakve dnevnike gdje nije ni sjemenka proklijala,a
već ima dobrih 37...pardon, 38 odgovora...zaista fascinantno ;) :p

Samo vi komunicirajte,dobro vam to ide :)

:maryjane:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
ljudi nisam nikad gajio u boxovima,pa me interesuje imam 8 biljki u jednoj saksiji koje sam posadio prije mjesec ipo, one imaju sad negdje oko 60 cm visine, stoje na balkonu pa sad posto dolazi normalno zima nece moci da mi budu na balkonu a ni u kuci jer jako smrde,pa sam mislio da napravim box sa sijalicama,da li da stavljam ove obicne stedise i koje ili da narucim hps jednu,naravno i ovo ostalo cu da napravim, e sad mi treba pomoc oko toga sta i kako da mi to nepropane,evo dve slike da vidite kako danas izgledaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.