Covid19 - Corona Virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
@Yaichii brate no hard feelings, ali moze li idje i jedan post, a da ne ukljucuje zalopojku kako nemas vutre i kako se ne moze doc do onih sto prodaju( da im ime ne spominjem) ¿ :)

Nisi jedini suv..

Da ne bude totalni off.. kod mene jos moze kretanje, uz neka ogranicenja u pogledu broja lica u marketima, automobilima...
može može ..... a jbg nekad mislim sam na sebe , al da slazem se da se zalim malo previše :(
to je zbog ove corone ..... i tv.a na kojem nikada nema nicega ...
nije da se zalim ali xD
haha ma sve ok , nama nije niti loše kad pogledaš italy ili španjolsku ....
jel ko dobio koje menke is španjolske i kako ovo sve utjece na "pakete" koji stizu iz zemalja koje imaju puno zarazenih ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Mjesto prebivališta podrazumijeva grad ili općinu u kojoj živite, znači ako imate prijatelje u drugim općinama kao ja (susjedno selo), morat ćete u gerilu, odnosno u šumi se sastajati. Tamo nema patrole ni kontrole, samo ptica pjev. :D Neke od pozitivnih stvari koje je donijela ova pandemija su mir i tišina, promet se smanjo. :)
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
ja se sam stanem na lesu ..... susjedi su starosjedioci ( aka nadzorne kamere iz juge xD ) njih sve zanima ko kad gdije i s kim ......
a bar smo se dobro pospominali u nedjelju kad je zatreslo sve .... sad smo svi u strahu da opet ne zatrese jer nam je dosta ovo kaj kruzi okolo ....


u zadnje vrijeme previše je financiskih interesa u svijetu i ljudi nisu ljudi , samo je pitanje bilo kada ce biti ovakvo nešto .... mislim realno gledajuci svakih par mjeseci imamo neke prijetnje ono asteroidi , komarci sa ko zna kakvim boleštinama , zika virusi i toliko su nas bombardirali s time da kad je buknula frka u vezi corona virusa mislim da se u pocetku niko nije obazirao i mislili smo da ce to proci samo tako .... nazalost desilo se kaj se desilo i sad imamo problem .
drago mi je da ima ljudi koji su ostali ljudi i da zajedništvo u kojem zivimo donekle funkcionira samo kaj bu bilo u ljedecih par tjedana .... to niko ne zna .
medije ne pratim jer kad pogledaš nitko nije objektivan , članke pišu ljudi koji imaju sss i vecinom su pristrani ... senzacija je pojela svijet
ko zna mozda nam majka zemlja pokušava nešto reci ........
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
ima nešto sitno , kolega je rekao da su kod sesveta jutros legitimirali skoro sve ........
ja sam osobno vidio samo 3 policiska auta kako se vozaju ......
danas nam je firma svima izdala nekakve papire koji bi nam trebali dozvolit da se krecemo ...... al ne vjerujem da cemo još dugo radit . iskreno nadam se da necemo jer mi se baš i neda ici na posao ..... a opet s druge strane trebao bih biti sretan kaj ga imam ...... sve dvosjekli macevi ....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Štogod mislili (osobno sam stava da neki ljudi previše paničare),činjenica ostaje da je smrtnost za ljude narušenog imuniteta,te starije osobe velika.
Ostanimo smireni i pridržavajmo se smjernica koje su propisane.
Siguran sam da nitko normalan ne želi da mu netko u obitelji umre. Ja se za sebe ne sekiram,ali na mamu si pazim. A pazim tako što joj ne idem u posjetu i zovem ju na telefon da bih provjerio kako je i dali pazi na sebe.
Pamet u glavu! (i ne trkeljajte gluposti jer će biti sankcionirane)
 
20.08.2019
38
233
33
40
Štogod mislili (osobno sam stava da neki ljudi previše paničare),činjenica ostaje da je smrtnost za ljude narušenog imuniteta,te starije osobe velika.
Ostanimo smireni i pridržavajmo se smjernica koje su propisane.
Siguran sam da nitko normalan ne želi da mu netko u obitelji umre. Ja se za sebe ne sekiram,ali na mamu si pazim. A pazim tako što joj ne idem u posjetu i zovem ju na telefon da bih provjerio kako je i dali pazi na sebe.
Pamet u glavu! (i ne trkeljajte gluposti jer će biti sankcionirane)
dabog da sve bilo ok.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.