cool white SRBIJA???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.02.2008
11
1
0
37
Strasno mi treba pomoc nigde ne mogu da nadjem COOL WHITE neonke... pretrazio sam internet... na ovom sajtu sam nasao sve sto mi treba od osvetljenja http://www.elektrotehna-sistem.co.yu/ ali nikako ne mogu da pronadjem COOL WHITE pretrazio sam sve prodavnice u Novom Sadu i okolini ali nidje nisam nasao neonke!!!

pa ako nije problem da mi neko kaze gde mogu da ih nabavim i koja je njihova cena???

HVALA UNAPRED!!!
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
iskreno..nemam pojma kamo da ih nabavis u novom sadu ! :))

ali iz mojih iskustava s neonkama...ne znam...rade bih kupio cfl-ke ! definitivno....!

btw..nisi trebao otvarat thread zbog takvog pitanja :p

pozz
 
01.02.2008
11
1
0
37
cfl-ke? sta je to i kako da trazim u prodavnici i koliko joj je cena otprilike (treba mi za vegetaciju i majku)
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Mozes i daylight za vegetaciju.Ima tema o neonkama.
CFL(compact fluorescent light) su one sto vecina ljudi zove stedne.Srafe se na obicno grlo.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Pa kralju udji u prodavnicu i poruci Philips 865 cool white neonke od 36W!
Kosta ti komad oko 200din! Ja sam na 50Km od Novog Sada pa sam nasao te neonke tj porucio i stigle mi kod njih , nazovu te i to je to!
 
16.11.2007
21
0
0
36
imas i neonke za 250 dinara tako nesto i warm white i cool white od osrama kostaju 525 dinara komad prodavnica to jes veliki market merkur se zove veliki market odes o odsek za elektroniku cim udjes podjes kase i odes desno imas i sve sto se tice opreme neke osnovne kablove ,ventilatore,zice,ispravljace,adaptere,tajmere,hidrometar,termometre itd idi tamo nadam se da sam ti pomogo pozdrav.