Covid19 - Corona Virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
zarazni.png
Infekcije u svijetu


cilj ovog posta nije sirenje straha niti projekcija mojih tkzv paranoja vec krute cinjenice koje sam prikupio o samom virusu
cilj ovog posta je edukacija onih koji nisu dovoljno upoznati sa epidemijom koja nam prijeti




COVID19 ČINJENICE
  • po novim brojkama u prosjeku se dnevno 5000 ljudi zarazi
  • smrtnost je 3-6% za sada
  • virus mutira
  • (Iako teska laz) do sada je evidentirano 134073 inficiranih, te 4646 smrti
  • vecina "izlijecenih" je razvila ponovno simptome
  • inkubacija moze trajati preko 40 dana (sto god da mediji pisali)
  • virus se u zraku moze zadrzati i preko 30 min, a na predmetima i po nekoliko dana
  • WHO i svjetske vlade skrivaju pravu istinu kako bi odrzali red u kokosinjcu/farmi (zovite svoj zatvor kako hocete :D) i kako bi ekonomija i dalje funkcionirala



SHORT STORY..
Sa sranjem sam upoznat od 27. 12. 2019. Poznanik (internet buddy) iz Wuhana javio mi je da je iz laboratorija izbio neki man-made virus i da se gradom pocela siriti panika. Par dana poslije toga smo chatali i javio mi je da je ekipa pocela masovno umirat i da im lokalne vlasti govore da je sve ok (od nove godine ga nema online).
Poceo sam kopat po internet(ima) i nasao hrpetine razno raznih informacija iz Kine kako i "whistleblowera" koji su nas malobrojne redovito izvjestavali o realnom stanju u Wuhanu jerbo je komunisticka partija to sve, normalno, gurala pod tepih. Sprijateljio sam se sa nekolicinom ljudi iz Kine tako da sam imao pravovaljane informacije. Bez da vam postam izvore (grozne video snimke, slike i svjedocanstva), predlazem da mi vjerujete na rijec kada govorim da je korona virus najveca prijetnja koju je svijet do sada vidio. Osim sto u Kini ljudi masovno umiru od same bolesti, partija ih zakljucava u stanove, uskracuje im hranu i medicinske potrepstine. Ljudi masovno umiru. 6 kontakata koje sam imao u Kini - vise nemam. Za 3 znam da su podlegli bolesti, 2 je uhapsila murije, a za 3ceg nemam pojma... Nitko od spomenutih nije bio stariji od 40.
...sve to ceka i nas uskoro...u susjednom nam je Italiji vec pocelo.




KAK' ZNAS DA JE NAPRAVLJEN U LABORATORIJU?!
Nisam doktor i nisam dovoljno educiran o tom podrucju kako bi mogao pricati o tome, te se pravilno izraziti, however, znam da virus sadrzi SARS i HIV - provedena je DNA studija. Ako to nije man-made onda rezem jaica. Donedavno su pacijente lijecili lijekovima za HIV, a sada pokusavaju lijekovima za SARS. Ostaviti cu na dnu posta neke linkove pa prosudi sam/a. Btw virus rapidno mutira - rijetko koji "prirodni" virus mutira ovom brzinom... anyways... mnogo je toga sada na internetu - educirajte se; ovaj post je samo upozorenje na potrebu za edukacijom



KAJ BI JA TREB'O/LA?
Moje je nacelo... "ako niste zabrinuti, morate se brinuti. A ako ste zabrinuti, ne trebate brinuti".
To bi znacilo da ce te, ako se brinete zbog neceg opasnog, poduzeti potrebne mjere opreza i zastiti se tako da nema razloga za brigom. Medjutim, ako ne brinete o necemu rizicnom, onda necete poduzeti one mjere opreza koje su potrebne sto je zabrinjavajuce.
Pozivam vas da poduzmete sve mjere predstroznosti: oprez u interakciji sa drugima i okolinom, te potencijalna izolacija i "hrcak style" nabavka potrepstina... "Winter is coming!"



btw. maske za lice ne pomazu!!!!!!!!



Dobar jewtube channel koji malo toga skriva:







____________________________________________________________________

...........and remember!

 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: GrowHax

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Kak' to mislis? ne citam bas ove nas novine no bacih oko na index pa vidim da prate:




edit: aha, pretpostavljam da mislis na KB Dubravu - lik je prebacen na zaraznu gdje je ustvrdjeno da nije zarazen.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i malo optimizma,

Situacija u provinciji Hubei, epicentru epidemije, nastavila je da se stabilizuje, pa je šesti dan zaredom zabeleženo smanjenje broja novih slučajeva. U glavnom gradu provincije Vuhanu u utorak je prijavljeno samo 13 novih slučajeva, što je i ukupan broj u Hubeiju. Glavne službe u Vuhanu počinju ponovo da rade, saopštila je danas vlada provnicje Hubei.
To se odnosi na ključne sektore, kao što su javni prevoz, proizvođači medicinske opreme i osnovnih životnih potrepšstina, prenosi AP.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Ma dajte, više će ljudi umrijeti od straha nego od ove gripe na steroidima. Ako kinezi stvarno skrivaju brojke i situacija je zapravo puno gora, šta reći nego - ide nam rasterećenje mirovinskog sustava...
Osobno se ne bojim tih sranja, uz tinkturu od vutre (hedovača) i dobru zalihu čajeva od bazge, mente, stolisnika, ružmarina i kadulje, ne bojim se ničega. :)
Nedavno sam pokupio mišju groznicu, prebolio sam je u 5 dana bez ikakvih ljekova i bolničkog liječenja (odbio bolničko liječenje) na način da sam postio 3 dana (samo voda, čajevi i tinkture, bez ikakve hrane) jer post resetira imunosni sustav i tijelo reciklira sve bolesne stanice i strana tijela. Na isti sam način riješio i gripu, dok je moja djevojka prije toga bolovala 3 tjedna i još se toliko oporavljala (nije pokušavala post).
Ljudsko tijelo je sposobno obraniti se i izliječiti od bilo koje bolesti (pod uvjetom da nije već na samrti pa ga ovakva bolest riješi po kratkom postupku), samo mu treba dati uvjete za to.
Znam da zvuči strašno, mnogi bi me prozvali i fašistom, nihilistom, mizantropom, što li već, ali ja kažem - došla je na naplatu naša bahatost, umišljenost da smo bitni na ovoj planeti i da imamo pravo zaobilaziti prirodnu selekciju na umjetne načine (znanost, konvencionalna medicina) i nekontrolirano se množiti (zato se dešavaju epidemije, i zato uvijek izbiju na najgušće naseljenim mjestima, jer priroda teži balansu i rješava uzrok disbalansa, isto se dešava i sa divljači u prirodi). Kampiranje i odlazak u divljinu najbolji je način da se naučimo poniznosti i da naučimo svoje mjesto. Probajte se izgubiti u šumi pa ćete vidjeti koliko ste bitni - niste - prirodu boli briga za nas, samo smo točkice na površini, nimalo bitnije od običnog mrava. Sve što prosječan čovjek misli da je bitno, samo je egotrip, baljezganje sitnih duša. Mir i suživot sa prirodom je jedino što je važno, sve ostalo je ljudska izmišljotina.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ljudsko tijelo je sposobno obraniti se i izliječiti od bilo koje bolesti (pod uvjetom da nije već na samrti pa ga ovakva bolest riješi po
Pod uvjetom da se zivi zdravo.
To znaci..pravilna prehrana,spavanje,tjelovjezba,pravilno disanje,meditacija,pozeljna je i joga...bez stresa,bez cigareta,duhana ,marihuane i inhaliranja bilo kakvog dima,ili pare,gljiva..kerozina,nafte.

Strogo do boli,ali jedino tako organizam moze funkcionirati bezprijekorno..i tek tada se moze samoizljeciti.
Stari zavjet pise tocno sta smijemo jesti,a sta ne.
To nema veze sa vjerom,ili nesta slicno.Pravila su univerzalna.
Cisto stroga pravila za zdrav zivot..samo tko jos cita pravila !?
Ja gripu prebolim uz sve ove poroke koje imam bez da trepnem.
Na gripi radim 10 sati kao stroj...

Svejedno mislim da ova korona nije zahebancija.196 ljudi je umrlo u jednom danu u Italiji.Sve dok se to direktno nas ne tice,nase obitelji,dok trese susjeda..mislimo da je zahebancija i ne shvacamo problem ozbiljno.
Kupit cu si masku..fantomku hahah
Za svaki slucaj
 
Poslednja izmena:

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Koliko je stvar ozbiljna govori današnji sastanak u firmi (HT) da se planira maksimalno smanjiti djelatnost na terenu, samo kvarovi veliki ništa uključenja, stariji tehničari na plaćenom dopustu,samo nužni kadar da sve ne stane...bumo vidli...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR and .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Jos malo pa ce biti proglasena pandemija, a tada

"Mjere koje su primjenjuju u tom slučaju su vrlo striktne i rigorozne i ne odnose se samo na zdravstveni sustav već i na sve druge društvene sustave, počevši od ekonomije pa dalje, jer će svi trpjeti štetu..."

Dobrodošli u novi svjetski poredak
 

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
Jos malo pa ce biti proglasena pandemija, a tada

Proglasena juce...koliko sam ja nesto listala i procitala..
....a ja u "bilom svitu"....vec je ova kolektivna psihoza i paranoja pocela da me grabi u zagrljaj...motaju mi se po glavi misli kao iz "Laku noc deco" onaj Arapin sa kamilom Matildom "Hocu kuciiiiiiiiii"
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.