Counter Strike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Uzeo sam ADSL... nisam shvatao sta ce se desiti... Polako odbrojavaju minuti do tog trenutka... Znao sam negde duboko u sebi da cu to uradeti ali... desilo se...

Igrao sam CS zadnji put mozda pre 10-11 meseca. Inace igram od verzije 1.1. Imao sam klan i bili smo na gomili turnira i ponekad osvajali nesto nekad ne. Bili smo fanatici. Shvatam da je lose... ali CS nas je prozimao kroz celo telo. Ustajali smo u 5 ujutru i isli na bus za neki grad na neki turnir. Sedeli smo cele noci i igrali CS. Skidali demoe, pravili taktike... Najveci trip je kada je klanski otisao u Svedsku i igrao sa tada najboljima na svetu. Doneo je Potty-jevu podlogu.

Danas sam otkucao counter i pretrazio domaci web. Pa ima ljudi koji igraju... i klanovi... i lige... Trenutno download-ujem instalaciju CS-a (posluzice dok ne kupim original) i zovem klanske da se okupimo ponovo jer vecina njih sada ima bolji net... Izvadio sam misa MX500 i podlogu. To je to! I am coming back!!! muahahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Skinuo sam CS (TNX Inq), sad sam u fazi treninga ...

Nego, šta mislite o nekom mrežnom klanju ? Ima li uopće zainteresiranih ?

@Inq ... mogo si postat one linkove ovde da skine ko nema.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
3 godine neprospavanih noci buljenja pred monitorom.Ali,adrenalin je to.Nikada pre ni posle toga nisam osetila nista slicno.
Drzalo kao sto rekoh 3 godine.Po 9-10 sati dnevno.Ne znam kad sam stizala i to,i da spavam i da radim ( a ja sam lekar,ebo te ! )
Sva sreca pa je drug drzao igraonicu inace bih pukla ogromne pare.
Nik mi je bio "pcelica"...otada imam ovaj svoj tattoo.
Onda sam nasla decka :)))) i tako je sve malo po malo prestalo.

To mi je bio jedini zivotni porok i zavisnost.
Moji se poplasili da ne skrenem psihicki :-D
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
viš....nikad nisam volia takve igrice...

Navuko sam se na Comandose i Age of Empires...kad sam ih proša u svim verzijama bio sam malo sjeban al prošlo me...:icon_lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Vise se ne koristi... Teoretski mozes koristiti bilo koji hack za aim ili za gledanje kroz zid. Ali ako admin primeti odmah kick-uje i ban-uje tog debila.

Samo instaliras CS i konektujes se i to je to.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jel se računa
komandos na commodorcu 64 prije 20godina?
to sam rasturo,
kad se samo sjetim koliko puta nisam došao kući na ručak ccc
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
odes na rapidshare.... kliknes free dole... i ukucas ona slova i kliknes download. Kada skines sva 3 dela extraktujes instalaciju i onda koristis pasword za rar arhivu.

Ako ovo ne pomogne... hm... jedino u slikama korak po korak :)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
izgleda da se ne računa commandos:sad2:
a dobro
mene je zasad taj virus playstationa i igrica dobro zaobilazio
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
izgleda da se ne računa commandos
sad2.gif

a dobro
mene je zasad taj virus playstationa i igrica dobro zaobilazio

Downloaduj Counter ako hoces da se zarazis tezim oblikom... :)

Ja sami nstalirao i sad vezbam sa botovima.Medjutim drugi i treciu deo nisam mogao da raspakujem prijavljuje neku gresku???Ali CS mi radi?
Nema tri arhive. Samo je jedna podeljena na tri dela (part1, part2...). Kada izvadis file iz prve arhive mozes da ih izbrises slobodno i cuvaj samo instalaciju.
Cekaj bre,meni nece da otvori dok ne platim karticom,znaci kao da nije besplatno.
Kliknem Free i onda dalje nigde nema download.
Ma mora da mozes da skines... klikni na ovo free:
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
Evo sta je bio problem,ako si vec bio na toj download strani i nesto prchkao onda ti ne pokazuje linkove nego samo onaj deo sa tabelom,pa sam morala da se restartujem da bih to videla.
Ali to je 100 MB trebalo bi mi ceo dan da skinem (imam 256/64K ).
Nego,koja je to verzija pa da ja nadjem negde to da instaliram?
Zadnje sto sam ja igrala je 1.6 (nije mi se dopao) ne znam sta je izlazilo posle.