Covid19 - Corona Virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
aj oni su sam došli vidjet jesi doma .... to mi je ok . i trebaju provjeravat koliko neodgovornih ima to je zaštrašujuce

also kuzim da je kriza i da se nema al uvjek ce se nack bar gram ak smo u društvu da se joint ne djeli ako pusite zajedno ....
pazite jedni na druge u ova cudna vremena
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Drago mi je vidjet da si tu... Nije problem što moraju radit svoj posao koji uglavnom rade dosta dobro. Problem je u njihovoj čestoj bahatosti iskorištavaju položaj e to mi se gadi. Budi čovjek i poštovati ću te tko god da si i pri tome ne mislim na nikog posebno nego na sve... :respect:
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Nema sto ,pravi Nostradamus..i sve rece,oSim onog nakbitnijeg ,tko su "oni"? Vlade Farmaceuti Masoni,ili mozda Strumpfovi.
Kad god izbije neka kriza odmah i teorija zavjere i novi proroci.
najvjerojatnije oni koje ce ova kriza napraviti bogatima ...... kinezi koji su kupili one firme za male novce , ameri koji ce se više i više orijentirat na sebe nego na nas i svijet ( to je dobro i za svijet,jebeš taj kapitalizam kad vecina nas ispašta a samo šaka pojedinaca zivi punim životima ... )
svaki dan nas bombardiraju vjestima samo da bi mi postali ovce i da bi zaboravili zivjeti ......
nego hrpa pravopisnih grešaka .... imam novu tipkovnicu i nikako da se naviknem na nju .... nije mi baš sjela , also baš sam se zavario sad xD ipak je radni dan gotov xD

pps. kad se nema ništa drugog ili je skupo ...., dobra jer i albanka ! samo velim .....
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
mozeš objasnit tu zabranu napuštanja prebivališta ?
ja nazalost moram na posao pa patim makar bi htio da zatvorre cjeli grad :D nebi mi teško palo da moram doma bit 2-3 tjedna ......
i nije mi jasna baš ta "karantena" onak ceste su prazne i gušt se vozat ( bar je meni jer prometa opce nema inace mi do posla treba 45 min autom ..... danas sam došao na posao za 10 min i nisam se vozio iznad ogranicenja :D )
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Na mjesto prebivalista se misli na podrucije grada ko radi van grada treba izjavu poslodavca da posao ne moze radit od kuce i adresa i mjesto osobe i mjesto i adresa gdje se posao obavlja te potpis i pecat poslodavca

Da se razumijemo sela spadaju uvjek pod neko gradsko podrucije
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
znaci koliko sam ja shvatio ak sam u zagrebu slobodno se krecem jel tak ....
sam mi nije jasno ak recimo poslje posla solo sjednem u auto i malo se voam jer me vožnja smiruje ( koliko ja vidim nisam blizu ljudi , u autu sam znaci donekle zašticen filterima od vanjskog svijeta itd :.....

uvjek morem rec da mi je auto bacio xx greški pa da bolje da se provozam dok nikoga nema na cesti xD
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
mozeš objasnit tu zabranu napuštanja prebivališta ?

Obicni odlazak do trgovine ,prolaze me trnci. Sam na cesti a u daljini vidim patrolu. A volim ici naduvan u trgovinu. A nemam Visine :) Ajd ako me starta kad idem na sljaku,nije greda. Sve drugo sam u blazenom stanju.
Ogranicenje kretanja.
Jedino sto na pos'o moram :(
Bolje da ostanem doma a plata da ide :D

Edit:
Moja selendra je mala i nesmijem ju napustiti. Jer cim ju napustim promijenio sam opcinu,tj usao u zupaniju. Jedan korak i opala presao sam granicu u kojoj smijem biti.
A tu nema nista :D
Dobar ovaj Grandaddy Black.
Lakse je podnositi izolaciju. IMG_20200323_185420.jpg
 
Poslednja izmena:

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Ne može prijatelju. Moći ćeš na posao i u trgovinu sa kojom će isto biti sranje jer su većina velikih centara pozatvarano. Trebala bi ti firma to nešt pomoć riješit ili se moraš javit gdje si prijavljen civilnoj zaštiti... Bez te dozvole nema više kretanja i izmotavanja samo tako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Obicni odlazak do trgovine ,prolaze me trnci. Sam na cesti a u daljini vidim patrolu. A volim ici naduvan u trgovinu. A nemam Visine :) Ajd ako me starta kad idem na sljaku,nije greda. Sve drugo sam u blazenom stanju.
Ogranicenje kretanja.
Jedino sto na pos'o moram :(
Bolje da ostanem doma a plata da ide :D

ma slazem se sa svime kaj si rekao ( ja npr. napusen ne vozim ) da me vidite vani nit dajem dojam da pušim niti bi pomislili da volim dim i da sam svaku vecer zemlja-zrak ......
a policija eh ..... lako za njih nie da me ne brinu ali imaju oni i vaznijeg posla nego se zamarat samnom/nama pogotovo u ova vremena . koliko ljudi treba pomoc jer spavaju u šatorima a vani ledenica i sad da se samnom zamaraju koji se vozim i djelujem cool i normalno ....
više me brine to kaj mi je zaliha pri kraju ( imam za još jednu pljugu i to ce bit 70% duhana unutra da popunim ) pa mi je frka ... moram obnovit zalihu hitno .....
 
  • Haha
Reactions: Hammer 2 +5 bombi

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.