Combo Grow Tent 250w MH/HPS + 150w MH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
drugari,evo mene opet!

hladni zimski dani su me pokrenuli u akciju,i iako se prosli grow jos ni cestito nije 'skjurao'
resio sam da odradim jedan brzinski,opet sa unknown(ali kvalitetnim dimom)strain-om,
jerbo do proleca,i 'brendirane' sadnje imam vremena,pa reko'-jos malo da vezbam svoj 'indoor skill'-

practice makes it perfect !!

Gormi je dobio novi zadatak,i umesto hedovine koja se 'leci'


dobio zadatak da cuva 'brendirano',do proleca


a ja sam okupio staru ekipu


seo da zamotam 'piece' od proslog growa


i krecem u nove pobede !!!


cisto da se podsetimo-

grow tent 100cm X 100cm X 180cm full mylar coated

zemlja Klassman's Potgrond H (14-16-18) dodato otprilike 1/3 perlita

svetlo 250w MH prvih nedelju-dve,zatim dodajem 150w MH,koji ostaje do kraja-u cvetanju,naravno, combo 250w HPS + 150w MH

ventilacija dospell 120 i 150 kao i jedan oscilirajuci za mesanje vazduha po boxu

posude trenutno neke male saksijice,ali uskoro ide presadjivanje u 'smart pot'-ove 3 gallona(dakle malo iznad 9 litara)

seme opet brizljiva kolekcija raznoraznih kvalitetnih dzidza koje dileri nazivaju(Powere susdrzi se od bacanja pegle xD) 'skunk'
svakako sam izabrao najpotentnije i najjace dzidze kojih sam uspeo da se dokopam...dakle 'reg' seme komada 7
i onaj nesretni 'podstanar'(ko je pratio moj prosli grow-mozda se seca),nisam imao srca da je bacim(a zenka je samo takva),tako da se lagano vraca u vege,i bogami,drzi se odlicno..


planirana vegetacija/trening i ovaj put ostajem veran LST-ju,obzirom da je reg. seme,ScROG ce sacekati 'el Nino'
a sto se tice vegetacije-sto KRACE,i koliko to 'oporavak' od treninga bude dozvoljavao...nekih 30tak dana MAX pre prebacivanja na 12/12


cca 8 dan

kazem 'circa' posto se nisu sve 'pojavile' u isto vreme-zaboravih da napomenem-isle su DIREKT u zemlju,bez klijanja,7 od 10 komada je 'izdjikljalo'...

eto,vidite i gorepomenutog 'podstanara,dakle nekih 2 meseca stara(bo'me-mozda i vise)-od starta je bila na 12/12
bilo dosta problema(niska temp/vlaz...nagle oscilacije istih,udaljenost lampe u pocetku..),medjutim stoicki je podnela sve(pa cak i neverovatnih 7 dana mraka,dok su se susili hedovi od proslog growa)-kao sto rekoh,nisam imao srca da je bacim-a koliko vidim-vratice mi,samo tako
:icon_lol:
planiram da je presadim uskoro u nekih 15 litara,da se bas razmase-zasluzila je,vala,posle svega...

eto,to vam je to
proizvodna linija se razmahala,
do sledeceg update-a,ostajte mi zdr.

:bong7bp:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
hvala svima na lepim zeljama !!

not smoke je napisao(la):
extra si iskombinovao al koji ce ti 15l neides na 3meseca vege!!!!!

al ok kazu sto vise to bolje.

sretno
ne,ne..to se samo na 'podstanara' odnosi-posto je VEC oko 2 meseca u vege(a mozda i vise,moram da proverim danas u 'mikro dnevniku'),pa negde kontam da joj dam dovoljno prostora da se najzad razmase-zasluzila je,svasta je prezivela..
ove ostale idu standardno-9 litara..
jedino se lomim da li da je topiram(a vec vidim da svi vicu DA !!),tako da cu i to resiti narednih dana !:wave:

EDIT=ispravka,ne 2 meseca u vege-vec je stara 2 meseca,ali se uspesno vraca u vege
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
loop je napisao(la):
hvala svima na lepim zeljama !!


ne,ne..to se samo na 'podstanara' odnosi-posto je VEC oko 2 meseca u vege(a mozda i vise,moram da proverim danas u 'mikro dnevniku'),pa negde kontam da joj dam dovoljno prostora da se najzad razmase-zasluzila je,svasta je prezivela..
ove ostale idu standardno-9 litara..
jedino se lomim da li da je topiram(a vec vidim da svi vicu DA !!),tako da cu i to resiti narednih dana !:wave:

EDIT=ispravka,ne 2 meseca u vege-vec je stara 2 meseca,ali se uspesno vraca u vege

ok topiraj obavezno dobices vise sigurno vrhovi su cudo , a onda imas umesto 1 roknes 2

pozz
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
uradis ga normalno pa kad ti nova 2 vrha malo narastu koju internodu secnes i njih. tako mozes u beskrajnost :))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
glavonja je napisao(la):
uradis ga normalno pa kad ti nova 2 vrha malo narastu koju internodu secnes i njih. tako mozes u beskrajnost :))

ja to praktikujem kada krenem vege u pc-boxu, pa kada kasnije prebacim pod hps jako lepo izadje double topping, 4 vrha u lampu gledaju ;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
eve vam malo foto updejta,mobom,cisto za prvu pomoc..

stisnuti zoom za bolju ostrinu fotografije !!
17.01.2013


18.01 2013

(rastemo lagano uz LST)

podstanar


19.01.2013 (tj danas)
oporavak od LSTja fantastican (ocekivano xD)
uskoro presadjivanje


i podstanar,vracen u vege potpuno


'ebe me malo vlaznost(ne mogu 33% da prebacim,a zna i da se spusti ispod 27%...
NISTA ne pomaze,jednostavno kalorifer sve isusi...
al' cesce idem tamo sad(bar dvaput dnevno) i malo duze ostanem,pa regulisem to sa 'fajtalicom'-poprskam zidove boxa skroz,
to digne na 40%,ali se u roku od sat-dva opet spusti na oko 30%..

ah,ce la vie..

ne vidim da im mnogo smeta,malko se 'kovrdzaju' listovi-al' mi se cini da zasad nema mesta panici.

eto,sledeci update posle presadjivanja!
ostajte mi zdr. !
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Deluje sve na svom mestu, nego sto tu curu zoves podstanar, ajd bar onda nek je podstanarka, ovako sam pomislio da je muski sacuvan za oprasivanje :)
Vidim imas prostora, mogao si staviti koju saksiju cherry paradajza ili chili papricica, fino to ide zajedno a pomogne oko podizanja vlage ;) samo guraj, sretno!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
PinkFrojd je napisao(la):
nego sto tu curu zoves podstanar, ajd bar onda nek je podstanarka, ovako sam pomislio da je muski sacuvan za oprasivanje :)
jes' vala,u pravu si-podstanarka...xD
da je ne ureknem da ne promeni pol..

a i pravo da ti kazem,treba da mi stigne bhut jolokia seme ,) i tu si pogodio..
samo,mislim da ce PRVO ici 'el Nino'(kad se ovaj grow zavrsi) taman ce biti prolece nece biti problema sa vlagom(sve polazi od cinjenice da se taj prostor gde je grow NE GREJE I NE MOZE ZAGREJATI(3m plafon,stara gradnja..)
al' na prolece/leto-druga prica skroz..
kalorifer ide u penziju,a 'el Nino' pod mrezu xD