Counter Strike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.09.2009
3
0
0
33
a jos da pitam, posto nisam jos krenuo sa downloadom , mrzi me...od sutra cu... jel moram sa sva tri linka da downloadujem ??? izvinite ako sam dosadan.... ali mi treba...odg sto pre ;D
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ja Armu 2 sada derem,
j*biga dosadija je CS vise od bete 3.1, a i na k*rac mi sada idu ovi nubovi kojih je 95% servera puno.
Udjes na server opalis 5 h$a zaredom i dobijes ban. :sick: A za klan nemam volje.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Frula je napisao(la):
wannabe nubare XD kakav cod XD igrica za djecu, dodjes i resetas okolo nemos da ne ubijes nekog.
zasto svi sto igraju cs tvrde da za cod netreba skill? jest arkadica za djecu, ali probaj recimo malo s&d, a ne samo tdm sa 30+ ljudi na serveru..
govorim za cod do cod:waw. mw2 necu komentirat jer ga bojkotiram, a sve ostalo sto IW i T izbace ubuduce....
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
gargamel je napisao(la):
zasto svi sto igraju cs tvrde da za cod netreba skill? jest arkadica za djecu, ali probaj recimo malo s&d, a ne samo tdm sa 30+ ljudi na serveru..
govorim za cod do cod:waw. mw2 necu komentirat jer ga bojkotiram, a sve ostalo sto IW i T izbace ubuduce....

igrao sam cod 2, bio u 3 predobra clana, natjecao se, warovi, ovo ono, liga... NI PRIBLIZNO tolko skilla nije potrebno kao za cs :) mislim, ne podcjenjujem ja vas koji igrate to.. al ipak preferiram cs i quake 2 ^^
 
21.06.2010
17
0
0
39
cs source. cod je za početnike. kad nađeš pravi server a ne neki botovski na internetu onda je super. moj klan ima server i nema puno citera. ako netko želi neka kaže i stavit ću IP.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz, dali je jos neko od vas aktivan na nekom serveru. Jes da je tema vec stara al i CS je. Mnogo tesko naci server bez cithera. Ja sam bio u klanu SFRJ al posle godinu dve pocelo optuzivanje i raspali smo se. Mozda je neko i igrao na nasem serveru. Igram ga od 99, i stvarno covek postane zavistan od njega. Ako neko igra na nekom serveru bez cithera ili clanovi vutre se zezaju na nekom nek ostavi IP. Pa bih i ja da se zezam malo i da se podsetim starih dana.