Corona virus - Vaša iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pon na poslu veoma umoran nevoljan za rad reko odo uzet bolovanje doktor me odma posalje na test. sutradan pozitivan. temperatura 37.1 lagano boli kad gutam. jedina razlika izmedu normalne prehlade i ovog je sto sam imao osjetljiva prsa i leda kad bi me pomazili preko prsa neugodan osjecaj. 3 dana umor i poslje me proslo. imao sam najblazu osjecam
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
2 i po dana temp od simptoma koja se spustala paracetamolom, umor takodje. nakon toga nista.
cale isto tako.
deda 5 dana temp, kaslje ali on boluje od hronicno opstukcije pluca, bice zajebano ako ga ne prime u bolnicu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
godisnjica znaci :)

482397/4542
kd ratio, sto bi rekli u fps i ostalim pucacinama, u ovom slucaju id ratio :D
statisticki

ja bio nesto malo bolestan pocetkom novembra, temp ispod 38 nedelju dana, par dana bez ukusa i proslo, kao.
posle mi nasli nesto malo antitela, ali stvarno malo. tako da moze ponovo da me zakaci.
od tada kasljucam, budim se umoran, ostajem bez danfa...
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
nije iskustvo ali sam osetio neke od simptoma nakon korone pa mozda nekom pomogne.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG
02.03.2021
73
104
33
Imao ju u prvom valu,sto reci,mislio sam da brojim zadnje dane,jos nemam ni miris ni okus a eto vec 8 mj.proslo.
Ne bih htio biti vulgaran ili otresiti al ako ima onih koji jos vjeruju da je to sve obmana ili u sto vec ne vjerujuju il vjeruju,zelim im reci,...ma ne zelim im nista r ci jer bi bilo smijesno se raspravljati a nekim tko je na toj intwlektualnoj razini da moze biti ogranicen kao francuski balkon.
Ugl.uz cjepivo konqcno bi trebali u dogledno vrijeme se rijesiti toga.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
prebolio.... nista mi bilo nije osim sto sam izgubio njuh na 3-4 dana


dosta strašan simptom ustvari, kad uzmes u obzir da sam imao punu teglu prvoklasne ganđe i zabijem nos unutra a ono nista hahah


uzas FUJ KORONA VIRUS!!!
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Ja sam bio prosle g pozitivan kad sam se vratio s mora.. Al mislim samo zato jer sam imo i urinalnu infekciju u to vrijeme i imunitet i sjedio u blizini osobe koja je bila bila u kontaktu s zarazenim.. Hvala bogu moji simptomi su bili blaga temp 37 te gubitak mirisa i okusa.. Sto je cudno jer kad imam gripu temp mi bude uvjek 39+..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien OG

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ma ništa čudno, drugačija bolest.
Evo i ja se upisujem. Temp. nemam, izgubio miris i djelomićno okus. Slab sam, sve me boli i umaram se,malo otežano disanje, ali za sada se s relatvnom lakoćom nosim sa tim.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:fuck: :wave:Pa čemu to lega? Ljudi se cijepili već i drugom dozom i opet pozitivni. Moj kolega u petak na testiranju u jednoj državi, test pozitivan. U subotu u drugoj negativan, u pon. nazad u prvu negativan a u petak opet pozitivan... :crazyd:Ja jedino što vjerujem da nas truju namjerno. Testiram se svaki tj. još nisam bio pozitivan a bio sam više puta u kontaktu sa onim koji jesu... Sretno... :respect:
Opusteno :) Na slici je majica od Hemapatije, koja je bila gratis uz Lumatek Attis 300 :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
@Hammer 2 +5 bombi
Pa lega! Ako ne znaš čemu služi cjepivo, pitaj...nekoga...negdje...
Onak, seljački, naj jednostavnije objašnjeno, bi bilo ovako.
Cjepivo je uglavnom oslabljena verzija virusa, ili dio virusa, na koji organizam odreagira tako što napravi protutjela i zapamti reakciju, te kad se susretne sa pravim virusom, sprijeći bolest ili u gorem slučaju,tešku bolest.
Dakle, cjepljenjem nećeš izbjeći zarazu, ali ćeš izbjeći bolest.
Za virusne bolesti uglavnom nema lijeka. Organizam se mora sam izboriti.
Za detaljnije informacije, upitajte svog liječnika. NE ljekarnika!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.