Cokolada?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cokolada?

  • U velikim kolicinama...

    Votes: 1 2,2%
  • U malim kolicinama...

    Votes: 30 65,2%
  • Ne volim jesti cokoladu...

    Votes: 13 28,3%
  • Samo u posebnim prilikama...

    Votes: 2 4,3%

  • Total voters
    46

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Volite li jesti cokoladu?Mozda u posebnim trenucima...Ili mozda kada ste naduvani...Malo cokolade ili puno cokolade...Recite...

Jedna je od mojih vecih zadovoljstava...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pre 4-5 donela drugarica iz inostranstva cokoladu od 300 grama ,ali nije obicna bila vec sa semenkama marihuane...Super stvar...Pojeli smo je u trenu...:chef2:
 
11.01.2008
24
0
0
35
eeee kako ne bih voljela... :D Kad se napusim pa onda fino bicna mljecna cokolada ^^ aaaaaa
sad bi ja jednu takvu situaciju:icon_cry:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja nažalost rijetko jer su one koje volim
(neke truffse od 80ili60posto kakice i one (kvazi) za kuhanje čokolade)
preskupe da konzumiram svaki dan ali kad ih imam pojedem ih u trenu
trava je nužna pri tom procesu jer mi još pojača osjetilo okusa
one mlječne ne volim preslatke su mi ponekad mi i bude loše od njih.

uskoro ću pokušat pomiješat dva užitka čokoladu s puno kakice i travu
ako je okus približan onome na vaporajzeru bit će to hedonistički raj :b_hop:
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
prolaps_rektuma je napisao(la):
e...živcira me jedna stvar...a to je kad netko grize čokoladu...čokolada se cucla bre
Amen bro :icon_smile:
Ja trosim cokoladu a velikim kolicinama, ali samo kad je imam :) Retko kada odem u prodavnicu da kupim cokoladu, jer nemam potrebu (i mrzi me :icon_smile: ), ali kada mi neko donese cokoladu onda nestaje veoma brzo :chef2:
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Nisam neki extremni sladokusac ali kada jedem slatko par dana za redom imam osećaj kao da postanem zavisna i bukvalno imam tešu potrebu da ponovo jedem slatko. Inače mogu proći dani i dani da ne poželim ništa slatko.

Elem omiljena čokolada mi je dark od nesstle(mislim da je extra fine),to je savršenstvo! Ne odustajem od nje dok je celu ne istopim u ustima, kockicu po kockicu. Posle svake kockice otpevam po jednu pesmu pa nastavljam dalje.:b_hop:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma najbolje kupiš kilu one od riže čokolade to je 36 kuna i onda uzmeš onako tablu od pola metra i grizi dok ti muka ne postane
 
11.10.2007
46
0
0
45
volim volim volim
suzdržavam se od kupovine uopce u pravilu jer je smazem u roku od 5 minuta. :vb_kez:

1.eurokrem tabla
2.dorina s ledenim punjenjem
3.dorina s lješnjacima (velika s velikim)
4.riki (riža)
5. dorina s bademima
 
16.11.2007
21
0
0
36
Cokoladu obozavam da jedem bilo kad bilo gde i imam nekoliko recepata koje cu uskoro poslati mislim da cete se svi navuci na njih cokolani mix sa travom i rumom moze da se pije a moze i da se pravi cokolada u kockama od jedne solje vece drzi vas otprilike,znam koliko je mene svaki organizam je razlicit oko 6 sati jako dobra stvar
 
30.10.2008
8
9
0
35
ja isto volim chocoladu..svakave, bijele, tamne, s jagodama, s rižom, s ledenim punjenjem. ajme one okrugle lindor..aaaa.
ma sve slatko obožavam..gumene bombone nechu ni spominjat.. al oni su samo otrov s predobrim okusom, pa rijetko pretjerujem :).
al može se reć da sam addicted. :)
 
12.02.2009
1
7
0
34
ataraxia je napisao(la):
ja isto volim chocoladu..svakave, bijele, tamne, s jagodama, s rižom, s ledenim punjenjem. ajme one okrugle lindor..aaaa.
ma sve slatko obožavam..gumene bombone nechu ni spominjat.. al oni su samo otrov s predobrim okusom, pa rijetko pretjerujem :).
al može se reć da sam addicted. :)

aj hir ju :kiss: