Conor McGregor vs Floyd Mayweather

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Alo sportasi di ste nestali ne posta se nista u zadnje vrijeme , evo da otvorim jednu zanimljivu temu ko je u borilackim sportovima , pa da vidimo sta kazete ima li ovaj Irski folirant i trashtalker sansu protiv covjeka koji boxa cjeli zivot i koji ima skor 49-0 ?
Moje misljenje je da Conor ima sanse ako nesto uspje napraviti u prve 4 runde ili ako ga posere neki lucky punch , ali ako ode dalje od 4 rudne nagrabujiso je dobrahno .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
nervira me taj show biz overload. previse je cirkusa i glupiranja.... vec 2 mjeseca valjda pricaju o toj borbi :D ne znam ni kada je borba hahha. za kolko mjeseci? haha
u glavnom da. nervira me i taj irac pa bi volio da ga ovaj drugi namlati samo da prestane tolko pricat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Mene isto nervira cjela ta situacija jer previse je to show postao a ne sport a ono po meni sa ovime sramote i box :) Gle realno Conor nemoze dotaknuti Floyda , znaci nema sanse da ga pobjedi , ja bi volio da izgubi cisto zato da se malo spusti na zemlju jer je stvarno previse ufuran tip :) Samo misim da nakon ovoga nema sanse da se vrati u UFC jer ce mu svaka lova biti mala hahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Malo je glupo to pusto glumljenje po tim suocavanjima ali biti ce dobar fight. A to je biznis, jbg, što više prašine dignu i emocija to vise je očiju upereno, a automatski tamo lova ide. Sviđa mi se still Mcgregora samo me zanima kako će on to odradit u boksu. Volim pogledat dobar fight u zadnje vrijeme i nadam se da ce ovaj biti dobar. Nego hoće li biti kakav live prijenos?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Meni je fora bio dk nisam pogledao njegov instagram profil i shvatio koliko se tip folira sa parama i koiko je ufuran :) Real fighteri su mi braca Diaz i jedan od ponajboljih meni boraca koje sam ikada vidio Khabib Nurmagomedov , e to mi se svida bori se i suti nikakvo kurcenje i preseravanje :) Bas iz tog razloga i nije jos uvjek dobio title shot protiv Connora jer nije zanimljiv publici ondnosno taj sport prodaje show a ne to koliko si ti dobar :)
U svakom slucaju svaka cast Conoru sigurno je upisao povijest sporta , i postujem ga zbog toga ali nekako bi volio da dobije po brnjici i da zacepi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Triptanic@ Conor će se isfrustrirat u petoj rundi i prodat Mayweatheru lakat ili koljeno, diskvalificirat će ga, ali će svejedno dobit milijune dolara i neće izgubit na bodove ili nokautom.



Ako upotrjebi bilo koji udarac iz MMA može se pozdraviti sa 75mil. jer dogovor je takav.
Čak mu je Floyd ponudio da bira rukavice sa kojima će se boriti,da se ovaj ne bih pravdao poslije meča ako ga namlati.
Nadam se samo da će biti dobar meč i da se neće puno grliti,što mi se čini mogućim jer Floyd je veteran a Conoru ovo nije njegov sport ali ima elemenata boxa koji nisu uvježbani,jer za to nije imao puno vremena.
Ako pobjedi Conor mada mu ne dajem velike šanse...
Tada uskoro možemo očekivati teškaše,taj bih meč bio puno zanimljiviji...
a ne ova dva bahata picopevca.:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Vec su se neki mma borci iz ufca teskasi oglasili kako zele boksacki mec , buduci da su vjerovatno skuzili da jedan takav mec vrijedi kao cijela njihova karijera :)
Mislim da ce biti u svakom slucaju mec zanimljiv , isto kako ce Conoru biti tesko boksati jer to nije njegov sport isto tako ce biti cudno i Floydu jer je uvjek boksao protiv profi boksaca a ne mma borca . Stilovi su definitivno jako razliciti , Floyd je hebeno brz i neuhvatljiv ali Conor ima jako dobar tajming tako da se svasta moze ocekivati . Po meni mec nece trajati duze od 6 rundi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Slažem se sa tobom da je Conor brz kao vrag,ali mora doći u klinč Floydu gdje će ga ovaj izmesti kao kantu.U tom segmentu borbe dajem veće šanse Floydu i mislim da mu je to jedina prednost koju ima nad Conorom.
Mislim da neće ići taj meč u puno rundi jer će Conor krenuti žestoko od samog starta,pokušati će sa faktorom iznenađenja a ne sa klasičinim odmjeravanjem snaga jer je to jedina šansa da Conor dobije meč,što meč bude duže trajao to su mu šanse manje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Slazem se u potpunosti zato sam i rekao u prvom postu ako u prvih 4 do 6 rundi ne napravi nesto opako ce dobit po brnjici hahaha :) Oba dva su profesionalni sportasi , udaraci i kada takva dva tipa udu u razmjenu udaraca tu nema bolji losiji tu je onda 50 - 50 , ko koga skine je faca :) Conor rusi ljude ali sa mma rukavicama sa boksackim rukavicama cisto sumnjam da moze tako custo pogoditi Floyda i da ga posalje na spavanje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Nema Floyd bzvz.49-0 jako malo ih je završilo da je nekog uspavao,zato mislim da je pametan borac i da neće puno odstupati od svog načina borbe.
A o Conoru ti ne moram puno pričati on će ići bez puno kalkuliranja i gtovo sam siguran da će ći na što veću izmjenu udaraca u kojoj bih mogao sjesti neki lucky punch.
Iskreno voli bih da to dobije ludi Irac,čisto radi komentar poslije meča jer bi me zanimalo što misle profesionalci što,kako,gdje je?pogriješio Floyd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Iskreno ja nebi volio da pobjedi radi njegovog stava i vrijedanja covjeka koji nema niti jedan poraz u karijeri . Ako pobjedi , Floydu ce biti pravdanje godine i mirovina dok je ovaj jos uvjek aktivan borac i znatno mladi :) Ne podcjenjujem niti Conora jer znam da je jako puno novaca ulozeno u trening kamp i u sparing partnere i sigurno se dobro pripremio za mec ali Floyd je definitvno jako jako iskusan borac .
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Ma ja govroim da bih volio da dobije,ali mislim suprotno i ne dajem mu veliki šanse
Floyd 1,20
Conor 3,50
Jesi gledao kakvi su tečajevi kladiničara?baš me zanima kome su kladionice naklonjene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Da na pocetku je bilo 10 na Conora ali sada kako ti pises ocito je da i kladionice sve vise vjeruju kako bi Conor mogao iznenaditi :) Ja navijam za Floyda al cu stavat 100 kuna na Conora hahaha no risk no fun :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Blader

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Navijam za Conora, na press konferencijama mu je već ušao u glavu.Mayweather se na press kon pojavio u nekim patikama s petom od 10 cm ja sam umro od smijeha kad sam to vidio.
Mayweather will do fookin notin
:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čićo mićo