Corona virus - Vaša iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GetSomeNuts

Banned
Banovan
10.05.2020
101
227
43
27
Nas nitko nije provjeravao, a ni poznanike koji su bili. Previse je ljudi u izolaciji da bi stigli svakoga provjerit. A i da dodu nemaju ti sta ulazit u kucu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and FatOne

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ma kakvi stari moj, trazili su me broj telefona kad smo se testirali i to je to.
Nitko mi nista nije rekao, niti koliko trebam biti u izolaciji, niti me je itko zvao i dolazio. Mislim da je previse zarazenih da bi to radili kao u 3mj.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Oke dobro je onda, reko biljke su pri kraju pa bolje ne riskirat ali ako je tako super. Iz Hr smo nisam napisao, i kod mene na podrucju ima bas dosta tako da i sumljam da sitgnu sve obic realno.

A pitanje ocu li opce na test jer koliko cujem ne salju ocite slucajeve nego samo pribroje, tj cuo sam masu ljudi bilo pozitivno a nisu ni testirani..

@budalin Bit ce da sam cuo za ovakve sucajeve malo izokrenute..
Ako ti da uputnicu i ti ne odes, onda te mogu pribrojiti.
 
Poslednja izmena:

GetSomeNuts

Banned
Banovan
10.05.2020
101
227
43
27
A evo i situacija od neki dan. Koleginoj mami pozli i zena zavrsi u bolnici, on je u tjedan dana zvao 500 puta i nitko se nija javljao i nije uopce znao sta mu se sa mamom dogada, da bi na kraju saznao da ima koronu a njemu i ostalim ukucanima to uopce nitko nije javio i oni normalno isli raditi i sve ostalo.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
A pitanje ocu li opce na test jer koliko cujem ne salju ocite slucajeve nego samo pribroje, tj cuo sam masu ljudi bilo pozitivno a nisu ni testirani..
Pa to sa tvojom doktoricom opce prakse rijesavas, ne moze te nitko pribrojit ako ti doktorica da uputnicu i ti odes se testirat.
Ako ti da uputnicu i ti ne odes, onda te mogu pribrojiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
Zato sto ljude sa simptomima, a bili su u kontaktu sa nekim zarazenim, automatski pisu pod Covid pozitivne. Meni je to totalno bez veze jer znam jednu osobu koju su tako proglasili pozitivnom, da bi se na kraju ispostavilo da uopce nema virus vec nesto deseto.
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Neće ti nitko kucati na vrata osim u slučaju da te netko prijavio da kršiš samoizolaciju.
Isto tako, što se privatnih zabava tiče, ministar Božinović je izjavio da neće ljudima upadati u kuće i da nemaju na to ustavno pravo (koliko sam ja uspio skužiti). Ali ne znam što se događa u slučaju da netko od susjeda prijavi da imaš kućnu zabavu sa više od 10 nazočnih, što je protivno epidemiološkim mjerama, imaju li onda pravo na upad u stan/kuću?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Po ustavu, dom je nepovrediv, dakle, ne moze ti niko tek tako upasti u kucu, ali , ako se krše trenutne mjere, i to po prijavi, plavci itekako imaju pravo da to PROVJERE, a ne da upadnu tek tako. Dakle, da provjere. Ne mogu ti uci u kucu bez tvog odobrenja.
Osim ako nemaju nalog od suda.
 
Poslednja izmena:

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Da, tako i ja mislim. Stoga, svima koji sade indoor ili imaju kakve ozbiljne količine marihuane u kući pamet u glavu ;)
Malo offtopic al eto.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TikTak92

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pokrenuta je tema vezana za korona virus ali je otišla u rekla kazala fake news temu pa je zatvorena. Ono što mene zanima su vaša lična iskustva ukoliko je neko preležao ili zna nekog da je preležao.
Kao što je admin napisao u početnom postu, tema je otvorena u svrhu dijeljenja vlastitih iskustava.
Lijepo bih molio da se držite topica. U protivnom će i ova tema završiti neslavno.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Evo danas nam je 10i dan od prvih simptoma i danas nam je gotova izolacija. Zena i ja vec 3 dana nemamo bas nikakvih simptoma i danas smijemo van kuce u setnjicu. Osjecamo se svi skupa odlicno i siguran sam da je ovaj covid iza nas, sad ce bozicni blagdani biti bezbrizniji i ugodniji.
Svima ostalima koji boluju, zelimo brz oporavak <3
 
17.08.2018
74
214
33
26
Eto i ja da vam ispričam svoje iskustvo sa svim ovim.Moj otac koji ima inače 60 godina je pre 12 dana radio test na kovid,jer mu je dan pre toga bilo jako loše.Radi se o tome da ga je bolela glava,imao je temperaturu,on inače ima takve dane da ga toliko boli glava da ne može da radi ništa taj dan,ili bar dok mu ne prodje.Da se vratim na taj dan kada se testirao (pre 12 dana)radi se o tome da mu stiže da je pozitivan na kovid...Pošto ne može da radi bilo šta zbog toga,naravno morao je da bude kući 14 dana u izolaciji,što znači još 2 dana,do petka...Ispostavilo se da svi koji su se testirali u toj privatnoj laboratoriji,da su pozitivni na kovid...Ja ne znam o čemu se radi i zašto je to tako.Međutim pre jedno 3 dana je moj komšija umro od kovida.Bio je u bolnici,ne znam tačno koliko,znam samo da je dosta kasno reagovao,tj da je kasno otišao u bolnicu.Taj čovek je imao preko 60 godina,ali on je takve radne navike imao,radio je razne fizikalije,jako vredan čovek,nisam ni mislio da njega ovo može ubiti ovaj prokleti virus.Hoću da kažem da je čovek bio zdrav i u dobroj formi i na kraju eto...
Pošto sam skrenuo sa teme samo da kažem da mom ocu ne fali bukvalno ništa i da od ponedeljka počinje da radi sve normalno itd.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Evo kod mene u bližoj okolini prvi slučaj. Majka od kućnih prijatelja je umrla. Kažu od korone, iako je niko nikad testirao nije. Ženi nije bilo dobro danima i 3 dana za redom je dolazila hitna pomoć ali sve što su radili je merenje temperature, iz nekog razloga. Kažu ako nema temperature nije covid pa nema brige. Inače, zvala ih je zbog bolova u stomaku i povraćanja, ima žena godinama probleme neke. Kad je na kraju umrla, ustanovljeno je nekako da je to ipak bilo od korone i to tako agresivne da eto organizam nije stigao ni temperaturu podići. Ja sam u šoku...
 

dzidzo

Hey sexy mama xD
22.04.2015
666
2.957
163
Moja zena, trudnica u 6. mjesecu trudnoce, se osjecala malaksalo i bolila je glava 3 dana, jedan dan imala blagu temperaturu. Zbog trudnoce su joj uradili test koji je pokazao da je pozitivna na kovid. Tad je radila i krvnu sliku i svi nalazi uredni. Zajedno sa njom radila je i sestra nalaz koja je imala sve identicne simptome i stalno su zajedno i ona je bila negativna. Od toga svega je proslo 4 dana i zena mi je skroz ok. Malo kasljuca i to je to. Mala od 15 mjeseci i ja nemamo nikakvih naznaka osim sto cerkici curi nos koji se vuce tako vec skoro mjesec. Imamo sta jesti, toplo nam je, osjecamo se zdravo i ne pada nam izolacija tesko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.