Corona virus - Vaša iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ja osobno bih volio izbjeci cijepljenje, ne zato sto sam anti vaxer nego zato sto me prpa lol Mi smo preboljeli kovid u 11mj i od tada sam odlucio da cu opasno se baciti na dizanje imuniteta. Imao sam problema sa asthmom, kihao sam cesto, cesto morao uzimati antihistamike… Krenio sam sa treningom, svaki dan kardio trening 45min full gas, nakon toga trening snage jos 15-20min i tako vec 4mj. Naravno ubacio sam kvalitetnu prehranu, ne jedem sranja slatkise i cipseve, ne pijem, niti kavu, ne pusim osim naravno navece dvije trube, eventualno 3 lol Do sada sam skinuo 15kila i sada sam na 105kila, pumpicu za asthmu vise ne koristim, ne kisem vise uopce i nemam problema sa alergijama za razliku od godina prije, makar smo u maju i sve cvjeta.
Cilj mi je skinuti jos 10kila do jeseni i drzati jak imunititet i na takav nacin se zastiti od kovida. Zena isto trenira, a mali kad prohoda odma u trening sa nama :)
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Evo danas zvanično završavam karantin, preboleh covid. Bez temperature, kašlja i ostalih simptoma, jedino što sam primetio da me savlada neki umor tamo negde posle četvrte buxne pa moram prileći na kauč. Rezultati sjajni.Ženka dva dana temperatura, mali ništa zdrav prav. Keva bila sa nama od samog početka testirana negativno.
Što se pelcovanja tiče biram da i dalje budem "nesrećan" jer jednostavno nemam poverenja u državu, vladu, sistem..... Uprkos velikom broju vakcinisanih ovome se ne vidi kraj, reče juče lekar dok sam sedeo u čekaonici....
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
tri iljade za gospodina!
odo ja tamo, ima vijagra i sinofarm odma, ruska da se saceka par sati, rasta tek sutra.
hmmm, ok.
kinesko 5G-isanje :)
isao sam nekom logikom da je kinez pravljen na stari nacin od celog umrtvljenog virusa, samim tim pokriva veci prostor, ne ovo novo prckanje po dnk sto cilja samo odredjene delve :djede:
jes da su se sigurno desetine hiljada kompjuterskih simulacija odradile pre pocetka upotrebe, al jbg... plus ti neki problemi sa kardiovaskularnim momentima.
lako meni da neku drugu primim na jesen ako zafali antitela smiley9934
za manje od sat vremena, bez prijave, popunio papir, sacekao malo, pregled, bla bla bla, boc, sacekaj tamo 10ak minuta.
aj cao...
sad mi nekako doslao psihicki lakse??? :lol:


e da... pre nego sto sam pozvao taksi, smotao malo skanka za smirenje, bas sam se super proveo :D
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Da se i ja upišem. Koliko znamo, nitko od mojih nije imao Covid. Sa mamine strane, svi. Ujak je umro, ali on je imao dijabetes i još nekih sranja. 2 puta je spajan na respirator, ali nije se izvukao!
Pokupili su ga od unuka u prvom valu!
Starci su se cjepili sa Astra Zeneca, burazi se neče cjepit, a ja moram, inače ču čekat dulje operaciju, koju čekam od 2016.
Ja sam dobio poziv za oba cjepiva od Moderne u razmaku od mjesec dana!
Starci nisu imali nikakve simptome, ali razmak između tretmana je duži. Inače, ni toplomjer ne držimo u kuči(osim mog za bordove). Najjači ljek, koji imamo, je Andol, ako vrijedi 20 godina, koliko stoji u prvoj pomoći!
Iskreno, čudno mi je, da nitko od nas, doma, nije pokupio, s obzirom da troje, vozimo taxi. U prvom valu, je to bio jedini prijevoz, a večinom smo vozili sestre i doktore, koji nisu imali auto, pošto javni prijevoz, nije vozio! Večina vozača, koji voze za druge, svi imali, neki i dva puta! Mogu pričat za 10ak vozača, što ih znam....
Nakon pikice, javim jel mi ruka ima sve prste:)
 

Prilozi

  • Screenshot_20210530_050826_com.google.android.gm~2.jpg
    Screenshot_20210530_050826_com.google.android.gm~2.jpg
    217,7 KB · Pregleda: 40

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Aj nek si i ti s nama podjelio svoje misljenje iako je tema vasa iskustva i to s videom politicara koji je obecavo reformu hrvatske pa onda prvim vozom uteko u eu parlament jer sto bi reforimiro hrv iz naseg parlamenta za 2 soma eura kad iz eu parlamenta moze to i za 4+ soma eura, a nit ga tko vidi a niti cuje, toliko o njegovom moralu i prici kolko ce ko zaradit od cjepiva.

Da se razumijemo, postujem svacije misljenje al ovo sto on prica o statistickim podacima samo ga pazljivije treba slusat, s tim istim podaci netko tko je "za koronu" ce ispricat skroz obrnutu pricu jer je najlakse manipulirat sa podacima i jos malo u sredini videa dodas i neku slicnu pricu o zajebu farmacije ne bitno jel je istinita ili ne jer ko ce jos i to provjeravat i voila, razotkrili smo teoriju plandemije :)

Nisam jos ni jednom od pocetka korone komentiro nigdje nista, tako da nezz zasto sam se sad dao na to al dobro, evo da ne bude skroz offtopic, cjepio sam se i ja pajserom prije mjhesec dana i ocekivo sam bolju umrezenost s drugom venlom al zajeb...

edit: vjerovatno zato sto je drug venlo kod drugog operatera astre
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nevezano za politiku, ionako sam apolitican do yaya, reformu pravi nacija, pod uslovom da ima ideju koju ce slijediti i sprovoditi u djelo.
Video sam postavio, upravo, iz razloga sto mi je supruga cijepljena "pajserom" i nije mi bilo svejedno kada sam cuo doticnog da ga spominje kroz afere.
ovo sto on prica o statistickim podacima samo ga pazljivije treba slusat, s tim istim podaci netko tko je "za koronu" ce ispricat skroz obrnutu pricu jer je najlakse manipulirat sa podacima i jos malo u sredini videa dodas i neku slicnu pricu o zajebu farmacije ne bitno jel je istinita ili ne jer ko ce jos i to provjeravat i voila, razotkrili smo teoriju plandemije
Upravo tako. Svi ti podaci su vjerodostojni, prosto zbog cinjenice sto se svake godine vraca epidemija gripe, kojoj je podlozno skoro polovina covjecanstva. Znaci, ako neko zeli siriti paniku mora to ciniti na nacin da mu je ciljna grupa sto vise zastupljena. Zbog obine glavobolje ljudi panicare, jer je navedena kao jedan od simptoma smrtonosnog virusa, a da ne pricamo o hronicnim bolesnicima, koje doslovno niko nije htio primiti u zdravstvene ustanove.

Necu da kontriram, mada mi to nije strano :) slazem se s tobom da svako ima pravo na svoje ubjedjenje i svako ce s tim ubjedjenjem da zivi.
Moje opredjeljenje je da izbjegavam vakcinu, dokle je god moguce, jer vjerujem da mi je imuni sistem funkcionalan i u stanju da se bori protiv gripe, bar mi je do danas takav bio :)

Za kraj jedna ispravka;
Nije licno iskustvo
Imam licna iskustva po pitanju korone i jako su negativna, jer mi stvara probleme u zivotu tamo gdje ih ni u kojem slucaju ne bi smjelo biti, a vjerujem da nisam jedini, niti u manjini :D

Stay high, Danac, i svako dobro :love2::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.