Counter Strike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
@LucidDream
Nazalost bio sam dugo vremena admin i nikako vise ta sva s... koja su se desavala izmedju admina kod nas su mi unistila volju za bilo kakvim serverom ili adminom.
Mislio sam da se vi nalazite na nakom serveru radi zezanja pa da vam se i ja prikljucim.
Bas sam juce igrao na nekom Jagodina server, nije los, tu i tamo po neka varalica ali nije strasno.
Ako neko ima volje da otvori server ja sam za.
Al da se ponovo bakcem nema zivaca u ovim mojim godinama, samo bih malo da se zezam.
Mozda bude neko drugi zainteresovan za otvaranje servera.
Lucid nadam se da si mislio na original jer ja nikad nisam igrao bez or. cd-a, iskreno neznam dali bi se snasao.
Budite mi pozdravljeni.

Moj nick -=DEDE=-
Koristim ga vec 7, 8 godina ko hoce moze da me potrazi pa da zajedno tucemo po tastaturi
Pozz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
14.06.2011
6
1
1
46
@ dede
posalji mi ip gde igras.u poslednje vreme igram na assus public to je bivsa milf beta.navrati nije los server retko je da nema admina.a probajte cs zmurka do jaja je mod.Na mapi bude totalni mrak i imas 30 sec da se sakrijes a 5 ct traze samo lape imaju,njih 4-5 sto ostranu na kraju u sledecoj traze.Zmurka mi se svidela jer kad se napusim vola ne mogu da pogodim a ovde prost zadatak samo da se sakrijes. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Jao, ja CS igram baš, baš, dugo, imao sam dosta uspješnih servera, a ukupno ga igram oko 10 godina, naravno sa pauzama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
269
1.240
143
Jamrock
Igra li netko CS GO? Ajde da probamo malo oziviti temu!

Koji Strein preferirate za bolje karakteristike prilikom igranja?
Igra se naravno, bilo koji strain vozi igru,samo ne valja preterati zbog refleksa, kontam light varijante idu bolje uz gaming zbog focusa, al definitivno je dobra za opustanje u igri stalno igram high i Legendary Eagle sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saul Goodman