Cream mandarine xl auto i sweet skunk auto 2020,2021, LED 50/150W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Ja bih neki jači LST uvek radio dan posle zalivanja jer je tada biljka savitljivija.

Možeš li mi pojasniti otkud ti ideja da kombinuješ hesi tnt i plantelu list i koju bi dozu plantele dao?
Znam sta se tice lsta da se radi poslje zaljevanja jer ovak reskiram pucanje al hvala bogu sve je dobro proslo.
Zalio sam ih sa 5lvode 2kapi s.vite i 6ml tnt.za plantelu se nisam odlucio jer nisam znao ak se moze mjesat sa hesijem.pozz
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Ipak mi nisi odgovorio na pitanje a veoma me interesuje odgovor.
Edit: preporučena doza S.V. je 1 kap na 4,5 litara vode a ti dupliraš dozu dok tnt daješ trećinu preporučene doze a razmišljaš o dodavanju plantele?!?! Nije mi baš najjasniji takav pristup growanju.
Edit 2:
posto nemam nista za list
A čemu služi TNT?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Nasao sam plantelu iz outa.pa sam razmisljo da stavim posto nemam nista za list.znam al tako sam davo svako zaljevanje i nesmeta im a tnt 6ml zato jer sam ga prvi put dao pa sam poceo pomalo sa dozom.
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
68.dan
Pozz cure su dobro malo se bune na kolicinu hrane al i to ce prezivit.svaki tjedan zalivene po dva puta sa 5 l vode iz akvarija raspodjeljeno na sve. Jedna je kolko se vidi najmanja pozutila od zime i baca roze dlacice.inace box ne gledam po 3 dana zbog posla tako su i 3 dana bile bez grijanja jer je nes pregorilo.temp je bila 5°C.nista u ducan po novu i evo ga idu malo su male al bice nes.sada temp 28dan 20noc rezim 18-6.
Ubacene ledice prije tj dana cure podivljale haha evo i par slika ulovljene na spavanju isprebijane i vracene .poz drustvo. 20210207_100757.jpg
20210207_100809.jpg 20210207_100818.jpg
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
A čemu služi TNT?
Ne odgovori mi ti na pitanje. Možda ga nisi ni video jer sam editovao post. Svejedno, TNT je hrana za vege fazu. U cvetanju joj daješ bloom. Kad već kažeš da si ubacio ledice, red je da daš potpuni info. Dnevnik mora da sadrži opis svih aktivnosti u tom periodu. Starost, temperatura, hrana, problemi ako su nastali. Neki ni to ne rade. Misle da je dnevnik upload slika u određenom razmaku. E pa nije. Redovno radi update. Biće ovo dobro.
Edit: @Grmgrmic
jel da citiram samog sebe?
Kad već kažeš da si ubacio ledice, red je da daš potpuni info.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Ispricavam se ako sam negdje zakazo sa vođenjem dnevnika. znam da je tnt za fazu vege i njega sam davo samo na kraju vege jer su donji listovi poceli polako zutit.nakon streca sam poceo davat bloom complex trecinu doze na 5lvode iz akvaria nakon drugog puta sam vec dao punu dozu nisu se bunile pa sam i nastavio svako drugo zaljevanje.zatim sam dodo phosphorus plus isto trecinu doze.probat cu sad cesce zaljevat i obilnije sa 10 l vode jer vidim da im fali.pozz i svaki komentar je dobrodoso.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
82.dan od kada su provirile iz zemlje
Nikud se njima nezuri stale sve sa rastom sljedi samo debljanje.zaligene 3 puta od proslog posta
Dva puta sa vodom i danas sa punom dozom phosphora i blooma i kap svite.temp je danas bila oko 36 jer mi crko vet za ispuh zraka pa sam brze bolje stavio kucni vent da malo mjesa zrak u boxu i izbacuje nesto sitno sutra idem po novi.zasad radi poso spustio je tmp na 28.
Malo su poceli zutit listovi od dolje pa sam dao punu dozu gnoiva.svaki kom je dobro doso pozz.
Skoro sam zaboravio izasle jos 3 bebe cm i ss jedna druga zapela u opni i zakrzljala kad sam ju izoperiro nije joj bilo spasa.one su u 19l poth.pozz 20210221_201214.jpg 20210220_092644.jpg 20210221_201310.jpg
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Pozz ekipa poslje zadnjeg posta sam primjetio spidere.posto su vec usle dublje u cvijet nisam mogo nicime tretirat sweet skunk je bio najblize cilju imao je neku vocnu aromu a miris isto neko voce i limun.okreto je na smjeh i hiperaktivnost odrezan je u 100.danu
Cream mandarine Xl 1#
Puff uzasno puff nije stigla do kraja miris joj je bio po benzinu ili razrjeđivacu.uzasno zemljati okus.najlosija biljka koju sam uzgajo sve stavljeno u kolace koi su bili ok moglo je i bolje.
2#
Ona je stigla isto blizu cilju obje su pred kraj ostale bez 99posto lisca.miris benzina i nekog voca ce mi ostat u sjecanju.jako losa vutra sta se tice samog heda puf i suplje.okus neko voce,zemlja neznam nimalo ugodan sve u svemu.
Zasadio sam opet iste strainove ovaj put u 19lpotgrandh bez perlita da ponovimo gradivo sa vremenom cu bacit slike u foto kutak.
Zakljucak:cream mandarin auto i xl imaju jedino slicno mali prinos ostalo dan i noc imo sam priliku vise puta sadit CMauto i bio je delikatesa dok CMautoXL najlosija vutra koju sam sadio .sweet skunk auto cu definitivno ponovo uzgajat jer se pokazo kao borbena biljka kojoj nista ne smeta avujedno je i mirisna i fina.pozz ekipa moze u zavrsene.
 

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
143
1.405
143
Poz kolega, ja sam growao cream mandarin auto i puno toga lose sam napravio tijekom samog growa i imo puno problema s njima, ali samo zbog mojih grešaka, biljke su svejedno zavrsile i bile su stvarno bomba sto se tice i okusa i mirisa...i uz te greske sam dobio cak i dosta suhog(60gmislim)... Badi mi je bio mentor tada ima negdje u njegovom mentorskom kutku slika i ostalih info..
Zakljucak je da mislim iskreno da je za automatika sorta čist okej i da si ipak ti tu vise griješio nego sto je do tog automatika....al to je samo moje misljenje

Pozz :respect: :vutra:
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Slazem se sa tobom kolega cream mandarin auto je puno bolja biljka finijeg dima.napisao sam gore auto CM I autoCM xl su dan i noc barem se tako pokazalo u mom slucaju.pozz drustvo i sve najbolje onima koji slave
 

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
143
1.405
143
Isprike nisam napisao gore da je također riječ o auto CM XL... Osjetljive su ful al je stvarno dobar dim... Također sve najbolje!