CLF big tower box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pa 10ml nije pola propisane doze, idi sa manjom dozom da ti se ne dogodi da spalis biljke pa ces vidjet kak biljke reagiraju pa po tom im das jos......a za easy bad neznam sta da ti kazem, ako ima dovoljno zemlje i ako je zemlja kvalitetna netrebas ga gnojit prvih mj dana a ako nije i prije, negdje nakon 3 tj.....ustvari sve ti pise u linku koji sam ti stavio post ranije....
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
Evo updejta....,pognojio sam ju i danas vidio 1. sjeme koje raste????muška mi se čini?????

06022011007.jpg

06022011006.jpg


i evo buda(sutra ču ga presaditi u veći pitar)
06022011005.jpg
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ako sutra presadujes buda...nemoj ga onda niposto jos gnojiti...u toj zemlji sta ces dodati friskoj...ce biti podosta hrane za bar jos 10 dana...pa tamo nakon kojih tjedan i pol nakon presadivanja pocni gnojiti tog bud
Edit-Prva slika je musko da...to je jaje...njega odma van boxa vadi
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
mudonja je vani :),sto se tice buda presađen je u veliki pitar i na 12/12 je,a pošto je on od početka bio na 12/12 zanima me jel mogu prebaciti na 18/6?hoče li dalje normalno rasti ili mora ostati sada na 12/12?star je 20 dana...
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Da se mene pita ja bi ostavio kad je več tako.
Bolje nego da se i ova biljka pretvori u nekog mudonju ili hrmija.
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
mr.dr.Smok je napisao(la):
Da se mene pita ja bi ostavio kad je več tako.
Bolje nego da se i ova biljka pretvori u nekog mudonju ili hrmija.


predomisljo sam se i ipak odlucio ostaviti...mali bud je sada veliki i cura je :D ima ga jedno 25 cm..te me zanima dali da ga pocnem gnojiti sa listom?hvala

slike nabacim sutra
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nije rano mozes vec polako krenuti al nemoj sa punom dozom i ja bi ti preporucio da savijas biljku opasno se izduzila a ovako ces dobiti hed samo gore... pazi da ne slomis
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
ZOKI je napisao(la):
nije rano mozes vec polako krenuti al nemoj sa punom dozom i ja bi ti preporucio da savijas biljku opasno se izduzila a ovako ces dobiti hed samo gore... pazi da ne slomis

sutra ju budem zagnoio pa cu vidjet kako ce se ponasat,a sto se tiće savijanja nekako mi se čini velikom da bih sada krenuo raditi lst ili ne?Nisam ju savijao iz toga razloga sto sam ostavio jednu u kucistu i jos je stalno od pocetka na 12/12...
 

Osiris

Aktivan Član
05.10.2010
117
12
0
39
www.nisambashinformatickipismen.com
savijaj je mic po mic, ja sam gledao frenda kak biljku krenuo savijati sa nekih 50 cm, i to ju je savinuo malo, pa nakon sat dva, još malo pritegnuo...sa strpljenjem se može ova skroz do tegle spustit. :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
najbolje se savija kad je biljka zedna ,, primer znas kad je biljka uvenuta od manjka vode bude elasticna a kad je puna vode onda puca od svezine :),,sto je vise savijes to bolje i svetla priblizi na 5cm od svih vrhova koje ces imati jer ces sad imati i iz grana koje rastu iz stabla vrhove nadam se da me razumes. ne moras je savijati svaka dva sata nego svaki dan po malo pa dok nebude u vodoravnom polozaju evo npr das si rok od 15dana da ces je saviti ,,, i odrzavaj te grane koje rastu iz stabla u istoj ravni kao gornji vrh kad je budes savio u odgovarajuci polozaj da vise ne kenjam :) aj javi i uslikaj onda..
 

Marker

Aktivan Član
03.02.2010
85
3
8
ZOKI je napisao(la):
najbolje se savija kad je biljka zedna ,, primer znas kad je biljka uvenuta od manjka vode bude elasticna a kad je puna vode onda puca od svezine :),,sto je vise savijes to bolje i svetla priblizi na 5cm od svih vrhova koje ces imati jer ces sad imati i iz grana koje rastu iz stabla vrhove nadam se da me razumes. ne moras je savijati svaka dva sata nego svaki dan po malo pa dok nebude u vodoravnom polozaju evo npr das si rok od 15dana da ces je saviti ,,, i odrzavaj te grane koje rastu iz stabla u istoj ravni kao gornji vrh kad je budes savio u odgovarajuci polozaj da vise ne kenjam :) aj javi i uslikaj onda..


http://i1123.photobucket.com/albums/l541/superman3211/DSC00001.jpg evo lagani lst+gnojenje...,svakog dana ću ju savijat dolje sve više i više.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
tako i treba biljka je lepa zelena nemoj preterivati sa gnojenjem polako samo i bice ok
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobro to tebi ide.. ostavi se sad kloniranja odguraj ovo do kraja pa onda experimentisi...

ono sto si sekao listove je po meni dobro ja inace isecem sve listove sto rastu iz glavne grane vremenom,, al onda ne secem do kraja nsta samo mozda ako mi nesto smeta..

i da tek sada sam procitao listove ne mozes klonirati :eek:hno: mora biti grana...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.