Crimea Blue midi kućište + tutorijal

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@Rolipop

hvala :vb_kez:
ne bi bilo problema da sam ispekao zemlju, pa da sam stavio cool tube zbog ovih ljetnih vrućina i da sam na dno stavio sloj hydrotona da se ne zadržava voda i množe nametnici.
Također poruka drugima ne koristite kišnicu (jer isto ima svašta unutra gdje se skuplja), niti čak možda ni izvorsku vodu jer i unutra (nagađam budući nije klorirana ako ide površinskim slojem i nije iz dubine) ima svakakvih mikrobakterija, nego voda iz pipe je dobra (malo klora neće škodit). Dodavanjem AN ph perfect gnojiva ne morate brinuti o ph, glavno da vam voda iz pipe ima ph oko 7,2.

Na kraju bi bilo dobro zadnjih dana AN Final Phaseom isprat.
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Smoke report: :joint:
Nakon nekoliko dana sušenja na zraku, morao sam dodatno stavit u pećnicu da se osuši kako spada i onda sam mogao pristupit paljenju.

Efekt: prekrasni opuštajući, navečer za zapaliti, žeđi nema, gladi nema, nema suhih usta, nema povećanja srčanog ritma.
Dakle negativnih klasičnih efekata za marihuanu nema uopće.
Uvlači se neprimjetno ali ne zastarašujuće nego lijepo i neprimjetno prelazite u stanje opuštenosti, oko vas kao da titra kao neki nevidljivi lagani pokrivać od uzbuđenja i sreće. Definitivno u sebi guštate.
možete se micati, stajati, hodati ako želite (samo morate imati malo volje), u stanju ste vrlo laganog pijanstva ali najbolje mozak na pašu i leći i spavati. :snooze: :snupi: Nakon prospavane noć ujutro se budite svježi i odomorni bez ikakvih znakova da se jučer nešto dogodilo.

Super strain za:
Nesanicu
Bolove
Opuštanje navečer
Anksioznost.

Ocjena : 10/10
Definitivno ću uzgajati ponovo

Napomena: uzgajati što dulje, do samog kraja (radi cbd-a)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
u pećnicu stavljam jer mi se ne da čekati da se posuši na zraku, mislim ona je posušena, ali nije to to treba malo više vrućeg zraka ali ne prevrućeg, tako da u plinsku pećnicu i lagano se otvori i stavi na najgornju gdje struji topli zrak, smanji se naravno što manje temperatura, ne na 1 nego se okrene na najviše pa onda još se okreće kolut dok se skroz ne smanji plamen.
Jer morao sam jer mi spaljeni materijal bio crni.

Jesam napisao da sam iz 50g dobio oko 24 grama suhog
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
e mislim da bi bilo i više da nisam morao odrezat tri vrha.
Količinu pripisujem AN Big Budu. :)

@PowerSeed

I ja mislim da to nije klasičan omjer, ali već se počelo sušit kad sam odrezao. Znači već na biljci.
A osušio sam solidno u pećnici. Suho ko barut. U rukama se lomi u jako sitne djeliće, znam jer kad nije dovoljno suho kad zapališ loše goi i pocrni materijal.


 
  • Sviđa mi se
Reactions: disneyyy

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam kako si izvukao 48% od svezeg, obicno je to 25~30%, jesi ti to dobro osusio, nisam taj odnos sretao ni na stranim forumima ("Fresh cannabis contains about 75% water, which needs to be evaporated first before the buds can become a fantastic smoke.")
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.