Counter Strike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
evo pridruzujem se inicijativi za sve navedeno glede countera. Isto bivsi ovisnik, vise puta lijecen, sveskupa oko 4godine igranja, klanski tip (vodio stranice i forum jednog malog hr klana, sada ex), nisam igrao skoro 2godine sad, al rado cu opet pocet ako ce biti zainteresiranih za organizaciju necega.

Inace, posto mi je ovo 1. post na ovu registraciju, da vas sve odmah i pozdravim, neki me se mozda sjecaju od prije, bivsi nickovi mosquito ili k174.
Bio odsutan neko vrijeme, fax i obveze, no jedno je ostalo isto, a to je kontinuirano svakodnevno druzenje sa nasom najdrazom biljkom, pa je to i razlog koji me podsjetio da potrazim ovaj legendarni forum.
Eto, jos jednom velik pozdrav Svima i nadam se da se vidimo "preko nisana" :p
 
17.03.2008
31
0
0
37
ajde ja bi volio da se pucamo malo ja sam zarazen vec dugo vremena s CS :p samo kada dosadi ne igram pa opet 15 dana non stop pucam i tako dalje........ nisam neki dobar jer pretezno uduvan igram pa reflexi ko u mrtvog konja :) ostavite neki server na kom igrate pa cu navratit
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
prije se puno bolje igralo CS-a nego sada,kad se samo sjetim prijasnjih vremena nije bilo stekanja samo se rasalo puno je vise akcije bilo
shvacam kad se igra na turniru gdje postoji neki ulog,gdje se igra za nesto ali kad bezze igras na nekom serveru pa to nije normalno kolko se ljudi stekaju i sto je najgore dobri su u tome i kad pise da imaju najbolji kill pocnu se hvaliti
aaaaaaaaaa majko mi la i predraga treba ih eutanazirat...
 
06.10.2008
1
0
0
34
BZ server 1.6 public IP 212.200.163.181:26000

pa svratite malo da se pucamo moj nick je [SWAT]angel pa ako me vidite na serveru recite da ste sa ovog sajta ! moram i da se pohvalim ja sa tu administrator :D
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Poz za sve kanteraše, posebno Inq-a jer ga vrlo dobro razumem kako je to bili lud za takmičarskim cs-om.CS igram od verzije 1.1, visio sam po igraonama kao klinac i učio od starijih igrača, tada je CS bio u najvećoj ekspanziji i igraonice su bile na svakom ćošku.
A moje ozbiljnije igranje kreće negde tamo od 1.5, znao sam gotovo sve igrače, njihova prava imena, gledao redovno demoe i pratio velike događaje, čitao vesti sa tada popularnih sajtova i naravno pratio sam domaću cs scenu.Imao sam glavu punu taktika za glavne mape, što svoje što od velikih timova.Ma ludnica : ))) sada više nisam aktivan, ali odigram koji put cs preko KGB servera i mogu vam reći da nisam zarđao ni malo, samo mi nedostaje CW.
Inq, ako si iz BG-a, javi se preko PP-a da odigramo nekada cs navareni :D
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
hirn je napisao(la):
a meni je nekad call of duty bio opsesija zesce zajebano :)

cod 2 je zakon. to igram online otkad je izaslo... jedino me sad ovi zombiji malo odvuku...
a cs sam igrao malo po igraonama, al ovako bas i ne....
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Prva ljubav zaborava nema :)
Covek da ne poveruje da i posle 7 god me privlaci da cepam CS. Igrao sam sve verzije, pa i taj famozni CS:Source, ali kod nasih ljudi nije primljen kako valja. Probajte Left4Dead. JEZA!!!
 
11.09.2009
3
0
0
33
Inq je napisao(la):
Downloaduj Counter ako hoces da se zarazis tezim oblikom... :)

Nema tri arhive. Samo je jedna podeljena na tri dela (part1, part2...). Kada izvadis file iz prve arhive mozes da ih izbrises slobodno i cuvaj samo instalaciju.
Ma mora da mozes da skines... klikni na ovo free:
nzm sta je ovo....evo slika....ae molim vas recite mi jer mi je hitno....
frl2u.jpg
[/IMG]
znaci kad otvorim link, ovo izadje i dalje nzm gde :sick:....objasnite pls....unapred hvala :sun2:
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
neurotransmiter je napisao(la):
3 godine neprospavanih noci buljenja pred monitorom.ali,adrenalin je to.nikada pre ni posle toga nisam osetila nista slicno.
Drzalo kao sto rekoh 3 godine.po 9-10 sati dnevno.ne znam kad sam stizala i to,i da spavam i da radim ( a ja sam lekar,ebo te ! )
sva sreca pa je drug drzao igraonicu inace bih pukla ogromne pare.
Nik mi je bio "pcelica"...otada imam ovaj svoj tattoo.
Onda sam nasla decka :)))) i tako je sve malo po malo prestalo.

To mi je bio jedini zivotni porok i zavisnost.
Moji se poplasili da ne skrenem psihicki :-d
a chuo sam da je ta ovisnost o pc igrama slicna kao ovisnost o kokainu brrrrr ja sam se resio pre godinu ne igram vise :)