CLF Big Box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
update:

9 tjedana od pocetka....

BERBA !!! :181:

zadnja slika u citavom obliku :)

dsc01787du4.jpg


a sad ono sto je ostalo od nje

dsc01788hx3.jpg


Glavni vrh je ovaj u centru pa malo desno dolje....

dsc01790le4.jpg




Sta reci.Tocnu kolicinu cu znati nakon susenja.Nisam jos nista izvagao.
Buduci da sam u boxu imao jos jednu koju sam zanemarivao...sad je ona dobila cijeli box samo za sebe.Slike te cu uploadati uskoro...

Jos sam stavio jednu na klijanje nadajuci se da sam selekcijom izabrao musku...buduci da ce mi ova biti gotova za 20-25 dana. Taman negdje kad ce muska biti u fazi da daje pelud koji zelim skupiti i onda oprasiti par vrhova u sljedecem uzgoju.


A smoke report..hm.pricekat cemo da bude suho.
Sinoc sam stavio u mikrovalnu i smotao jednu...sta reci... trip kakav nisam dozivio duze vrijeme.Jako zanimljiv osjecaj. Kvaliteta na nivou ocekivanog.Ali jos budem kad se pravilno osusi :)

to bi bilo to u 04:31 ujutro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Brava Bravo,svaka cast.Izgleda vrhunski.Samo nezaboravi da javis kako radi kad se osusi.

POZ
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
evo malo mene opet... :)

uglavnom..ako se netko sjeca one male biljke koju sam drzao sa strane...ima je na zadnjim slikama prije berbe..one prije mjesec i nesto.e pa ta mala biljka je izrasla u prekrasni komad grass-a

uglavnom slike sa berbe...
a poslije cu i objaniti metode ovog uzgoja...

dsc01885.jpg


dsc01886.jpg


dsc01887.jpg


dsc01888z.jpg


dsc01891.jpg


dsc01890.jpg


dsc01895.jpg


a sad metoda uzgoja...jednom rijecju..nikakva

od pocetka nije dobila nikakav poseban tretman...zalijevao sa obicnom vodom u kombinaciji sa gnojivima.primjetio sam da joj voda odgvara.stoga ne smanjujem pH vode.
temperatura joj je bila od 14 pa do 30 stupnjeva...

zalijevanje svaka 2-4 dana,iskreno kad se sjetim.

i ispala je savsena...kao sto moja teorija ide..das joj sunca i vode i ona raste...

2x23w 865 i 2x23w 827

izrasala je u jednu prekrasnu mladu damu...tocnu gramazu cu znati za nekih 5 dana..buduci da se vec cusi neko vrijeme.
ali bit ce...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
eh da...zaboravio sam SMOKE REPORT...

buduci da nisam rjecita osoba..mogu reci da je lowrider2 pobrao sve moguce pohvale od ljudi koji su ga pusili...uzasno jako ,lagano izgubljen sa nekim cudnim brijama...

Iskreno meni prejako...ja volim ono fino tipa 5-10% THC-a...di se lagano chila..a ne ovo sranje ,vidim policiju a stoji jebena hladnaca.uzas...osobno sam ga pusio samo 3 puta jer jednostavno nemam snage boriti se sa vjetrenjacama...heheheheeh.
Osjecaj tromosti,very high trip,poslozi te sa krevetom i sljedeci dan u glavi kao da sam pio cijelu noc.Uzas ali ....Sve pohvale !

odlicno za one koji vole da puca...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
prva i druga berba u oba slucaja 30-35 grama...po biljci.s tim da je prva savrseno odradjena a druga onak...trgana

sad idem na 12/12 da vidim kak ce proci i kolika je razlika u 12/12 i 18/6

s tim da je po mom puno bolje kad su svijetla dalje od biljke jer biljka se izduzi i vrhovi mi budu puno ''zanimljiviji''.ono bar 10-15cm od vrhova...kod prve su mi listovi bili malo skureni,vrhovi manji.sama biljka je od pocetka bila sitnija jer je stvarno izvor svijetlosti od pocetka bio nekih 5cm od vrhova..i ona je ispala nekak cudno spicastih listova,nije ni bilo jos ovih dodathis koji vise sa strane na lowriderima na nekih 5-10cm udaljeni od stabljike...

svijetlo drzim nekih 15cm od vrhova,tak da mi je biljka izduzenija i puno ju ljepse savijam i radim sto hocu od nje..

imam vec trecu unutra,budem sutra puknuo neki update...ili otvorio novi dnevnik...

uglavnom sad ide 12/12 i svijetla nisu blizu biljke...skuzio sam da ju mogu pustiti da se izduzi jer je ovaj big box savrsen za LOWR#2

LP
 
23.02.2009
29
0
0
49
vidis odmah sam dobio odgovor za svoj jer mi je bilo cudno zasto se tako izduzuje a drzim svijetlo na istoj udaljenosti...znaci ipak bolje a i nekako mi je to logicki da nemos nabit svijetla na oci jer oslijepis...jelda.....
imamisto low#2 koji je na rezimu 18\6 pa ce nakon 10 dana na 12\12 mislimda je to u redu... isljenje????
za sada potpuno zadovoljan šposto mi je to prvi grov....
ako ti se da cimni neku poruku pa da razmijenimo slikice i iskustva,da nes naucim ako je moguce i ako ti je do savjetovanja....HVALAA .....BATICRE
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
a cuj..svatko ima pravo na svoje misljenje..


ja ih osobno izduzim jer mi je puno ih lakse saviti,ali obavezno ih savijam dok se ne skruze..znaci u prvih 15 jer idde kao da savijas gumu...ali opet da se sve saviti ,samo malo strpljenja treba

ali osobno...dok sam drzao svijetla blizu listovi su mi poprimali ljubicastu pigmentaciju,ne svi,ali oni najgornjijesu. Sad kad drzim malo dalje puno mi se cini biljka zdravijom a pogotovo najgornji vrhovi..prije su mi bili pomalo skureni a sad super napreduju...

budem danas stavio nove fotke u drugi dnevnik da pojasnim neke sitnice...

a svijetlo..osobno 18/6 do kraja..nisam pokusavao sa 12/12..ali budem i to...

ne znam da li si citao ali u kratko... moze i na 24/0 ali najbolje na 18/6...biljci ipak treba mraka za normalno funckioniranje

moze i 12/12 ali je krajnji rezultat manje grama suhog,sto je normaln...

ak trebas neki savjet...posalji na pm..ili ovdje...svi ce pomoci... :)
 

travinlist

Aktivan Član
03.07.2008
60
0
0
36
Meni su listovi oninajmnji sta su tek izlazili poprimali takoder ljubicasto sivkastu boju, ali sad kad san ih maka nanekih 10 cm od svitla toga vise nema i znatno mi brze rastu ti novi listovi....ja jos svoje drzim nekih 5-7 dana na svjetlu 24/0 i onda ih stavljam na 12/12 a prije toga jedan ogromni lst:icon_lol:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
e to se i meni dogadjalo...cim sam dignuo svijetla,sve je bilo ok...a na 12/12 stavljas zbog utroska struje ili ovak...???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.