Critical + 2.0 Blue Thai Dinafem, 600w HPS/MH Grow Tent 100/100/180

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
litar blooma za 1000 din
Pola litre je 1000din kazem ti,ma da bre malo istruzes donji kraj i dobru proverenu zemlju ,flasu od gore plasticnu od 2l izbusi par rupa 10f.Prskaj je redovno i obavezno dogrejavaj taj pot od dole ili drzi negde na ugodnu tempe.20-25c i mora da proradi.Ja sam ti naveo resivere posto ih manje vise imaju sva domacinstva a meni su se pokazali idealni bas greju koliko treba i cim provalis da se vrhovi pomeraju ili ti pocnu donji listovi da blede znas da se koren primio.Stavis ih u prozor posle ili u box ili neznam gde vec hoces.Eto cisto da znas da moze i bez hormona a ja sam to provalio slucajno i to samo u jednoj recenice negde gde je nas veliki manitu Power rekao .MOZE i bez hormona.Nista covek nije dalje objasnjavao to je bilo u nekoj temi tamo nemam pojima ni ja vise ali ja nisam sumljao ni sekundu u tu njegovu izjavu i probao i stvarno je tako.Daj im uslove samo koje traze i nema beda kako prema klonovima tako i u uzgoju.Ja sve sto sam naucio to je bilo sa ovog foruma od starijih clanova i zato se osecam duznim da i ja podelim dalje sve to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shogunbg

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Neka ti ventilacija radi non-stop !
Kriticni spada u onu grupu koja je jako sjetljiva na vlagu i plijesan ga uzme u roku 24h :djede:
Zahtjeva i vise svijetla od ostalih.Znaci heben je strain,ali trazi uvjete..smrad jedan ;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Tebi je sada u cilju dovesti vlagu na 35,40%..ide cvijetanje,sto kaze opa vent na 24 i mici tu kantu;)
Sada ti je prevelika vlaga neprijatelj.