Codex Alimentarius - KRITIČNO VAŽNO ZA ZNATI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Zbogom-vrtovima-EU-i-Hrvatskoj-zabranjuje-autohtone-i-stare-sorte-sjemenja

Pogledajte prilog 2293

tuga, jad, čemer...

mocantina.gif
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Ma mogu nam ga pušit svi skupa i monsanto i EU i svi ostali.

NE smijemo to dopustit, kako god znali i umjeli!!! Peticija za početak!

NE moramo poštivati odluke i zakone korumpiranih vlada koje rade direktno protiv svih nas i naše budućnosti.

NEma vremena za zajebanciju!

:icon_twisted: (http://www.monsanto.com/whoweare/Pages/croatia.aspx)!!! :icon_evil:


Skupljajte sjeme i širite ga među ljudima.


Povodom toga na terasi imam nekakvih 30ak sadnica duhana, autohtonog iz Popova polja (BiH),

zovu ga Ravnjak mali.

Ako netko želi poklanjam sadnice, javite se na pm.


A Tripu masivni :respect: ali baš masivni.


Mir, ljubav i jednakost
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
hehe,već vidim članak u novinama...ubili ga specijalci u njegovoj bašči jer nije dao da mu počupaju krumpir i paradjz :)

no kako je da je,polako se sve to približava...za to se glasa na izborima,nigdje ne vidim prosvjede protiv (u hr) bilo čega :),narod glumi veselje i govori,dobro je ...bit će gore,hehe

tuga,jad i čemer kao što reče trip :)

odoh na šljaku,subota je...valja zaraditi koji prekovremeni jer treba kupit' kruha i salame :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Nevjerojatno kolko ljudsko biće može podnijeti "je*anja u dupe" bez da reagira... Neda mi se više ni pričati o ovakvim temama.

Samo jedna stvar:

http://www.youtube.com/watch?v=UJe432on2D0
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutra forum je zajednica koja okuplja ljude oko jedne stvari ili ugl. oko >jedne< stvari...Kanabisa ( ne volim riječi vutra ili marihuana, to su mi pogrdne riječi za ovu nenadjebivu biljku.) isto tako zajednica je koja sa svojim clanovima promovise istinu o kanabisu, kao i samu legalizaciju ili barem dekriminalizaciju.

Međutim, nije svrha ovog posta da pišem o vutri kao internet stranici vec o članovima koji predstavljaju ovu zajednicu, o meni, tebi i onom trecem pa tako sve do broja od preko 34 000 clanova.

Smetaju nas neistine o kanabisu koje se promoviraju putem mainstream medija, smetaju nas stavovi naših bližnjih koji su "glupi ka ku**c", a to su nase rijeci, smeta nas to sto je alkohol legalan kao i cigare iako od njih umire na stotine i stotine tisuca ljudi svake godine u svijetu, boli nas ta legalizacija koliko i dekriminalizacija...

U isto vrijeme dok se mi zabavljamo "borbom" za legalizaciju Kanabisa s druge strane nam se sve moguce slobode ugrožavaju. pa tako i ova oko GMO hrane, o prisili da jednog dana koristimo sjeme tamo nekog Monsanta, Syngenta i ostalih prodavača magle.

Privatizacija vode je daleko ispred nas i pitanje je kad ce nam pokucati na vrata...>>>privatizacija
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
:thumb: baš,što je najgore od svega morat ćemo počet uzgajat indoor paradajz,papriku i ostalo zabranjeno sjeme...i nimalo mi se ne sviđa ovaj tip revolucije,mislim wtf....šta nam to podvaljuju,a mi smo ti koji bi trebali odlučivat šta da rade ovi u foteljama samo bojim se da smo previše tihi i oni će nastavit srat gov.a dok ih god mi jedemo....i mislim da će tako i ostat dok se god budemo držali one: bit će bolje....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma bit će bolje, šta se sekirate :icon_lol: Nije u našoj moći da promjenimo išta :ludaci_lol: Već će se neko pobrinuti za nas :rofl:
Mislim, imamo tako divne ljude na čelu država u kojima živimo, koji rade u našem najboljem interesu i bore se golim rukama i zubima za naša prava i ne razumijem što imate protiv monsanta, koji misli samo na to kako će prehraniti rastuću populaciju ove naše planetice. Samo kukate i drobite po forumima, dok oni rade pravi posao i osiguravaju nam svijetlu budućnost.

Ajme što ga znam kenjati kad me pukne inspiracija :icon_lol:

I kaj bumo sad? Kabuuuuum?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
šta ćemo sada,hehe....pade kiša jučer popodne,malo ali bolje išta nego ništa...valja saditi paradajz dok se još može :) i napiti se vode iz vlastitog bunara jer je još uvijek moj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Eto! Čemu kokodakanje, kad oni samo rade u našem najboljem interesu ;)
I dalje ostaje činjenica da će padati tužbe za krađu i kod nas, isto kao što se to događa već sada u americi, kad gmo opraši domaće. Zato smo mi vutraši u prednosti već, jer znamo kako indoor uzgajati, pa čemo uzgajati sjemensku robu zimi, kad nema gmo nasada u blizini ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Jedno od zalosnijih cinjenica je ta da na kraju i sve "domace" vise nije domace.... Prica mi kolega koji se bavi uzgojem paradajza, krastavaca i paprike da jednostavno vise ne moze plasirati svoje proizvode trgovinama ako nije lijepo... Svo sjeme nabavlja iz Nizozemske koje je vec u pocetku katastrofa. Nema vise domace.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
od dobrog frenda sam dobio mail sa nazivom: GMO brendovi, nisam dublje ulazio u problematiku i nemam nikakve dokaze, samo taj mail i ovaj spisak, pa cisto da prilozim u temu, ako neko zna bilo sta vise o bilo kom brendu u ovom kontekstu, postajte obavezno

1. 2. 3.