Conor McGregor vs Floyd Mayweather

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Opa ja sam stavio 200 hahahaha jbg :) Gle meni je drago da je Floyd dobio covjek je neporazen i to mu je bila zadnja borba da je izgubio to bi ga hebalo do kraja zivota , a ovako Conor je i dalje faca , dobro odraden mec skidam kapu , a i ono izgubio je u tudoj igri tako da nije neki bed uzeo je kintu vise nego u svim borbama u UFC-u ukupno :) Sljedi Conor vs Khabib i tu ce ga Khabib razmotat dajem ruku u vatru za to hahaha
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Koliko ja znam Khabibu neće više dozvolit da se bori u toj kategoriji jer je pao vagu kad se trebao borit protiv Fergusona i završio u bolnici zbog skidanja kila.

Sad će bit borba Tony Ferguson vs Kevin Lee i pobjednik ide na Conora.
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Mislim da ga je Floyd mogao zavrsiti prije da je htio sve je to igra :) Jbg nemozes dobit tolko para i ljudima pruziti samo 4 runde borbe :) Conoru svaka cast uci tako u tudu igru sa tolikim samopouzdanjem , ali nakon meca kada se oni grle i postuju onda mi ustvari vidimo kakve smo mi budale kada nasjedamo na takav trash talk , oni vjerovatno sada skupa sjedu u Floydovom strip tease baru i piju Conorov whisky i smiju se svima nama hahahhaha :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Evo dajem prijer borca kojega ne zanima nikakav trash talk niti takve pizda... :) Khabib Nurmagomedov , znaci covjeka samo zanima borba i pobjeda , zato ni nije zanimljiv publici i zato vjetovatno nije ni dobio title shot protiv Conora , iako ju zasluzuje :) Mislim realno taj mec Conora moze samo ugroziti jer je velika vjerovatnost da ce ga Khabib razvaliti i pomesti kavez sa njime ali to ne ide u korist Dana Whiteu i cjeloj promociji zato jer takav champ nikome nece biti zanimljiv , niti zabavan , pa nece biti toliko love u điru biti ce za borce jer moraju dobiti keš za borbu ali i ne za ljude okolo njih koji sve to organiziraju i promoviraju . Gledao sam uvjete u kakvim trenira znaci trce po sumi i namjesto utega dizu kamenja koja nadu po putu i grane , znaci teski hard core :)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Znas kada sam prvi put osjetio da ce Coonor izgubiti.Kad su na vaganju bili..tada se Coonor unio u lice crncu pa pricao,derao se...ali,ali je prvi maknuo pogled sa crnca,prvi se povukao od "pogleda".
@Triptank
Pogledaj ako mozes,tocno se vidi sigurnost i hladnokrvnost,iskustvo crnca..
E tu se dobijaju mecevi,kada sve radis,a ovaj na drugoj strani samo...opusteno;)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
To je sve namjesteno pa pogledaj kako ga je Conor udarao kao da sparira sa njime hahahaha pogledaj malo bolje i prati Conorove udarce kao da su prijatelji :) T oje sve zbog love odradeno :;) Fulll bi Floyd uopce ugrozio karijeru od 49-0 mislim realno , covejku para ne fali sigurno :) Conor je faca jer je odradio mec a Floyd je faca jer ima jedini u povijesti score 50-0 i to ti je sva mudrost :) Dogovoreno je kako ce mec zavrsiti i ko ce koga pobjediti :)