Cool Fora sa Twix-om

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
znaci kupite twix... presecete ga poprecno... neznam dal sam se pravilno izrazio... ne odozgo nego sa strane... i onda uzmete kashicicu i izvadite onaj med... il sta li je vec... i tu stavite travu... i onda vratite gornji deo twix-a... i ono ... bas je lepo :)
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Ma, O.K, ne izgleda to kao loša fora, naroèito ako se upotrebi neki hash (ali bi onda to bila doza za o-ho-ho ljudi). Nego samo, kako da izvadi èovek sve ono iz Twix-a a da se isti ne raspadne.
 
19.07.2006
0
1
0
ma ti si high.

ako mislish nosit preko granice..

potrebno
tegla nutelle
alu folija
kondom

vjerovatno ovo i znate, al et nije na odmet ponovit

ganju zamotate u alu foliju, zatim uzmete kontom stavite ganju u kondom, to strpate u nutellu zatvorite i lagano preko granice.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
kENO je napisao(la):
vjerovatno ovo i znate, al et nije na odmet ponovit

ganju zamotate u alu foliju, zatim uzmete kontom stavite ganju u kondom, to strpate u nutellu zatvorite i lagano preko granice.

:shock: I onda kao kerovi nemogu nanjušit :lol:




Hvala ti što si otkrio tajnu..samo kad nebi bilo tih kerova :roll:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Kuler je napisao(la):
znaci kupite twix... presecete ga poprecno... neznam dal sam se pravilno izrazio... ne odozgo nego sa strane... i onda uzmete kashicicu i izvadite onaj med... il sta li je vec... i tu stavite travu... i onda vratite gornji deo twix-a... i ono ... bas je lepo :)

A joj, a joj, a joj... Manje duvaj pa æeš saèuvati zdravlje. Ili još bolje za tvoj sluèaj, prestani duvati kako bi ti se vratilo psihièko zdravlje. :shock: :p :p :lol:
 
04.12.2006
16
0
0
Tripco je napisao(la):
Ma, O.K, ne izgleda to kao loša fora, naroèito ako se upotrebi neki hash

onda ti je najbolje da èistu kockicu hašiša pojedeš, jebeš twix...neæe ti biti ugodno ni sa twixom ni bez njega, niti lako za žvakati ukoliko nemaš marokanac (a sumnjam da ga imaš)...

i inaèe, just for the record u twix-u nema meda :shock:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Reggaesaurus je napisao(la):
srolaj dzoint pa onda pojedi twix :wink: i ono ... bas je lepo :)

:eek:k: :cool_smoking: hehehe...bas tako...
ja sam jela snikers punjen sjemenkama...ali tad sam vec bila nadimljena.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.