Conor McGregor vs Floyd Mayweather

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HerbalSRB

Aktivan Član
01.04.2015
229
696
93
Ima Mayweather da pocepa McGregora kao ludak novine. Mayweather i njegovo cuveno levo rame kao zid. Ali svaka cast McGregoru, iz mma doci u box, i to na kakvog boxera 49/0. Da dodje Mayweather u mma, lozili bi ga kao kantu. Ceo zivot lik boxa i ima 49/0 i sada ce da ga pobedi lik iz mma, koji je dosao tako radi reda,i koji zna samo za 5 rundi max...
Respect za oba lika :thumb: Mec jos malo :skot::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and RAOZA.

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
5 rundi u mma je zapravo jako puno oni se stalno bacaju i po podu i natežu poluge organizam se jako brzo umori i ukisele se misici puno brze nego u boxu vjeruj mi , nece njemu kondicije falit sigurno ali hoce iskustva :) Ako ode to preko 6 rundi do 12ste ce dobit udaraca u glavu ko u cjeloj mma karijeri hahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and RAOZA.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Neznam sve je to ljepo drug al nikako nemogu zaboravit kako je tapkao protiv Diaza ko mala pikica :)

Diaz, svaku mu cast koliko moze primit udaraca ali ipak Mcgregor puno bolje udara iako diaz ima srca. Navijam za Conora ali nece mu biti lako ode jer je drukcija distanca i nisam siguran da se moze u kratkom roku dobit osjecaj koji se gradi godinama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Mislim da bi naslov teme bio bolji;75 miliona dolara VS 100 miliona dolara.To je mec gdje ce oboje financijski osigurato svoje obitelji koji se desi jednom u zivotu borcu.Tako nesto se ne odbacuje bez obzira na ugovore.Svi ce uzeti svoj dio kolacas.
A sto se same borbe tice...nema tu Irac prevelike sanse jer ipak treba uhvatiti "ruku"boksa,distance,ne bacanja na pod,odmaranja na podu...ima toga..A ovaj sa druge strane..bombarder:)Kako god,borba za pare..nece tu biti neke atrakcije za ekipu koja kuzi borilacke sportove.
Jednom prilikom je i Filipovic trazio Tysona u ringu..brzo se predomislio;)Jos je rekao da moze po boks pravilima:)
Jos kada sam vidio podatak kako Irac nije nikada imao profesionalni boksacki mec...tesko ce biti..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: pasword and RAOZA.

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Nemojte mislit da Conor ne zna boksat, ima snimka di je nokautirao Malignaggia na sparingu, pa je ovaj otišao iz trening kampa i od tada plače po društvenim mrežama. Conor je majstor za dobit borbu prije borbe, udje ljudima u glavu i shebe ih psihološki prije nego borba počne, zato je genijalac, a floydu se već uvukao pod kožu jer ga je spržio na press konferencijama do te mjere da su mu čak ugasili mikrofon. Floyd ima 40 godina i nije više boksač kakav je nekad bio, tu je i ring rust koji igra veliku ulogu. Zato mislim da Conor ima šanse za pobjedu.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
49-0 skor...Zar stvarno mislis da ga mediji,sou dodiruju u srce?Ali opet kazem,dogovorena borba radi para,ne radi prestiza..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Naravno da ga diraju, jer ga je Conor brutalno spržio, floyd je bio izbezumljen. Sve to igra veliku ulogu za moral i samopouzdanje.
Velika je lova u igri, ali mislim da Conor želi šokirat svijet, nije on došao dobit batine i uzet lovu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Problem je sto sport vise nije sport kao nekada , znaci danas neznas ishod nicega , jer je sve namjesteno ko zna sta su ta dva majmuna dogovorila medusobno mozda i da Floyd izgubi pa da onda kao odrade revanž ali po mma pravilima hahaahah to su sve pare i mutne vode :) Ako sve bude po pravilima po meni tesko moze pobjediti , to je kao da netko tko nikada u zivotu nije trcao kaze da ce pobjediti Bolta u sprintu , mislim sve je moguce cuda se desavaju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank and RAOZA.

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Moje vidjenje kao nekoga koji je dosta dugo u borilackim sportovima...Ako ga McGregor ne nokautira u prvih 3 rundi gubi mec. Ipak je Mayweather bokser, ne kazem da McGregor ne zna da boksuje ali ipak je Mayweather bokser. Nekako na to gledam kao kad bi meni dosao neko ko se bavi MMA a da radimo mec u rvanju. Mozes da pruzis otpor ali da me pobedis tesko :) Inace voleo bih da mu McGregor razvali tintaru samo tako, ali ne moze to da se zna unapred ne zato sto mi favorizujemo nekoga ili je neko kvalitetniji od njih nego zato sto je velika kinta u igri, marketing, sponzori,tv prava itd itd itd...ali mislim da oni znaju ko ce od njih dvojice pobediti a ko izgubiti i kako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Negdje sam pročitao da je gregor tražio manje rukavice, točnije od 8 inča inače su od 10, to su ovi nakraju ovi odobrili, sto svakako ide u prilog Gregoru :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Nemojte mislit da Conor ne zna boksat, ima snimka di je nokautirao Malignaggia na sparingu, pa je ovaj otišao iz trening kampa i od tada plače po društvenim mrežama. Conor je majstor za dobit borbu prije borbe, udje ljudima u glavu i shebe ih psihološki prije nego borba počne, zato je genijalac, a floydu se već uvukao pod kožu jer ga je spržio na press konferencijama do te mjere da su mu čak ugasili mikrofon. Floyd ima 40 godina i nije više boksač kakav je nekad bio, tu je i ring rust koji igra veliku ulogu. Zato mislim da Conor ima šanse za pobjedu.
Sve to stoji ali to sa Malignaggia je i polu smjesno jer se Conor hvali as time a Malignaggi je u penziji ako se ne varam vec 2 godine znaci vjerovatno nije ni trenirao nesto pretjerano extra i dosao je u kamp vjerovatno jer su mu ponudili dobre novce sparing partneri su i tako i tako vrece za napucavanje a i ono mislim da je tak nokaut bio u 12 rundi ako misli Floyda dobiti onda je ovoga treba nokautirati u prvih 3 runde a ne tek u 12 :) Ipak je Conor aktivni sportas a Malignaggi se nije borio preko 2 godine -
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Jesam li ja to dobro cuo na tv-u...Da ce uzeti 750 miliona Floyd:eek:Pa to je stvarno teska perverzija i bezobrazluk:razvaljen::I jos se vraca iz penzije..he,he..a mladi tigrovi na ceki,na listi mole boga da ih neko ubaci u ring.I ti tigrovi bi pruzili odlican otpor i pravu borbu.Ali ne...samo pare:cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
McGregor je psihicka jako jaka osoba i uvjerena u sebi kao i fizicki realno dosta je i vec i i jaci od Floyda :) Naravno da ce mec biti dobar i da i Conor moze pobjediti ipak je to covjek koji se bori u realnoj borbi i koji nikada nije izgubio od nokauta jedino na submission cak mislim da nikada nije bio niti ozbiljnije uzdraman tokom karijere .
Ali bas sam jucer gledao ovaj highlight znaci Floyd vs Manny to su dva najbolja P4P boksaca u toj kategoriji a mozda i opcenito pa pogledajte realno Floyd je toliko brz i toliko takticki i pametno radi mec da ga Manny doslovno jedva takne rukavicom . Znaci ti covjeka ne mozes pogoditi :)
Da se radi o MMA borbi , Conor bi ga vjerovatno rjesio u prvoj minuti prve runde i to igrao bi se sa njime i vjerovatno bi se smijao dok bi ga tukao na podu i pricao viceve i mahao publici ali iskreno mislim da ovako nema sanse da ga dobije osim ako ne sjedne neki lucky punch sto cisto sumnjam jer pogledajte vi na ovom video koliko je on zapravo brz i kako on eskivira te udarce da je to cudo .
U svakom slucaju zelim puno srece Conoru jer svaka mu cast na takvom potezu i treba imati hrabrosti uci sa takvim covjekom u ring u njegovoj igri di je on tata :)
Nemojte misliti da sam otvorio temu da bi srao po Conoru , samo mi se ne svida njegov stav i vrijedanje covjeka koji ima score 49-0 , znam da je to sve show biz jer se tako i rade pare ali ipak mislim da je trebao pokazati malo vise postovanja prema protivniku .
Svejedno mi je tko ce pobjediti , volio bi iskreno da pobjedi Floyd jer ce se onda Conor spustiti malo na zemlju , pogledajte mu instagram profil tip je presmjesan i preufuran a i ako pobjedi cisto sumnjam da ce se ponovno uopce vratiti u MMA i vise se boriti za UFC jer mu oni nikada necu moci platiti ni trecinu onoga sto zaradi u ovome mecu , a to ce mu sve biti mala lova.
Iz tog razloga cisto sumnjam da ce Khabib Nurmagovmedov dobiti priliku napasti pojas UFC-A protiv Conora , a siguran sam da bi ga Khabib nabio i to zesce , mislim da Khabibu do 70 kg nitko tamo ne moze parirati , covjek ima score 24-0 nije nikada izgubio borbu :)